Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Ziemassvētku laiks Rīgā un Latvijā / programma ‘2017

  Publicēts | novembris 20, 2014 |

  Ziemassvētki 2013 - kultūras pasākumi & rotājumiZiemassvētkos tradicionāli tiek atzīmēti ziemas saulgrieži. Ziemassvētkus svin no 24. līdz 26. decembrim (24. decembrī ir Ziemassvētku vakars, 25. decembrī – Pirmie Ziemassvētki, bet 26. decembrī – Otrie Ziemassvētki).

  Lai gan Ziemassvētki vairāk tiek uzskatīti par ģimenes svētkiem, arī Ziemassvētku izklaidēm publiskās vietās ir atvēlēta nozīmīga loma. Saprotams, tās ir dāvanu medības un Ziemassvētku tirdziņi, atrakcijas un rotaļas gada tumšākajā laikā, kad naktis ir kļuvušas visgarākās

  Kristietībā pieņemts, ka 25. decembrī dzimis Jēzus Kristus, tomēr daļa pareizticīgo baznīcu šo datumu aprēķina pēc Jūlija kalendāra, Ziemassvētkus svinot janvāra sākumā (.. »)

  Ziemassvētku egles pušķošana bija pazīstama jau pirms 16. gadsimta Livonijā,
  un šī tradīcija ir saglabājusies līdz pat mūsdienām.

  Ziemassvētku Egles ceļš
  2017.g.: Ziemassvētki ‘2017 Rīgā, Latvijā »

  Ziemassvētku pantiņi: ieskaties »

  Ziemassvētku eglītes un koncerti
  ‘2017: maksas pasākumi Rīgā, Latvijā »

  Svētku laiks – par Ziemassvētku tirdziņiem un pasākumiem Latvijas ziņās ‘2017

  Ziemassvētki tiek uzskatīti par ģimenes svētkiem, tomēr arī izklaidei Ziemassvētkos ir nozīmīga loma. Pasākumu programmā Ziemassvētku tirdziņi un ilgas pēc dāvanām

   

  Latvijas AvīzePrāta Vētra: “Latviskais kods nekur nepazūd!”Latvijas AvīzeNākošajā dienā pēc svētkiem mums bija mēģinājums, un, protams, apspriedām programmu. Mums, četriem, bija diametrāli pretēji viedokļi ... Kaspars: Kad ir Ziemassvētki, visi ..kultūras pasākumi, Ziemassvētku programma un tirdziņi »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Ziemassvētku programmā šogad / 2017
  Latvijas AvīzePrāta Vētra: “Latviskais kods nekur nepazūd!”Latvijas AvīzeNākošajā dienā pēc svētkiem mums bija mēģinājums, un, protams, apspriedām programmu. Mums, četriem, bija diametrāli pretēji viedokļi ... Kaspars: Kad ir Ziemassvētki, visi ..kultūras pasākumi, Ziemassvētku programma un tirdziņi »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Ziemassvētku programmā šogad / 2017
  Rīgas apriņķa pensionāru apvienības pirmsākumi un šodienaRīgas Apriņķa AvīzePaskatieties, kādi ir ikgadējie Ziemassvētku tirdziņi Rīgas Centrālajā stacijā un ko pensionāri tur piedāvā. Pensionāriem ir laiks arī ceļot un darīt daudz ..kultūras pasākumi, Ziemassvētku programma un tirdziņi »
  Otr, Feb 13, 2018
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi
  Pirms Ziemassvētkiem – uz Hamburgu!Rīgas Apriņķa AvīzeTe ir tik silti un mīlīgi, ka nekur negribas doties, bet – muzeji un Ziemassvētku tirdziņi sauc! Visām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem. Savulaik šāds ..kultūras pasākumi, Ziemassvētku programma un tirdziņi »
  Ses, Dec 23, 2017
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi
  DELFI.lvFoto: Meklējot svētku sajūtu Prāgas vecpilsētāDELFI.lvJa staigā pa parastajām tūristu ielām, Prāgā no Ziemassvētku sajūtas neizsprukt – šogad te darbojas vairāk nekā septiņi galvenie Ziemassvētku tirdziņi. Lielākie no tiem ir ..kultūras pasākumi, Ziemassvētku programma un tirdziņi »
  Cet, Dec 21, 2017
  Source: Ziemassvētku laiks – tirdziņi

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens