Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā SVĒTKI

  Publicēts | maijs 19, 2013 |

  Latvijas Mākslas akadēmija / LMA Pagalma svētkiLatvijas Mākslas akadēmijas pagalms
  2013. gada 25. maijs
  Meistardarbnīcas, ekskursijas, plenērs

  25. maijā no plkst. 12:00 – 18:00 Rīgas centrā, Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā dzims jauns, unikāls pasākums- PAGALMA svētki. Trīs mākslu augstskolas (Latvijas Mākslas Akadēmija, Latvijas Kultūras akadēmija, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija) ar saviem draugiem sanāks kopā, lai svinētu radošumu, daloties prasmēs, radošajā priekā un domās.

  Kas ir šie PAGALMA svētki Latvijas Mākslas akadēmijā

  PAGALMA svētki- tās būs dažādu radošo nozaru studentu vadītas meistardarbnīcas, plenērs kopā ar māksliniekiem kā arī interesantas ekskursijas kopā ar mākslas zinātniekiem Latvijas Mākslas akadēmijā, tās pagalmā un tuvākajā apkārtnē.

  Kopā ar māksliniekiem varēsi pats darboties un paust savas radošās idejas plenērā visā parka teritorijā, kā arī muzikālajās performancēs. Būs arī ekskursijas, kas izvadās cauri Latvijas Mākslas akadēmijas Pagalma svētkiem un sniegs informāciju par notiekošo. Esošie studenti, absolventi un viņu radošie draugi demonstrēs to labāko, ko ir apguvuši akadēmijas sienās, gan arī pašu jaunatklājumus. No Latvijas Mākslas akadēmijas ar savām vispusīgajām iemaņām dalīsies mākslas nozaru nodaļu pārstāvji, savukārt, Kultūras un Mūzikas akadēmijas studenti iekustinās, izdejos un ieskandinās visu kopīgās idejas.

  Pasākums PAGALMA SVĒTKI MĀKSLAS AKADĒMIJĀ piedāvās gan radoši darbīgu atpūtu, gan būs kā „atvērto durvju” diena tiem, kuri vēl nav izvēlējušies, ko studēt tālāk. Atnākot, varēsi ne tikai satikt topošos māksliniekus, bet arī darboties kopā ar tiem!

  Mākslas akadēmijas PAGALMA SVĒTKU dreskots

  Pablo Pikaso, svītras un LMA Pagalma svētki Latvijas Mākslas akadēmijā Iedvesmojoties no Pablo Pikaso, par pirmo PAGALMA svētku dreskodu izvēlētas SVĪTRAS.
  Ar fiziskas vai domu līnijas vilcienu taču viss sākas arī radošā darbā, vai ne?
  Svītrainas zeķes, auskari, kleita vai krekls. Varbūt svītraina matu bante vai tauriņš?

  LMA Pagalma svētki – ieskats pasākumos

  PAGALMA svētkos ar skaistām dziesmām priecēs Latvijas Kultūras akadēmijas “Kailuma limits”. Meitenes par sevi: “mēs mīlam franču mūziku un ābolpīrāgu-kafijas mēģinājumus un ceram, ka rezultāts būs vismaz tikpat gards kā jau pieminētais Gintas ābolu pīrāgs.”

  PAGALMA svētkos būs arī mākslas un dizaina darbu tirdziņš. Tirdziņš apmeklētājiem būs pieejams tikai PAGALMA svētku dienā- 25. maijā no 12.00 – 18.00, Latvijas Mākslas akadēmijas 2. stāvā.

  Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas, Funkcionālā dizaina apakšnozares maģistrantes Jekaterinas Stakles vadītajā meistardarbnīcā* PAGALMA svētkos radīsi prieku caur dārzkopības nodarbību. PAGALMS zaļos!

  LMA PAGALMA svētkos ar dziesmām priecēs Latvijas Kultūras akadēmijas *Kailuma limits*

  Latvijas Mākslas akadēmija / LMA Pagalma svētki, logo atslēdziņaTev ir iespēja bez maksas izdekorēt savu PAGALMA svētku apģērbu ar atslēdziņas logo jau tagad, līdz 21. maijam atnesot savu apdrukai paredzēto apģērbu uz Latvijas Mākslas akadēmiju un ieliekot to īpašajā apģērbu kastē (atrodama pie ziņojumu dēļa akadēmijas 1.stāvā). Apdrukāto apģērbu varēsi saņemt 24. maijā, Latvijas Mākslas akadēmijā no plkst. 10:00 – 18:00.

  Par ko čivina putniņi LMA pagalmā

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://news.rsspump.com/" title="news">news</a></div> <p>
  finger-redigetaisPagalma svētki Mākslas akadēmijā:
  foto galerija »

  LMA PAGALMA svētki – oficiālā informācija

  Dalība: apmeklētājiem Mākslas akadēmijas PAGALMA SVĒTKOS
  un tur izvērstajās darbnīcās 25. maijā ir bez maksas
  Kontaktiem: pagalma.svetki{at}gmail.com
  Kontaktpersona: Laura Bistrakova, m.tel. 29141972

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens