Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Totaldobže mākslas centra trīs jūlija vakari

  Publicēts | jūnijs 30, 2013 |

  Totaldobže Laikmetīgās mākslas centrs Rīgā, VEF kvartālāJūlija pirmajā nedēļā Totaldobže mākslas centrā notiks kārtējais tango vakars, “Dzejas Slams”, “Spoken Word improvizācija” un eksperimentāls pasākums projekta “Melnie caurumi” ietvaros.

  MELNIE CAURUMI: Projekts “Melnie caurumi” ir izveidots, lai provocētu jaunus savienojumus starp dažādu disciplīnu, virzienu, skolu un vecumu māksliniekiem. Dodoties Melnā cauruma virzienā, paredzēt gala iznākumu nav iespējams – tas ir atkarīgs no katra dalībnieka vēlmes, meistarības un radošā noskaņojuma. Veiksmīgie eksperimenti tiks atkārtoti, taču arī atkārtojumi var radikāli atšķirties viens no otra. Projekta mērķis nav radīt pabeigtu un paredzamu performanci, bet gan jaunu apvāršņu atklāšana – radīt māksliniekiem iespēju mērķtiecīgi eksperimentēt un skatītājiem kļūt par mākslas procesa aculieciniekiem.
  Kombinētās performances ir pasākumi, kuros dažādu disciplīnu mākslinieki izrāda, atskaņo, deklamē, lasa savas iepriekš radītās skices, etīdes, sonātes un citus iesāktus un pabeigtus neliela formāta darbus vienā telpā, uz vienas skatuves, vienu pēc otra vai vienlaicīgi, iepriekš norunātā secībā un sagatavotā vidē. Darbus izvēlas un secību nosaka pasākuma režisors kopīgi ar performances dalībniekiem mēģinājumos. Pasākuma režisors un dalībnieki tiek uzaicināti pēc konsultācijām ar KOMPASA ekspertiem vai citiem mākslas profesionāļiem. Performances tēmu nosaka režisors pēc tam, kad iepazinies ar dalībniekiem.

  Tango nuevo meistarklase ar Gintu Opmani

  Tango Nuevo Totaldobže mākslas centrā, bijušās rūpnīcas VEF teritorijā / radošā kultūras industrija

  Otrdien 2. jūlijā tango nuevo pasniedzēja Ginta Opmane (pašlaik dzīvo Vācijā) vadīs meistraklasi dejotājiem ar priekšzināšanām “Volcada un Colgada”. Meistarklases sākums 19:00, dalības maksa 10 LVL. Vakara noslēgumā kā jau ierasts otrdienās – tango nuevo milonga, šoreiz Ginta arī parūpēsies par mūziku. Milongas sākums 21:00, ieejas maksa 3 LVL.

  Totaldobže multifunkcionālajā koncertzālē – MELNĀ CAURUMA kombinētā performance

  Ceturtdien 4. jūlijā un sestdien 6. jūlijā Totaldobže mākslas centra multifunkcionālajā koncertzālē – MELNĀ CAURUMA kombinētā performance. Šoreiz kombinētās performances režisore ir Kristīne Vītola, zināma gan kā veiksmīga teātra kostīmu māksliniece (3 reizes nominēta “Spēlmaņu Nakts” balvai), gan kā scenogrāfe un kopš 2011. gada arī izrāžu režisore. Pēdējā viņas izrāde “Kartupeļēdāji” Dirty Deal Teatro tiek veiksmīgi izrādīta jau otro gadu un katru reizi zāle ir pārpildīta. Uz vienas skatuves uzstāsies Evita Birule (laikmetīgās dejas horeogrāfe), Madara Melne (aktrise), Ivars Šteinbergs (dzejnieks) un Ģirts Reiniks (elektroakustiskās mūzikas autors). Visi performances dalībnieki ir gados jauni, bet jau savās disciplīnās atpazīstami mākslinieki. Līdz šim viņi nekad kopā nav uzstājušies un nāk no atšķirīgām radošajām vidēm.

  Totaldobže mākslas centrs, multifunkcionālā koncertzāle

  Pirmā Kristīnes režisētā Melnā Cauruma performance notika 27. aprīlī. Tā starp pārējiem “Melnajiem Caurumiem” izcēlās ar savu īpaši jūtīgo saspēli, iekļauto darbu harmonisko sapludinājumu un pašu darbu tēlainību, kas panākta minimāliem izteiksmes līdzekļiem. Šī performance tiks atkārtota vēl divas reizes – 4. jūlijā 19.30 un 6. jūlijā 20.30. Kristīnes Vītolas performace izstaro mieru un rosina iztēli. Performances garums – aptuveni 1h, ieeja – 3 LVL VAI 5 DOBŽIKI, projektu organizē biedrība “Totaldobže” un to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

  Totaldobže un Spoken Word improvizācija

  Ceturtdien 4. jūlijā, tūlīt pēc “Melnā Cauruma” performances notiks vēl viens eksperimentāls pasākums “Spoken Word improvizācija”. Šī projekta ietvaros tiek aicināti dzejnieki lasīt/deklamēt savu dzeju kopīgi ar dažādu žanru mūziķiem, skaņu, video un citu disciplīnu māksliniekiem, kuri improvizējot bagātīgi papildina dzejas lasījumu, piedāvājot skatītājiem/klausītājiem doties iztēles celojumā dažādās dimensijās un līmeņos.

  Šoreiz savus darbus lasīs un deklamēs rakstniece un dzejniece Inga Gaile. Kā raksta Marciana Krauze: Inga Gaile šogad ir bijusi viena no visvairāk apbalvotajām latviešu literātēm. Par jaunāko dzejoļu krājumu “Migla” viņa saņēmusi “Latviju Tekstu” dzejas balvu un Ojāra Vācieša prēmiju, bet viņas otrais stāsts “Piena ceļi” gada nogalē triumfēja “Prozas lasījumos 2012”. Savukārt, uz klavierēm improvizēs mūziķis Edagrs Mākens, kas ir leģendārās grupas “Gaujarts” līderis un pašlaik darbojas muzikālajā projektā “Manta”.

  Spoken word improvisation from Totaldobže Art Centre on Vimeo.

  Vakara noslēgumā džeza plates spēlēs Ģirts Eglītis.
  Spoken Word improvizācija sāksies 22.00, ieejas maksa – 2 LVL vai 5 Dobžiki, vai – bez maksas tiem, kuri pirms tam bijuši Melnā Cauruma kombinētajā performancē. Spoken Word improvizācijas atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds

  Totaldobže Dzejas slams

  Totaldobže Mākslas centrs. KARTE

  Piektdien 5. jūlijā Totaldobže mākslas centrā notiks kārtējais “Dzejas slams”, kurā šoreiz īpaši tiek aicināti piedalīties tie, kuri nekad līdz šim nav piedalījušies, kā arī tie, kas sākuši dzejot pavisam nesen. Slamu vadīs Kaspars Lielgalvis un žūrija tiks nokomplektēta no auditorijas.

  Dzejas slama noteikumi kā parasti: piedalīties var jebkurš, piesakoties uz vietas pirms slama sākuma; katram tiek dotas 3 min VIENAM dzejolim; vērtē žūrija, piešķirot atzīmi no 1-10; augstākā un zemākā atzīme netiek ņemta vērā; kopā ir 3 kārtas, katrā nākamā kārtā tiek puse no iepriekšējās kārtas dalībniekiem; uzvarētājs saņem 50 Ls no Valsts Kultūrkapitāla fonda. Ieejas maksa 2 LVL vai 5 Dobžiki (arī slama dalībniekiem)

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens