Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Festivāls Bildes – programmā mūzika, māksla un vasara

  Publicēts | augusts 13, 2013 |

  Bildes 2014 festivāls; mūzikas un mākslas festivāli LatvijāFestivāls Bildes 2014
  programma & biļetes:
  skatīt pasākumus »
  Festivāla „BILDES 2014” izstāde „Bilžu sēta”
  tirdzniecības centrā „Spice”:
  uzzināt vairāk »
  * izstādes atklāšana fotogrāfijās: skatīt foto »

  Festivāla Bildes apskati kultūras ziņās
  – mūzika, māksla un vasara:
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
  Visa zeme mirdzēt sāk.
  Griežas gads uz otru pusi,
  Ziemassvētki atkal klāt!

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


   

  Lsm.lvFestivāla «Bildes 2017» bērnu koncertā gaidāmi muzikāli pārsteigumiLsm.lvBērnu vokālais ansamblis Dzeguzīte · Pasākumi bērniem · Festivāls Bildes · Knīpas un knauķi · Steps. Jaunā projektā bērniem iespējams izzināt baleta tapšanas ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Otr, Nov 21, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  DELFI.lvFestivāls 'Bildes 2017' noslēgsies ar tradicionālo veterānu koncertuDELFI.lvSestdien, 25. novembrī, pulksten 18.00, Rīgas Kongresu namā ar tradicionālo "Bilžu" veterānu koncertu noslēgsies 32. mūzikas un mākslas festivāls "Bildes", portālu "Delfi" informē ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Otr, Nov 21, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  DELFI.lvFestivālā 'Bildes 2017' notiks tradicionālais koncerts bērniemDELFI.lvLasi par: Bildes (festivāls) · Festivāls Bildes. Pamanījāt kļūdu? Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter! Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  DELFI.lvJauno grupu un «Bilžu» veterānu kopprojektu koncerts «Bildēs 2017»TVNET.lv24. novembrī Rīgas Kongresu namā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, notiks jauno grupu un «Bilžu» veterānu kopprojektu koncerts. No tā ierasti festivālā var ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Cet, Nov 16, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Jauno grupu un Bilžu veterānu kopprojektu koncerts sola pārsteigumusRīgas Apriņķa AvīzeFestivāls "Bildes" šogad notiek no 5. līdz 25. novembrim. Kopumā ir iespēja apmeklēt deviņus koncertus, kas norisinās četrās Rīgas vietās ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Tre, Nov 15, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…

   

  2013. gada festivāla Bildes retrospektīva:

  BILDES 2013 - vasaras nometne Kā pirmās iedvesmas pretīm mūzikas un mākslas festivālam BILDES tiek rīkotas BILŽU Vasaras nometnes. Arī šogad jūlija beigās Vasaras nometnē tika ieskandinātas BILDES 2013; šoreiz Siguldas apkārtnē, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”.

  Festivāla BILDES Vasaras nometnēs parasti tiek aicināti tie mūziķi un citi radošo grupu mākslinieki, kuri ar savu devumu ir attaisnojuši un uzturējuši šī festivāla radošo garu, un, varētu pat teikt, simbolizē mūzikas un mākslas festivāla BILDES garīgo kodolu; līdztekus tam ik pa laikam BILŽU Vasaras nometnēs nokļūst arī jaunie un mazpazīstamie mūziķi, kā arī citi interesantu talantu cilvēki, kuri varētu būt šī festivāla īpašie viesi vai radošā gara pārmantotāji, mūzikas un mākslas sadraudzības vēstnieki. Nenoliedzami, arī mūziķu bērniem BILŽU Vasaras nometnēs tiek sava deva uzmanības. Tie ir kā cerību un iedvesmas nesēji festivāla BILDES turpinājumiem arī nākamajās paaudzēs.

  BILŽU Vasaras nometnēs sabrauc mūziķi un mākslinieki, lai ne tikai atpūstos, bet galvenokārt lai radītu mākslas darbus izstādei (kā nekā BILŽU festivāla īpašais šarms rodas mākslas un mūzikas sadraudzībā). 2013. gada festivāla BILDES izstādes tēma: “Ciparu un burtu spēles”.
  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 vasara: foto »

  BILDES 2013 un unikālais mūziķu kopprojektu koncerts

  Bildes 2013 - mūzikas un mākslas festivāls

  Savukārt, šī gada novembra beigās Rīgas Kongresu namā mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 ietvaros notiks koncerts, kurā BILŽU BIROJS aicina uzstāties arī mazpazīstamās vai jaunās un BILDĒS vēl nestartējušās mūziķu grupas kopprojektos ar kādu jau Latvijā ievērību guvušu mūziķi.

  Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un šobrīd tas jau ir kļuvis kā neatņemama festivāla BILDES sastāvdaļa. Arī šajā- BILDES 2013,- festivāla koncertā jaunie mūziķi kopā ar kādu no festivāla veterāniem izpildīs divas dziesmas. Viena no tām būs jauno izpildītāju oriģināldziesma, otra – jaunā aranžējumā tapusi BILŽU veterāna dziesma.

  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 kopprojektu koncerts solās būt interesants ar to, ka šogad sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi, Latvijas augstskolu studentu pašvaldībām un portālu “e-klase.lv” tiek īpaši aicinātas pieteikties arī jaunās skolēnu un studentu veidotās mūzikas grupas.

  info - kultūras pasākumi un programmaPar pieteikšanos mūzikas un mākslas festivālam BILDES 2013,
  mūziķiem:
  uzzini vairāk »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens