Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Leļļu teātrim 70. sezona – Rīga 2014

  Publicēts | oktobris 16, 2013 |

  Latvijas Leļļu teātris, Rīga / repertuārs, izrādes, programma2014. gadā Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Un arī Latvijas Leļļu teātrim 2014-tais būs apaļas 70. gadu jubilejas gads. Leļļu teātra tradīcijas aizsākušās tālajā 1942. gadā Krievijas pilsētā Ivanovā, kur tika izveidots PSR Valsts Mākslas ansamblis.

  Un toreizējā Mākslas ansambļa sastāvā radās leļļinieku grupa, kura sniedza priekšnesumus evakuētajiem Latvijas iedzīvotājiem un karavīriem.

  Oficiāli Leļļu teātris tiek dibināts 1944. gada 4. oktobrī kā Latvijas PSR Valsts leļļu teātris; tā pirmie vadītāji ir dzejniece Mirdza Ķempe un rakstnieks, tulkotājs Jānis Žīgurs. Neilgi pēc dibināšanas Valsts leļļu teātra rīcībā tiek nodotas bijušā kinoteātra „Radio Modern” telpas Kr. Barona ielā.

  Programmā Leļļu teātra izrādes šobrīd: repertuārs, biļetes »

  Leļļu teātris & kultūra jaunākajās ziņās

  Latvijas RadioPieaugušo leļļu teātrisLatvijas Radio“Melnā kaste” turpina iepazīt leļļu teātri. Šo raidījumu veltīsim leļļu un objektu teātrim, kas domāts pieaugušajiem. Šobrīd Latvijas Leļļu teātra repertuārā ir divas izrādes, kuras veidotas ../ Leļļu teātris kultūras ziņās »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Latvijas Leļļu teātris kultūras ziņās / jaunumi 2014.. 2015.. 2016…
  Latvijas AvīzeAr seju pret skatītāju. Teātra sezonas spilgtie uzplaiksnījumiLatvijas AvīzeA. Rutkēviča: – Man gan liekas būtiski, ka Leļļu teātris sācis domāt ārpus kategorijas “bērnu teātris”. Īpaši uzteicams Jānis Znotiņš, kurš ../ Leļļu teātris kultūras ziņās »
  Pir, Jūl 09, 2018
  Source: Latvijas Leļļu teātris kultūras ziņās / jaunumi 2014.. 2015.. 2016…
  Talsu VēstisStarp emocijām un īstenībuTalsu VēstisMēs aicinām pie sevis arī literātus, mums ir bijusi grāmatas atvēršana, leļļu teātris, dažādas apdrukas darbnīcas. Tas, kas mums pašām šķiet interesants un ar ko ../ Leļļu teātris kultūras ziņās »
  Otr, Jūl 03, 2018
  Source: Latvijas Leļļu teātris kultūras ziņās / jaunumi 2014.. 2015.. 2016…
  Latvijas RadioLeļļu teātris Polijā: Melnā kaste viesojas festivālā “Puppet no Puppet”Latvijas RadioRaidījumā šķetināsim, kas tik maģisks leļļu un objektu teātrī, mēģināsim saprast, kāpēc pieaugušjiem jāskatās leļļu teātris un sarunāsimies ar ../ Leļļu teātris kultūras ziņās »
  Ses, Jūn 30, 2018
  Source: Latvijas Leļļu teātris kultūras ziņās / jaunumi 2014.. 2015.. 2016…
  Zemgales ZiņasRundāles pils muzejs aicina uz Dārza svētkiem (FOTO)Zemgales Ziņas12 – Izrāde “Mēness taurenis” (Rīgas Jauniešu Leļļu teātris “I-ā” jeb RJLT). 13 – Bērniem: burvju triki ar cirka elementiem (RJLT). ../ Leļļu teātris kultūras ziņās »
  Cet, Jūn 28, 2018
  Source: Latvijas Leļļu teātris kultūras ziņās / jaunumi 2014.. 2015.. 2016…

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens