Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Vardarbība Latvijas skolās- nepārejošās likumsakarības

  Publicēts | jūlijs 28, 2013 |

  Vardarbība skolās, bērniVardarbība Latvijas skolās ignorēta iegūst neparedzamu raksturu. Atgadījums Jaunjelgavas pusē, kur 5. klases skolnieks nežēlīgi izrēķinājās ar kādu pirmklasnieku, ir kārtējais mājiens ar mietu, lai tomēr vacāki vairs nesamierinātos ar vardarbīgo vidi Latvijas skolās, kuru, starp citu, augsti kvalificētie pedagogi gļēvi mēdz reizēm komentēt: “Vai tad tā, nu, ir, kā tie bērni stāsta..”

  Kā pasargāt bērnus no vardarbības skolā? TIESĪBSARGS šajā jautājumā tikai informē sabiedrību un pakrata ar pirkstu: “Vardarbību nedrīkst neredzēt!” Tomēr uz skolēnu vardarbību vadība skolās un Valsts Policija operatīvi reaģēt un to novērst vēl joprojām nespēj. Un lūk, kāds interneta lietotāja komentārs, kurš, visticamāk, īpaši nevienu nepārsteigs: “Jelgavas novada Elejas vidusskolā jau gadiem neviens nepievērš uzmanību, ja kādu bērnu pazemo vai piekauj. Skolas gadi man saistās ar šausmīgāko laiku manā dzīvē..”
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
  Visa zeme mirdzēt sāk.
  Griežas gads uz otru pusi,
  Ziemassvētki atkal klāt!

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Bet skolām ir jāgarantē bērna drošību, tad kādēļ gan vardarbībā cietušo skolēnu vecāki Latvijā neizmanto iespēju vērsties tiesā ar prasību pret skolu, kura ar savu bezdarbību pakļauj bērnus veselību un psihi traumējošai ikdienai? Šķiet, pieaugušie tiesiski ir vairāk pasargāti no vardarbības savā ikdienā kā bērns Latvijas skolās. Varbūt augsti kvalificētie pedagogi uzskata, ka tas ir nerakstīts likums- bērniem pirmo izdzīvošanas mācību vardarbīgu vienaudžu vidū vislabāk saņemt ir skolas gaiteņos?

  Clipart from: Clker.com

  Vardarbība skolās- pedagogu gļēvulības mēraukla

  Floridas apšaude: ASV simtiem jauniešu dodas demonstrācijās par ...TVNET.lvNedēļu pēc apšaudes Floridas skolā, kurā bojā gāja 17 cilvēki, simtiem jauniešu vairākās ASV vietās devušies demonstrācijās, prasot valstsvīriem stiprināt drošību skolās ../ bērni, vide un vardarbība »
  Cet, Feb 22, 2018
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  Talsu VēstisAizsargāt sabiedrības drošībuTalsu VēstisLabprāt ciemos uzņemam skolēnus, kuriem stāstām par savu darbu, noziedzīgiem nodarījumiem, atvainošanos, piedošanu, izlīgumu, ļaujam iepūst alkometrā un tamlīdzīgi. Dodamies arī uz skolām, lai audzināšanas stundās ../ bērni, vide un vardarbība »
  Cet, Feb 22, 2018
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  Latvijas AvīzeRausta valodu, jo bail no mātes. Par runas traucējumiem bērniem ...Latvijas AvīzeTagad Latvijā aktuāls temats ir ne tikai emocionāla, bet arī seksuāla vardarbība pret bērnu. Ja to piedzīvo, bērniņš, ../ bērni, vide un vardarbība »
  Pir, Feb 19, 2018
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  Latvijas AvīzeRausta valodu, jo bail no mātes. Par runas traucējumiem bērniem ...Latvijas AvīzeŠogad Latvijas kinoteātros sāka rādīt režisores Ievas Ozoliņas dokumentālo filmu “Dotais lielums: mana māte”. Filmā galvenais varonis ir ../ bērni, vide un vardarbība »
  Pir, Feb 19, 2018
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  Latvijas AvīzeRausta valodu, jo bail no mātes. Par runas traucējumiem bērniem ...Latvijas AvīzeTagad Latvijā aktuāls temats ir ne tikai emocionāla, bet arī seksuāla vardarbība pret bērnu. Ja to piedzīvo, bērniņš, ../ bērni, vide un vardarbība »
  Pir, Feb 19, 2018
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens