Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kalnciema kvartāls- tirdziņi un kultūras pasākumi šobrīd

  Publicēts | jūlijs 12, 2013 |

  Rīgā, Kalnciema ielā ir viens no radoši pievilcīgākajiem lietišķās kultūras industrijas kvartāliem Latvijā. Kalnciema kvartāla tirdziņos Tu atradīsi ne tikai vizuāli pievilcīgas, bet arī latviskām emocijām un to radošiem stāstiem bāgātas lietas skaistai, emocionāli piepildītai dzīvei latviski mainīgā garā. Līdztekus tam Kalnciema ielas kvartāls Tevi iepriecinās ar personīgi aizkustinošiem, sirsnīgiem un atraktīviem kultūras pasākumiem..

  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Par ko čivina putniņi Kalnciema kvartālā

  Radošās kultūras industrijas pasākumi Kalnciema kvartālā un Kalnciema ielas tirdziņi:

  Īpašie Kalnciema radošā kvartāla kultūras pasākumi un tirdziņi ziņās

  Neatkarīgā Rīta AvīzeŠodien grausts – rīt briljantsNeatkarīgā Rīta AvīzeLai arī daudziem šķiet, ka ceļā no lidostas uz centru Kalnciema ielas posms no Lielirbes ielas līdz Slokas ielai ir vispāķiskākais, patiesībā ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Cet, Feb 15, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Tirgus skaļo saukļu gūstāDienaVairāku citu pilsētu pieredze jau apliecina, ka tirgus var kļūt par populāru tūrisma objektu, bet pats no sevis tas nenotiek – tirgus jāveido tūristiem draudzīgs, nevis viesus ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Cet, Feb 15, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Praktiskais LatvietisKalnciema kvartālā notiks Meteņu svinībasPraktiskais LatvietisRīgā, Kalnciema kvartālā šodien no plkst.10 līdz 16 norisināsies Meteņu svinības, kuru programmā iekļautas dziesmas, dejas un tradicionālo svētku ēdienu novērtēšana, informēja Kalnciema kvartāla ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Ses, Feb 10, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Latvijas AvīzeKalnciema kvartālā svinēs MeteņdienuLatvijas AvīzeSestdien, 10.februārī, Kalnciema kvartāls aicina apmeklētājus tērpties maskās, lai ar dziesmām un dejām tautas mūzikas grupas pavadībā baudītu tradicionālos Meteņu ēdienus un sagaidītu pavasari. Bērniem ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Otr, Feb 06, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  DienaFebruārī Kalnciema kvartālā būs skatāma Daigas Krūzes ... - DienaDienaKalnciema kvartāla izstāžu galerijā no 2. februāra līdz 25. februārim būs skatāma mākslinieces Daigas Krūzes personālizstāde Gleznas, informēja izstādes pārstāve Darja ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Pie, Jan 26, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens