Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kultūra & izklaide – pasākumi Valentīndienā 2014

  Publicēts | janvāris 29, 2014 |

  Pasākumu piedāvājumi Valentīndienai / 14. februāris - visu mīlētāju diena. Svētki arī Latvijā, Valentīndienas pasākumi un koncertiValentīndienas pasākumi kā visu mīlētāju dienas kultūra raksturojama ar īpašu noskaņu un brīžiem, lai atvērtos un ļautos vieglākam dzīves ritējumam.

  Neesi īgņa! Iepriecini gan sevi, gan savu “otru pusīti”, mīļoto vai vēl tikai izredzēto ar kādu kulinārijas kārumu, ielūgumu uz diskrēti pikantu ballīti vai dodoties un baudot kultūras pasākumus sabiedrībā.

  Nepiespiestas emocijas, skūpsti un visvienkāršākie apskāvieni Valentīndienā, 14. februārī, iegūst savdabīgu burvību. Tās uzvirmos arī Eiropas 2014. gada galvaspilsētā Rīgā, Latvijas nostūros un Vecrīgas ielās, bāros, restorānos un pop-kultūras tirgotavās. Valentīndiena nav domāta tikai romantiķiem, tie ir visu mīlētāju svētki.

  Valentīndienas pasākumi un piedāvājumi Rīgas un Latvijas ziņās šobrīd

  Valentīndienas ballītes, koncerti un kultūras pasākumi 2014: uzziņas »
  Kultūras dzīve un uzdzīve Rīgā, pasākumi: Valentīndienas piedāvājumi »

  Par Valentīndienas pārsteigumiem-
  ko piedāvā ārzemju ziņas

  Hartford CourantMarion Arline HalbachHartford CourantMarion and Charles Halbach married on Valentine's Day, February 14, 1942. They first lived in Hartford, later returning to Hampton to raise a family. They celebrated .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Herald and NewsKlamath Symphony announces exciting changesHerald and NewsMax Harrington will direct the winter concert, with a theme “St. Valentine's Day Massacre” on Feb. 17. He is the director of .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  PEOPLE.comKim Kardashian Sued After Being Accused of Allegedly Stealing 'Vibes' Logo for New FragrancePEOPLE.comRELATED: Kim Kardashian Sends All Her Haters — Including Taylor Swift — KKW Perfume for Valentine's Day. .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Tri-City HeraldThe 5-year-old Connell girl was excited to see her uncle. He responded by stabbing herTri-City HeraldA Connell man admitted stabbing his 5-year-old niece on Valentine's Day 2017 just moments .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Dayton Daily NewsParents charged with murder after 4-month-old son suffocates while in 'timeout'Dayton Daily NewsPolice officers and paramedics were sent on Valentine's Day to the Hilltop Motel in Springfield Township, .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Tre, Jūl 18, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Chicago TribuneThe Silver Room Block Party turns 15: Founder Eric Williams looks to the future of culture, community and commerceChicago TribuneIt's our busiest day of the year, it beats out .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Tre, Jūl 18, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  PEOPLE.comLaura Benanti Reveals 17-Month-Old Daughter Was Allergic to Her Breast Milk: 'Nothing Helped'PEOPLE.comBenanti is mother to 17-month old daughter Ella Rose, born on Valentine's Day 2017. She is the first .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Tre, Jūl 18, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens