Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Muzeju Nakts Rīgā un Latvijā 2014 – pasākumu retrospektīva

  Publicēts | maijs 13, 2014 |

  2014.gada 17.maijā noslēdzas Muzeju Nakts dzintara tapšanas ceļa trīs gadu cikls. Iepriekšējos gados Muzeju Nakts godināja dzintara auklētājus- zilo jūru un zaļo mežu. 2014. gadā Muzeju Nakts tiek aizvadīta Latvijas kā Dzintarzemes sārtā dzintara sarkanās krāsas atspulgos.

  Muzeju Nakts pasākumi pasaules vēsturē;
  uzzini, kā radās Muzeju Nakts: Long Night of Museums »

  Muzeju Nakts programmas pasākumi
  Latvijas kartē: uzzini vairāk »

  Muzeju nakts 2014 Rīgā un Latvijā, afiša; pasākumu programma

  Muzeju nakts programmas pasākumi kultūras ziņās ‘2014

  Apollo.lvJau šosestdien tiks dots starts pirmajam Sportland Jelgavas nakts ...Apollo.lv12.jūlijs Jelgavas sporta dzīvē tiks ierakstīts ar jaunu notikumu, jo šajā vakarā norisināsies viens no pilsētas šī gada grandiozākajiem sporta notikumiem ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  Apollo.lvLīdz «Sportland» Jelgavas nakts pusmaratonam 1 mēnesisApollo.lvLai nodrošinātu pēc iespējas patīkamāku sportisku atpūtu, pasākuma organizatori ar maiju ikvienam interesentam piedāvā piedalīties bezmaksas Sportland Jelgavas nakts pusmaratona gatavošanās koptreniņos. Treniņus nodrošina ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  Apollo.lvPaziņoti 16 labākie šā gada Latvijas arhitektūras darbiApollo.lvSavukārt 17.maijā Latvijas labāko arhitektūras darbu izstāde un video filmas būs skatāmas Starptautiskās Muzeju nakts ietvaros. Arī pati apbalvošanas ceremonija 16.maija vakarā šogad ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  DienaVNĪ: Okupācijas muzeja būvniecības uzraudzībai vairāki pretendentiDienaFOTO: Ugunsgrēks noposta vienu no Popes muižas senākajām ēkām. Naktī uz trešdienu ugunsgrēks nopostījis vienu no Popes muižas senākajām ēkām, Popes muižas pārvaldnieka māju, ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Tre, Jūl 18, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  Latvijas RadioNacionālā teātra jaunais direktors Jānis Vimba: Būtu neprāts uzreiz ...Latvijas RadioJānis Vimba ir Nacionālā teātra aktieris kopš 2007. gada, kā arī veidojis režijas darbus šajā pat teātrī kopš 2009. ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  DienaIzrādes Dievs. Daba. Darbs recenzija. Annele nenobīstas, viņa iet ...DienaRežisora Jāņa Znotiņa darbi bērniem vienmēr ir formas ziņā lakoniski, bet attiecībā uz mērķauditoriju – rosinoši, tajos liela loma ir paša ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Ses, Jūl 07, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  Neatkarīgā Rīta AvīzeDarbu sāk jaunais Nacionālā teātra vadītājs Jānis VimbaNeatkarīgā Rīta AvīzeViņš arī vadījis teātra radošo grupu un izstrādājis māksliniecisko konceptu teātra dalībai akcijās "Baltā nakts" un "Muzeju nakts," kā ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Tre, Jūn 27, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens