Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kalnciema kvartāls- tirdziņi un kultūras pasākumi šobrīd

  Publicēts | jūlijs 12, 2013 |

  Rīgā, Kalnciema ielā ir viens no radoši pievilcīgākajiem lietišķās kultūras industrijas kvartāliem Latvijā. Kalnciema kvartāla tirdziņos Tu atradīsi ne tikai vizuāli pievilcīgas, bet arī latviskām emocijām un to radošiem stāstiem bāgātas lietas skaistai, emocionāli piepildītai dzīvei latviski mainīgā garā. Līdztekus tam Kalnciema ielas kvartāls Tevi iepriecinās ar personīgi aizkustinošiem, sirsnīgiem un atraktīviem kultūras pasākumiem..

  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Par ko čivina putniņi Kalnciema kvartālā

  Radošās kultūras industrijas pasākumi Kalnciema kvartālā un Kalnciema ielas tirdziņi:

  Īpašie Kalnciema radošā kvartāla kultūras pasākumi un tirdziņi ziņās

  Neatkarīgā Rīta AvīzeRECENZIJA: Kanisaifa "Atdzīvinot vēju"Neatkarīgā Rīta AvīzePēc nesen notikušā lielkoncerta VEF Kultūras pilī un pirms gaidāmā pasākuma šo ceturtdien, 24. maijā, Kalnciema kvartālā droši vien radusies daudz lielāka interese ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Otr, Mai 22, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Latvijas RadioMonopola viešņa Kalnciema kvartāla radošā direktore Una MeibergaLatvijas RadioŠovakar Monopolā dodamies uz vienu no radošākajiem kvartāliem Rīgā, kur māksla itin labi sadzīvo ar tirgu. Tomēr kurš kuram ir vairāk ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Pir, Mai 21, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Latvijas AvīzeNebūs jārīko izsole nomas īpašumu izpirkšanaiLatvijas AvīzeĀgenskalna tirgus nomas tiesību izsolei nupat pieteikušies Kalnciema kvartāla īpašnieki brāļi Dambergi. “Mums šī ir pirmā reize, līdz ar to neesam ikdienā ar ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Ses, Mai 19, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Ziņas vieglajā valodā 18.maijāLsm.lvĀgenskalna tirgu turpmāk apsaimniekos pašreizējie Kalnciema kvartāla īpašnieki. Viņi vienīgie pieteicās pašvaldības rīkotajā tirgus nomas tiesību izsolē. Rīgas dome ar Kalnciema kvartāla īpašniekiem noslēdza līgumu uz 30 ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  DELFI.lvĀgenskalna tirgu iznomās Kalnciema kvartāla īpašniekiemDELFI.lvKalnciema kvartāla īpašnieki ir brāļi Kārlis un Mārtiņš Dambergi. Pēc SIA "Kalnciema iela" uzvaras nomas tiesību izsolē, kurā Dambergi ieguva tiesības 30 gadus saimniekot Āgenskalna ../ Kalnciema kvartāla redzeslokā; pasākumi un ielas tirdziņi »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvKolmanes filmu 'Dubultā dzīve. Sekss un PSRS' izrādīta KrievijāDELFI.lvOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā "Veļikan park" tika svinīgi atklāts 2018. gada 16. maijā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvKolmanes filmu 'Dubultā dzīve. Sekss un PSRS' izrādīta KrievijāDELFI.lvOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā "Veļikan park" tika svinīgi atklāts 2018. gada 16. maijā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens