Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rīgas Svētki 2014 – aizvadītie pasākumi un kultūras programma

  Publicēts | jūlijs 17, 2014 |

  Rīgas Svētki '2014 / pasākumi un kultūras programmaTILTI ir izvēlēta par 2014. gada Rīgas Svētku programmas vadošo pamattēmu. Rīgas Svētku ‘2014 pasākumi norisināsies laikā no 15. līdz 2014. gada 17. augustam.

  1714. gadā pār Daugavu top Rīgas pirmais tilts – Plosta tilts, kas kopā ar Kristapa statuju un Jēkaba baznīcas zvanu ārpusē tolaik ierindojās Rīgas Trīs Brīnumos. 1914. gadā svinīgi tiek atklāts arī Rīgas Dzelzceļa tilts, ierakstot vēsturē jaunu Rīgas saskarsmes punktu ar pasauli. 2014. gadā Rīga ir Eiropas Kultūras galvaspilsēta, vienojot cilvēkus, pilsētas un valstis sapratnē par kultūras tik dažādo, visaptverošo un visu varošo dabu.

  RĪGAS SVĒTKI 2014, PROGRAMMA / pasākumi: drukas versija »

  Bērnu diena Rīgas Svētku ‘2014 ietvaros

  17. augustā Rīgas Svētku ‘2014 pasākumu ietvaros tiek veidota Bērnu dienas programma, piedāvājot visai ģimenei iesaistīties un līdzdarboties svētku norisēs un atraktīvā spēles formā izzināt nozīmīgus notikumus Rīgas vēsturē, kultūrā, zinātnē un citās jomās. Rīgas Svētku Bērnu dienas pasākumu programma paredzēta dažāda vecuma bērniem; arī pusaudžiem un jauniešiem.

  Rīgas Svētki ‘2014 pasākumi – pieci programmas stūrakmeņi

  1. Rīgas Svētki ‘2014 pasākumu IESKAŅAS KONCERTS

  NORISES VIETA – VĒRMANES DĀRZA ESTRĀDE (var tikt piedāvātas arī citas norises vietas ārtelpā pilsētas centrālajā daļā vai priekšpilsētās, piemēram, Dzegužkalna parks, Ziemeļblāzmas parks u.c.). NORISES LAIKS – 2014. gada 15. augusts laika posmā no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00

  Svētku atklāšanas koncertā paredzēta Rīgas mūzikas dzīvi, tās vēsturi un tradīcijas atspoguļojoša, plašai mērķauditorijai mākslinieciski un tematiski vienota populārās un klasiskās mūzikas koncertprogramma ar orķestra un solistu piedalīšanos. Programmas ilgums ne mazāks kā 1,5-2 stundas.

  2. Rīgas Svētki ‘2014 pasākumi un TIRGUS ar kultūras programmu

  Pasākumu NORISES LAIKS: 2014. gada 16. augusts no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00/22.00
  2014. gada 17. augusts no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00/19.00

  VIDUSLAIKU TIRGUS
  NORISES VIETA – LAUKUMS PIE PĒTERBAZNĪCAS, SKĀRŅU IELA U.C. VECRĪGĀ
  AMATNIEKU TIRGUS
  NORISES VIETA – DOMA LAUKUMS

  Pasākumos iekļauti vienotā stilistikā veidoti amatnieku un zemnieku ražojumi, t.sk. ekoloģisko saimniecību un uzņēmumu, u.tml. produkcijas tirdzniecība ar Rīgas Svētku tematikai atbilstošu kultūras programmu piedāvājumu- piemēram, senajā Rīgā un vēlākajos laika posmos praktizētās laukuma teātra spēles un muzicēšanas priekšnesumi, tradicionālās mākslas priekšnesumi, amatnieku demonstrējumi, kā arī citas izzinošas aktivitātes par tradicionāliem amatiem un arodiem, ēdienu gatavošanu u.tml.

  17. augusta tirgus programmas piedāvājumā iekļautas aktivitātes dažāda vecuma bērnu un pusaudžu auditorijai, ar spēles un sacensību elementiem, kas nodrošina bērnu un ģimeņu līdzdarbošanos.

  3. Rīgas Svētku ‘2014 pasākumi ar programmu BĒRNIEM UN ĢIMENĒM

  NORISES VIETA – VĒRMANES DĀRZS
  NORISES LAIKS – 2014. gada 16. un/vai 17. augusts no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00/19.00

  Svētku pasākumu programma visai ģimenei – mākslinieciski un tematiski vienota izklaidējoša un izzinoša kultūras programma dienas garumā, nodrošinot pasākuma norisi visā parka teritorijā un uz estrādes. Programmā jāiekļautas aktivitātes, kas dod iespēju apmeklētājiem, īpaši bērniem un pusaudžiem, piedalīties un līdzdarboties, un kas atraktīvā veidā rosinās apmeklētāju interesi par Rīgai nozīmīgiem vēsturiskiem un kultūras notikumiem, rosinot radošu fantāziju un izziņas prasmes.

  Pasākumu programma nodrošinās Rīgas Svētki ‘2014 tematikai un norises vietai atbilstošas aktivitātes- izrādes vai izrāžu fragmentus, koncertprogrammas, interaktīvus teātra vai cirka priekšnesumus, radošas akcijas un darbnīcas, izziņas spēles, rotaļas, sacensības un citas aktivitātes, kas piedāvās līdzdarboties gan bērniem, gan pieaugušajiem.

  4. KONCERTPROGRAMMAS/KONCERTUZVEDUMI UN/VAI IZRĀDES

  NORISES VIETA – VĒRMANES DĀRZA ESTRĀDE U.C. ĀRTELPĀ
  NORISES LAIKS – 2014. gada 16. augusts no plkst.19. 00 līdz plkst. 23.00

  Teātra izrādes, orķestru priekšnesumi un citas mākslinieciski augstvērtīgas dzīvās muzikas programmas ar populāru mākslinieku piedalīšanos plašai mērķauditorijai, t. sk. populārās mūzikas, operas, džeza, teātra un kino mūzikas programmas.

  5. BĒRNU DIENA Rīgas Svētki ‘2014 pasākumu programmas ietvaros

  NORISES VIETAS – PILSĒTAS CENTRĀLĀ DAĻA UN CITAS PILSĒTAS APKAIMES (norises ārtelpā vai telpās)
  NORISES LAIKS – 2014. gada 17. augusts no plkst.12.00 līdz plkst.18.00/19.00

  Pasākumu programmas piedāvājumā sagaidāmi mākslinieciski un tematiski vienoti kultūras, izklaides, izglītojošie un izzinošie pasākumi dažāda vecuma bērnu un jauniešu mērķauditorijai, kas atraktīvā spēles formā piedāvās norises ar līdzdarbošanos dažādām tematiskām aktivitātēm piemēram, Rīgas vēsture un ģeogrāfija, kultūra un māksla, zinātne un tehnoloģijas u.c. Pasākuma programmā gaidāmi arī dažādu žanru mākslinieciskie priekšnesumi, performances, paraugdemonstrējumi, radošās un tehniskās darbnīcas, akcijas, orientēšanās spēles, konkursi un citas aktivitātes.

  Rīgas svētki, programma, notikumi un pasākumi kultūras ziņās

   

  Apollo.lvKas šogad visvairāk interesējis latviešus? «Google» publicē ...Apollo.lvSaskaņā ar «Google» datiem, meklētākais notikums šogad bija šovs «X Faktors», bet tam sekoja Eirovīzijas dziesmu konkurss un Rīgas svētki. Meklēta tika arī ../ Rīgas svētki, notikumi un pasākumi »
  Tre, Dec 13, 2017
  Source: Rīgas svētki, programmas pasākumi ziņās
  DELFI.lvFoto: Rīgas svētki un jaunais Latvijas šaha meistarsDELFI.lvFoto: Rīgas svētki un jaunais Latvijas šaha meistars. (10). DELFI Aculiecinieks | 21. augusts 2017 10:49. IMG_9778_2. Foto: DELFI Aculiecinieks. "Rīgas svētku svētdienas, ../ Rīgas svētki, notikumi un pasākumi »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Rīgas svētki, programmas pasākumi ziņās
  DELFI.lvFoto: Rīgas svētki un jaunais Latvijas šaha meistarsDELFI.lv"Rīgas svētku svētdienas, 20. augusta, programma ietvēra sevī daudzus notikumus. Visus nepastāstīsi un neparādīsi," raksta Leons Stiprais. "Atmiņā palika drošības mēri, kuru redzamākā ../ Rīgas svētki, notikumi un pasākumi »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Rīgas svētki, programmas pasākumi ziņās

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens