Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Festivāls Bildes – programmā mūzika, māksla un vasara

  Publicēts | augusts 13, 2013 |

  Bildes 2014 festivāls; mūzikas un mākslas festivāli LatvijāFestivāls Bildes 2014
  programma & biļetes:
  skatīt pasākumus »
  Festivāla „BILDES 2014” izstāde „Bilžu sēta”
  tirdzniecības centrā „Spice”:
  uzzināt vairāk »
  * izstādes atklāšana fotogrāfijās: skatīt foto »

  Festivāla Bildes apskati kultūras ziņās
  – mūzika, māksla un vasara:

   

  Konkursā «Hadrons 2018» uzvar grupa «Cellar Cat»Lsm.lvŽūrijas komisiju veidoja: Madars Štramdiers (Radio NABA), Raimonds Lagimovs (mūziķis, grupa “Inokentijs Mārpls”), Tija Auziņa (mūzikas festivāls “Bildes”), Jānis Dubavs (mūziķis, grupa “Aurora”, studija ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Pie, Mar 09, 2018
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Jauno grupu konkursā 'Hadrons 2018' uzvarējusi 'Cellar Cat'DELFI.lvKā galveno balvu uzvarētāji saņēma iespēju pārstāvēt Latvijas Universitātes studentus starptautiskā jauno izpildītāju konkursā "Youthvision2018" Baku, Azerbaidžānā, kā arī piedalīties mūzikas festivālos "Laba ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Pie, Mar 09, 2018
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Konkursā “Hadrons 2018” uzvar grupa “Cellar Cat”Latvijas RadioCeturtdien, 8. martā, Latvijas Radio 1. studijā norisinājās Latvijas Universitātes (LU) jauno mūzikas grupu konkursa “Hadrons 2018” fināls, kurā sīvā konkurencē pirmo vietu ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Pie, Mar 09, 2018
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Konkursā “Hadrons 2018” uzvar grupa “Cellar Cat”LETA (Paziņojums presei)Kā galveno balvu uzvarētāji saņēma iespēju pārstāvēt Latvijas Universitātes studentus starptautiskā jauno izpildītāju konkursā “Youthvision2018” Baku, Azerbaidžānā, kā arī piedalīties mūzikas festivālos ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Pie, Mar 09, 2018
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Lsm.lvFestivāla «Bildes 2017» bērnu koncertā gaidāmi muzikāli pārsteigumiLsm.lvBērnu vokālais ansamblis Dzeguzīte · Pasākumi bērniem · Festivāls Bildes · Knīpas un knauķi · Steps. Jaunā projektā bērniem iespējams izzināt baleta tapšanas ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Otr, Nov 21, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…

   

  2013. gada festivāla Bildes retrospektīva:

  BILDES 2013 - vasaras nometne Kā pirmās iedvesmas pretīm mūzikas un mākslas festivālam BILDES tiek rīkotas BILŽU Vasaras nometnes. Arī šogad jūlija beigās Vasaras nometnē tika ieskandinātas BILDES 2013; šoreiz Siguldas apkārtnē, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”.

  Festivāla BILDES Vasaras nometnēs parasti tiek aicināti tie mūziķi un citi radošo grupu mākslinieki, kuri ar savu devumu ir attaisnojuši un uzturējuši šī festivāla radošo garu, un, varētu pat teikt, simbolizē mūzikas un mākslas festivāla BILDES garīgo kodolu; līdztekus tam ik pa laikam BILŽU Vasaras nometnēs nokļūst arī jaunie un mazpazīstamie mūziķi, kā arī citi interesantu talantu cilvēki, kuri varētu būt šī festivāla īpašie viesi vai radošā gara pārmantotāji, mūzikas un mākslas sadraudzības vēstnieki. Nenoliedzami, arī mūziķu bērniem BILŽU Vasaras nometnēs tiek sava deva uzmanības. Tie ir kā cerību un iedvesmas nesēji festivāla BILDES turpinājumiem arī nākamajās paaudzēs.

  BILŽU Vasaras nometnēs sabrauc mūziķi un mākslinieki, lai ne tikai atpūstos, bet galvenokārt lai radītu mākslas darbus izstādei (kā nekā BILŽU festivāla īpašais šarms rodas mākslas un mūzikas sadraudzībā). 2013. gada festivāla BILDES izstādes tēma: “Ciparu un burtu spēles”.
  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 vasara: foto »

  BILDES 2013 un unikālais mūziķu kopprojektu koncerts

  Bildes 2013 - mūzikas un mākslas festivāls

  Savukārt, šī gada novembra beigās Rīgas Kongresu namā mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 ietvaros notiks koncerts, kurā BILŽU BIROJS aicina uzstāties arī mazpazīstamās vai jaunās un BILDĒS vēl nestartējušās mūziķu grupas kopprojektos ar kādu jau Latvijā ievērību guvušu mūziķi.

  Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un šobrīd tas jau ir kļuvis kā neatņemama festivāla BILDES sastāvdaļa. Arī šajā- BILDES 2013,- festivāla koncertā jaunie mūziķi kopā ar kādu no festivāla veterāniem izpildīs divas dziesmas. Viena no tām būs jauno izpildītāju oriģināldziesma, otra – jaunā aranžējumā tapusi BILŽU veterāna dziesma.

  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 kopprojektu koncerts solās būt interesants ar to, ka šogad sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi, Latvijas augstskolu studentu pašvaldībām un portālu “e-klase.lv” tiek īpaši aicinātas pieteikties arī jaunās skolēnu un studentu veidotās mūzikas grupas.

  info - kultūras pasākumi un programmaPar pieteikšanos mūzikas un mākslas festivālam BILDES 2013,
  mūziķiem:
  uzzini vairāk »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens