Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā

  Publicēts | jūlijs 20, 2013 |

  LR Tiesībsargs. Vēstule ESDarbs par maizes tiesu – tāda jau ilgstoši ir sociālā realitāte ceturtdaļai Latvijas iedzīvotāju, tai skaitā arī labi izskolotiem sava aroda speciālistiem. Un kamēr Latvijas politiķi plātās ar strauji augošās ekonomikas attīstības rādītājiem, raudzējot un apgrozot kapitālu, tās iedzīvotāji grimst nabadzībā.

  “Šobrīd vērojams, ka valdība konsekventi rīkojas tikai noteiktu ekonomisku rādītāju sasniegšanai, nerēķinoties ne ar sabiedrības viedokli, ne ar sociālo realitāti valstī un ignorējot arī starptautisko ekspertu ieteikumus..,” – ar šādu vēstījumu Latvijas Tiesībsargs 2013. gada jūnijā nosūta vēstuli Eiropas vadošajām institūcijām: Eiropas Padomei, Eiropas Parlamentam un zināšanai Eiropas komisijai.

  Tiesībsargs Eiropas Savienībai – Latvijas iedzīvotāju vārdā rīkojieties!

  Un tas izskan kā izmisuma solis, palīgā sauciens kādam spēkam no ārpuses, jo Latvija kā valsts tā arī nav iemācījusies konsekventi rēķināties ar visvienkāršākajām patiesībām cilvēkresursu vadībā. Kamēr Latvijas valdības utopiski strīdās par tām vēlamo realitāti, Latvijas iezemieši izklīst pa pasauli, pārdodot un atstājot dzimteni citu tautu laimes meklētājiem un ārzemju merkantīli mērķtiecīgajam kapitālam. Un līdzīgi kā agrāk Amērikas pamatiedzīvotāji Latvieši šobrīd tiek ierauti izmiršanas atvarā.

  Tiesībsargs un cilvēktiesības – problēmas Latvijā

  Iespējams, brīdī, kad valsts un sabiedrības, un mūsu pašu kā patērētāju intereses tiek pretstatītas indivīda tiesībām, mums būtu jāaizdomājas, vai tiešām mēs vēlamies būt verdziska ekspluatatora ideju nesēji.

  Tiesībsargs par sociāli ekonomiskās verdzības pazīmēm:

  Latvijai aktuālāko cilvēktiesību problēmu lokā Tiesībsargs savā vēstulē aktualizē: bērnu tiesības, tiesības uz taisnīgu un savlaicīgu tiesu, tiesības dzīvot sabiedrībā, nabadzības riskus un sociālo nevienlīdzību, veselības aprūpi, personu ar invaliditāti tiesības, spīdzināšanas un diskriminācijas aizliegumu. Bet patiesībā tas nozīmē sociāli ekonomiskās verdzības apstākļu Latvijā fakta oficiālu atzīšanu, kas ir ikdiena vismaz ceturtdaļai Latvijas iedzīvotāju. Paldies drosmīgajam Tiesībsargam par šo soli!

  LR Tiesībsargs 2013

  LR Tiesībsargs par cilvēktiesību ievērošanu Latvijā: lasīt »
  LR Tiesībsargs, atklāta vēstule Eiropas vadošajām institūcijām: lasīt »
  LR Tiesībsarga pielikums vēstulei (problēmu izklāsts): lasīt »

  FOTO: LR Tiesībsargs

  Tiesībsargs Latvijas ziņās

   

  Jurista VārdsIzstrādāts informatīvs materiāls par nevēlamu seksuāla rakstura ...Jurista VārdsTiesībsarga birojā ir izstrādāts informatīvais materiāls ar mērķi informēt darba devējus par viņu pienākumu nodrošināt veselībai nekaitīgus un drošus darba apstākļus, ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Tre, Jūl 18, 2018
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  Latvijas AvīzeVIDEO: Tiesībsargs un eksperti bargi par ieceri piemaksāt pie ...Latvijas AvīzeTiesībsargs Juris Jansons un citi eksperti kritiski vērtē Labklājības ministrijas priekšlikumu no katra strādājošā sociālajām iemaksām 1% novirzīt vecāku ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Pir, Jūl 16, 2018
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  Skaties.lvPriekšlikums ļaut bērniem palielināt savu vecāku pensijas šķeļ ...Skaties.lvLabklājības ministra (LM) Jāņa Reira piedāvātā pensiju sistēmas reforma, kas daļu no strādājošo sociālajām iemaksām novirzītu viņu vecāku pensiju ...un vēl ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Ses, Jūl 14, 2018
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  Zemgales ZiņasPsihoneiroloģisko slimnīcu izvērtējuma ziņojums būs gatavs ...Zemgales ZiņasKā ziņots, tiesībsargs un VI konstatējusi pārkāpumus bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā "Ainaži". Pārkāpumi saistīti arī ar ārstniecības personāla, iespējams, neatbilstošu rīcību saistībā ar ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Ses, Jūl 14, 2018
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  Skaties.lvPensijā esošie vecāki saņems 1% no bērnu sociālās ...Skaties.lvPensijā esošie vecāki saņems 1% no bērnu samaksātajām sociālās apdrošināšanas iemaksām kā piemaksu pensijai – ar šādu priekšlikumu nākusi klajā Labklājības ministrija. ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Tiesībsargs un tiesības

   

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens