Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  LaIPA organizē mūzikas izmantotājiem pateicības koncertu

  Publicēts | maijs 31, 2013 |

  Mūziķi un mūzika Rīgā un Latvijā / Biedrība LaIPA - Latvijas izpildītāju un producentu apvienība

  Organizācijas LaIPA koncerts klientiem
  2013 .g. 27. jūnijā
  Rīgā, LU Botāniskajā dārzā
  plkst. 16.00-18.00

  Biedrība LaIPA administrē Latvijā publiski atskaņotas mūzikas fonogrammu autoru tiesības. Tie ir gan Latvijas mūziķi, vokālisti un producenti, gan arī ārzemju izpildītāji un producenti, kuru mūzikas fonogrammas tiek pārdotas vai atskaņotas Latvijā.

  Protams, pasaule ir liela, Latvija- daudz mazāka; un latviešu mūzika, salīdzinot ar ārvalstu māksliniekiem, arī Latvijā skan mazākumā. Iespējams, ne tikai tāpēc, lai pateiktos par sadarbību tiem mūzikas fonogrammu izmantotājiem publiskajā izpildījumā, kuri godprātīgi ir uzņēmušies un pilda savas saistības attiecībā pret mūzikas fonogrammu radītāju, bet arī dēļ tā, lai radītu draudzīgāku priekšstatu par Latvijā radītu mūziku, biedrība LaIPA organizē saviem klientiem, uzņēmējiem, kuri izmanto mūziku savā biznesā- veikalos, kafejnīcās, frizētavās, pasākumos, kā arī raidorganizācijām un kabeļoperatoriem,- pateicības koncertu.

  LaIPA aicina Latvijas mūziķus pieteikt dalību pateicības koncertā

  Koncertā plānotas 10 pašmāju mūziķu uzstāšanās, kur katrs izpildītu 2-3 dziesmas. Biedrība LaIPA aicina atsaukties tās grupas un mūziķus, kuri šajā koncertā labprāt piedalītos. Koncerts ir labs veids, kā mūziķi klātienē pateiksies visiem uzņēmējiem, kuri atzinīgi novērtē Latvijā radītu mūziku. Jo tikai tā- savstarpēji cienot, sadarbojoties un izprotot vienam otru,- mēs varēsim celt un attīstīt mūzikas nozari, popularizējot Latvijā radītu mūziku tai skaitā.

  mūzika, biderība LaIPA - izpildītāji un producentiJa esi mūziķis, kurš vēlas piedalīties LaIPA organizētajā pateicības koncertā klientiem, savu apstiprinājumu sūti uz e-pastu: kristine.kolina{at}laipa.org vai zvanot: 67605023

  Ja vēl neesi LaIPA biedrs, bet izpildi mūziku vai piedalies tās producēšanā, noslēdz līgumu ar LaIPA, tādā veidā kļūstot par pilnvērtīgu mūzikas radošās industrijas pārstāvi; uzzini vairāk »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens