Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kultūra & izklaide – pasākumi Valentīndienā 2014

  Publicēts | janvāris 29, 2014 |

  Pasākumu piedāvājumi Valentīndienai / 14. februāris - visu mīlētāju diena. Svētki arī Latvijā, Valentīndienas pasākumi un koncertiValentīndienas pasākumi kā visu mīlētāju dienas kultūra raksturojama ar īpašu noskaņu un brīžiem, lai atvērtos un ļautos vieglākam dzīves ritējumam.

  Neesi īgņa! Iepriecini gan sevi, gan savu “otru pusīti”, mīļoto vai vēl tikai izredzēto ar kādu kulinārijas kārumu, ielūgumu uz diskrēti pikantu ballīti vai dodoties un baudot kultūras pasākumus sabiedrībā.

  Nepiespiestas emocijas, skūpsti un visvienkāršākie apskāvieni Valentīndienā, 14. februārī, iegūst savdabīgu burvību. Tās uzvirmos arī Eiropas 2014. gada galvaspilsētā Rīgā, Latvijas nostūros un Vecrīgas ielās, bāros, restorānos un pop-kultūras tirgotavās. Valentīndiena nav domāta tikai romantiķiem, tie ir visu mīlētāju svētki.

  Valentīndienas pasākumi un piedāvājumi Rīgas un Latvijas ziņās šobrīd

  Valentīndienas ballītes, koncerti un kultūras pasākumi 2014: uzziņas »
  Kultūras dzīve un uzdzīve Rīgā, pasākumi: Valentīndienas piedāvājumi »

  Par Valentīndienas pārsteigumiem-
  ko piedāvā ārzemju ziņas

  Arlene S. JordanHartford CourantShe met her future husband, Gil, and they were married on Valentine's Day 1953. Gil and Arlene were married for 65 years and together raised three children. .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Sve, Jūl 22, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  The IntelligencerSally Friedman: 'Take those words away'The IntelligencerAmy's simple way to avoid what she found unacceptable certainly came back to me on the terrible February morning — Valentine's Day morning, .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Sve, Jūl 22, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Ventura County StarIn Southern California visit, Parkland survivors push for gun control, voter registrationVentura County StarThey became celebrities in a way no one would ever expect or want: for witnessing .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Sve, Jūl 22, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  MyChamplainValley.com FOX44 & ABC22Small businesses in Williston closing after competing with online retailersMyChamplainValley.com FOX44 & ABC22"It's dropped the ship of flowers, definitely on the major holidays we've noticed it, Valentine's .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Sve, Jūl 22, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  kwbeFather of two Parkland school shooting survivors killed in armed robbery, suspect in custodykwbeThe Broward County Sheriff's Office says Tyrone Fields Jr. turned himself in on Friday, one day after .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Sve, Jūl 22, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  The Fayetteville ObserverFrom the Fayetteville Observer archives: Every Day is Valentine's Day at Beck's Romance MotelThe Fayetteville ObserverShe expects a busy Valentine's Day. “Valentine's Day is one of our busiest .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Wisch List: Capone's old brewery falls, but Scarface still looms largeKankakee Daily JournalCHICAGO — In Chicago, Al Capone is fading away. OK, that's an exaggeration, considering the planet's most well-known .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens