Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Priekšplānā AKKA/LAA Autora balva

  Publicēts | februāris 22, 2014 |

  Autoru balva '2014 - AKKA/LAAAKKA/LAA Autora balvu veido piemiņas balva un naudas summa 1111 eiro. Autora balvu un pasniegšanas sarīkojuma izdevumus nodrošina AKKA/LAA Kultūras un izglītības fonds.

  2014. g. kandidatūras izvirzīšanas termiņš – 15.03.2014., nosūtot rakstveida pieteikumu pa pastu biedrībai AKKA/LAA, A.Čaka 97, Rīga, LV-1011 vai nogādājot to personīgi.

  AKKA/LAA Autora balva ir izveidota 2014.gadā saskaņā ar autoru biedrības padomes lēmumu. Autora balvas mērķis ir uzturēt Latvijas kultūras radītāju savstarpējās koleģiālās solidaritātes garu, atzīmēt autoru izcilos sasniegumus jebkurā darba veidā un žanrā, stiprināt intelektuālā darba veicēju pašapziņu un pievērst uzmanību autoru organizācijai, kas administrē mantiskās tiesības, nodrošinot autoru darbu likumīgu lietojumu un autortiesību aizsardzību Latvijā.

  Autora balvu ‘2014 piešķirs AKKA/LAA pārstāvētam Latvijas autoram par kāda viena darba izmantojumu no 2012. gada marta līdz 2014. gada februārim ieskaitot.

  Līdz šī gada 15. martam tiek aicināts ikviens AKKA/LAA pārstāvētais autors izvirzīt autora kandidatūru Autora balvai ‘2014 par publiskotu jaunu darbu, kas radoši iedvesmojis vai provocējis ar savu novatorismu, profesionālismu un izcilu mākslinieciskumu.

  Vai AKKA/LAA Autora balvā ir iespējama autoru lobēšana?

  Jautājums: bet vai nav tā, ka pēc šobrīd esošā autoru izvirzīšanas principa atsevišķu autoru grupas var lobēt sev tuvu stāvošas personas (autorus) Autora balvai, jo nepastāv neatkarīgs, literatūrzinātnisks piegājiens šim pasākumam, kur arī jaunie vai vēl nepamanītie autori ar kādu no saviem darbiem varētu gūt ievērību?

  AKKA/LAA atbild:

  Protams, jebkurš – jebkurš! – autors, jebkāda autoru grupa var izvēlēties izvirzīt kādu autoru, bet izvirzīšana ir tikai puse lietas un apbalvojamā autora izvēle ir otra puse lietas: tā jāizdara no daudziem izvirzījumiem, kas konkurē savā starpā un ļoti bieži izslēdz kādu izvirzīto autoru visai vienkāršā veidā: ir labs darbs, taču izvirzīts vēl viens – vēl labāks – vai daudzi vēl labāki. Turklāt balva nav tikai par literāriem darbiem, bet par visu veidu darbiem, un tas paplašina nominantu loku – piemēram, laikraksta “Diena” gada balvai ir garš saraksts, kas piepilda veselu avīzes lappusi.

  Autora balva ir autoru biedrības balva, to piešķir autori, ne profesionāli kritiķi, par kuriem – katru no viņiem – kādi ieinteresētie vai – jo vairāk neieinteresētie un neiesaistītie, nezinošie – aizkulisēs uzdod jautājumu par viņu neatkarību, kā, diemžēl, tas notiek Latvijā attiecībā uz KKF stipendiju piešķīrumiem, teātra balvām u.c .

  Autora balva ir Autoram – ar lielo burtu, ne jebkuram autoram no tiem gandrīz 5000 autoriem, ko pārstāv autoru biedrība. Bez šaubām, ka Darbs tad arī ir ar lielo burtu, un tos lielos burtus redz katrs Latvijas sabiedrībā, bet autora vecumam te nav nekādas nozīmes. Balva ir AKKA/LAA balva, par to lemj AKKA/LAA autoru padome, kurā ievēlētie autori nav anonīmi un kuri pārstāv dažādu veidu darbu autorus un uzņemas atbildību par savu izvēli, bez tam nav personiski ieinteresēti, jo paši nedrīkst ne tikt izvirzīti, ne saņemt šo balvu.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens