Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  VEF radošā kvartāla pavasara kūlenis ‘2013

  Publicēts | aprīlis 6, 2013 |

  Totaldobže Laikmetīgās mākslas centrs Rīgā, VEF kvartālāVEF radošais kvartāls ir viens no spilgtākajiem un arī lielākajiem jaunās kultūras potenču punktiem Rīgā. Šī, 2013. gada, sezona ir pasludināta par ‘Lielo Kūleni’ – tas nozīmē straujāku attīstību, vēl vairāk aktīvo punktu un radikālāk iedvesmojošus kultūras un izklaides pasākumus.

  2013. gada sezona VEF radošajā kvartālā tiks atklāta sestdien, 20. aprīlī. Atvērti būs visi kultūras un izklaides punkti, kas pēdējo 5 gadu laikā par savu bāzes vietu izvēlējušies VEF teritoriju. Dienas pirmajā pusē bērniem tiks piedāvāts koncerts un radošās darbnīcas, jauniešiem – skeitbordistu sacensības, bet vecākiem – iepirkšanās vintage tirdziņā un izturības pārbaude baiļu trasē Psaiho.lv. Vakarā notiks lielais Dzejas slams un pirmā Melno Caurumu improvizācija, kuras laikā mūziķi uz skatuves radīs jaunu skaņdarbu, pieredzējuša Argentīnas un Tango Nuevo pasniedzēja Aigara Stirnas vadībā varēs apgūt pirmos tango soļus, notiks koncerti un performances gan Totaldobže mākslas centra topošajā koncertzālē, gan galerijā/bārā Ziema; arī VEF skeitparkā un mākslinieku darbnīcās.

   

  «Sansusī» festivāla rīkotāji aicina uz vakaru mazajā, trakajā ...Lsm.lvTurpat kaimiņos dejas izrādi mēģina horeogrāfs Krišs Sants, mākslas izstādes rīko “Totaldobže”, pastāvīgi mēģina eksperimentālās mūzikas grupa “Gas of Latvia”. Jauna un uzzināt »
  Pie, Mai 25, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā
  Neatkarīgā Rīta AvīzeArī tukšam īpašumam ir potenciālsNeatkarīgā Rīta AvīzeRīgā veiksmīgākie piemēri ir K. K. Stricka villa, mākslas centrs Totaldobže VEF korpusos, Lastādija Maskavas forštatē. Tas nenozīmē okupēt tukšās ēkas šā uzzināt »
  Cet, Mai 10, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā
  Fotogrāfe Inga Erdmane sabiedrības respektu pret mākslu izmanto ...Lsm.lvAr holandiešu horeogrāfu un mākslinieku Inga iepazinusies un strādājusi kopā mākslas centra “Totaldobže” projektā “Melnie caurumi”, kura būtība – savest kopā ļoti uzzināt »
  Pie, Apr 27, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā

   

  VEF kultūras radošās industrijas kvartāla ‘2013 sezonas atklāšanas programma


  Kūleni VEF radošo industriju kvartāls sāks mest 13:00 kopā ar pavisam mazajiem rīdziniekiem, kuriem būs lieliska iespēja iemācīties kādu jaunu dziesmu komponista Platona Buravicka vadībā, vērot kā top laikmetīgās dejas izrāde Kristīnes Vismanes izpildījumā un kā, džeza mūziķa Arta Oruba bungām rībot, top mākslinieka Reiņa Pētersona multfilma. Pēc koncerta bērni varēs paši izmēģināt laikmetīgo deju Kristīnes vadītā nodarbībā, doties pārgājienā pa mākslinieku darbnīcām, pamēģināt sietspiedi darbnīcā LUSTE un nofotogrāfēties kopā ar vecākiem fotostudijā GRAPHIC.LV / Paralēli bērnu pasākumiem darbosies Retro Spectro vintage tirdziņš, tas nozīme – par pucēšanos nav pārak jāuztraucas, visu vajadzīgo varēs iegādāties uz vietas.
  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Gleznotāja Anda Lāce aicina apmeklētājus paviesoties viņas darbnīcā ap plkst. 18:30, kad kopīgi ar komponistu Platonu Buravicki Anda Lāce demonstrēs jaunizveidoto performanci “Kokons”. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties laicīgi, rakstot uz e-pastu austra{at}totaldobze.com

  Savukārt, Totaldobže mākslas centrs- visa šī radošā kūleņa organizators,- VEF radošo industriju kvartālā atrādīs topošo koncertzāli tās sākuma stadijā, piedāvājot apmeklētājiem kļūt par aculieciniekiem tam, kā no robusta industriālā korpusa, kas pērn saņemts ar tekošu jumtu un izsistiem logiem, pašu spēkiem tiek veidota mūsdienīgi multifunkcionāla koncertzāle, sildot to ar kultūru.


  VEF Totaldobže '2013, radošā kultūras industrija / Pavasara kūlenis, sezonas atklāšana mākslas centrā / kultūras pasākumi, programma

  Vakara pasākumi VEF radošās industrijas kvartālā sāksies plkst. 19:30 ar skatītāju iecienīto dzejas slamu, kurā viens no 12 talantīgākajiem dzejniekiem un vārda meistariem saņems 100 latu balvu no Kultūrkapitālfonda. Tiks atklāts jaunais pasākumu cikls ‘Melnie Caurumi’ ar pirmo tā improvizāciju – uz skatuves kāps laikmetīgās akadēmiskās un elektroniskās mūzikas pārstāvji kopīgi ar vizuālo mākslinieku no Kanādas, lai, uz vietas improvizējot, radītu unikālu skaņdarbu. Tie, kurus vilina tango, varēs apgūt pirmos dejas soļus pieredzējušā pasniedzēja Aigara Stirnas vadībā. Būs arī iespēja notestēt savas bailes radošajā mākslas laboratorijā, kas notiek sadarbībā ar biedrību “Laikmetīgās mākslas institūts”.Varēs iepazīt igauņu peroformanču mākslinieci Sandru Jogevu, noskatīties Mika un Krista Zankovsku spoken word perfomanci, bet noslēgumā ļauties Andra Indāna (Latvijas Gāze) dinamiskajiem deju ritmiem.

  Bārā ‘Ziema’ sākot no 21:00 uzstāsies trīs izcilas latviešu grupas – Baložu pilni pagalmi, Manta un Bērnības Milicija, bet pēc tam – DJ Sairam RiggaJungle. Varēs arī garšīgi paēst un gozēties svaigi atnākušā pavasara saulītē 9ja tāda būs) uz Totaldobže jumta terases, uzmeistarot sev kreklu sietspiedes darbnīcā Luste un, ja nu kāds vēl nebūs paspējis, šī varētu būt īstā diena riteņu sezonas atklāšanai.

  Līdz 19:00 ieeja pasākumā bez maksas, vēlāk – 3 LVL
  Ieejas biļete Psaiho baiļu trasē visas dienas garumā – 10 LVL

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens