Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rīga ‘2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Publicēts | aprīlis 3, 2013 |

  Eiropas kultūras galvaspilsēta - Rīga '2014 un 14 programmas stūrakmeņi

  Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas ‘2014 gada programmu atklās kultūras pasākumi zem nosaukuma “Force Majeure” 2014. gada janvāra vidū.

  Latvijas galvaspilsētas viesus un pašus rīdzeniekus 2014. gadā priecēs skaita ziņā simtos mērāmi dažādi kultūras pasākumi, kuros varēs iesaistīties liels iedzīvotāju un viesu skaits, tiks atklātas arī vairākas izstādes.

  Īsumā par 14 zīmīgākajiem Rīga ‘2014 gada kultūras programmas notikumiem

  Protams, katram no Rīgas viesiem un arī pašiem rīdzeniekiem būs savs sirdij vistuvākais kultūras notikums, ko tas atzīs par labāko Rīga ‘2014 kultūras pasākumu Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014. gada ietvaros, tomēr, lūk, 14 pasākumi, kurus nodibinājums Rīga ‘2014 ir izvirzījis kā Rīga ‘2014 programmas stūrakmeņus. </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://news.rsspump.com/" title="news">news</a></div> <p>


  Rīga ‘2014 un izstāde “Grāmata. 1514-2014”

  Grāmatniecībā 21. gadsimtu nereti sauc par “otro Gūtenberga atnākšanu”. Izstāde “Grāmata. 1514-2014” veltīta drukātās grāmatas pēdējai 500-it gadei un laikmetīgās grāmatas saturam mūsdienās. Izstāde “Grāmata. 1514-2014” gada garumā būs skatāma jaunuzceltajā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 1514. gads ir zīmīgs ar to, ka tika iespiesta pirmā grāmata arābu burtiem, izveidota pirmā ebreju tipogrāfija, izdota pirmā grāmata poļu valodā, bet pirmā latviešu grāmata, laikmeta griežos raugoties, tiks izdota vēl pēc dažiem gadiem.

  Latvijas nacionālā bibliotēka / Rīga '2014 Eiropas kultūras galvaspilsēta


  Rihards Vāgners, jubilejas gads / Rīga '2014 Eiropas kultūras galvaspilsēta

  Rīga ‘2014 un Vāgnera gads

  2013. gada jūnijā Rīgas Operas festivālā ar visu četru Nībelunga gredzena operu uzvedumu Latvijas Nacionālā opera svinēs Riharda Vāgnera 200-it gadi. Savukārt, Rīga ‘2014 kā Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014. gada sākumā Vāgnera mūzikas cienītājus iepriecinās ar Rīgā iesāktās operas “Rienzi” iestudējumu. 2014. gada rudenī tiks piedāvātas arī divas oriģināloperas – Kristapa Pētersona “Šahs”, kura veltīta Rīgā dzimušajam šaha meistaram Mihailam Tālam, un Artura Maskata “Valentīna”- opera par izcilo Eiropas un Rīgas kultūras vēstures personību Valentīnu Freimani.

  Rīga ‘2014 un Pasaules koru olimpiāde

  Pasaules koru olimpiāde būs dalībnieku ziņā lielākais Rīga ‘2014 gada notikums. Jūlijā Pasaules koru olimpiāde Rīgā vienos 20 000 koristu no turpat 90 pasaules valstīm. Latvijas koru kultūra spēj pārsteigt ar savu izcilību un joprojām ir viena no vērienīgākajām tautas identitātes izpausmēm; arī Dziesmu un deju svētki, kuri aizsākās 1873. gadā un joprojām notiek reizi piecos gados Rīgā.


  Teatrālās sadursmes bulvāris / Rīga '2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta

  Rīga ‘2014 un “Teatrālās sadursmes bulvāris”

  “Teatrālās sadursmes bulvāris” – piecu pasaules vadošo režisoru izrāžu sērija gada garumā. Izrāžu ciklu “Teatrālās sadursmes bulvāris” vienos tēmu loks, kura centrā ir indivīda un varas, individualitātes un socialitātes, „nenormālā” un „normālā”, personības un masu attiecības gan uz lielo vēsturisko notikumu fona, gan gluži ikdienišķu notikumu kontekstā.

  Rīga ‘2014 un 1914. gada Pasaules karš mākslā

  Visas pasaules uzmanība 2014. gadā būs pievērsta pārdomām par Pirmā pasaules kara sākuma 100-it gades tematiku. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs gada sākumā atklās vairāku mēnešu garu izstādi “1914”, kurā atspoguļos slavenu Eiropas mākslinieku skatījumu uz Pirmo pasaules karu.

  Rīga 2014 / Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014. gadā / kultūras programma

  Dzimis Rīgā un Rīga ‘2014

  “Dzimis Rīgā” kultūras pasākumu cikls iecerēts kā Latvijā dzimušo pasaules mūzikas zvaigžņu solokoncerti gada garumā un lielais brīvdabas koncerts vasaras vidū.


  Rīga ‘2014 un Liktens lietu izstāde

  Savukārt, Liktens lietu muzejā gaidāma kāda īpaša un savdabīga izstāde. Rīdzinieki tiks aicināti šai izstādei nodot lietas, kas ir mainījušas viņu likteni un ir spilgtas sava laikmeta liecības.

  Liktenslietu muzejs, izstāde / Rīga '2014 - Eiropas kulturas galvaspilsēta


  Rīga '2014 / Eiropas kultūras galvaspilsēta / vasaras saulgrieži, līgo Jāņi

  Rīga ‘2014 un vasaras saulgrieži

  Uz eiropiešu vasaras saulgriežu svinēšanas tradīciju fona 2014.g. jūnijā ikvienam būs iespējams iepazīt dažādu tautu mantojumu un piedzīvot latviešu tradīcijās ieturēto Jāņu svinības Rīgā, kā arī tās partnerpilsētā Siguldā un citviet Latvijā.


  Rīga ‘2014 un laikmetīgā māksla festivālā “Survival Kit”

  2014.g. septembrī uz Eiropas sociālekonomiskajiem jautājumiem uzmanību ar savu mūsdienīgo skatu pievērsīs starptautiskais laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit”. “Survival Kit” radās 2009. gadā kā reakcija uz ekonomiskās krīzes radītajām pārmaiņām Latvijā.

  Laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit 2014 / Rīga '2014 Eiropas kultūras galvaspilsēta

  Rīga ‘2014 un rīdzenieki dokumentālajā kino

  2014.g. rudenī kino skatītājs varēs nobaudīt Rīgu 7 slavenu Eiropas dokumentālā kino un sociālantropologu kopdarbā – dokumentālo filmu “Force Majeure” ar dažādu Rīgas rajonu īpašo pievilcību un pašiem rīdziniekiem filmas galveno varoņu lomās.


  festivāls Staro Rīga 2014 / Rīga '2014 Eiropas kultūras galvaspilsēta

  Rīga ‘2014 un festivāls Staro Rīga

  Gaismas festivāls Staro Rīga ir lielākais Ziemeļeiropas gaismas festivāls, kas ieguvis milzīgu popularitāti rīdzinieku un viesu vidū. Novembra vidū tas turpat nedēļu pārsteigs ar tehniski iespaidīgiem un radošiem Eiropas un Latvijas gaismas mākslinieku darbiem pilsētvidē.

  Rīga ‘2014 un Dzintara ceļš

  Rīga iedibina jaunu kultūrā balstītu starpdisciplināru Eiropas sadarbības tīklu “Dzintara ceļš Rīgā”. Tam par iedvesmu ņemts senais tirdzniecības Dzintara ceļš, kas pirms pāris tūkstošiem gadu savienoja Baltijas jūras piekrasti ar Vidusjūru un Melno jūru. Baltijas dzintars atrasts pat Tutanhamona kapenēs! Gada garumā Rīgas muzejos būs iespēja ieraudzīt Jauno dzintara ceļu – dzintara artefaktu un mākslas darbu ekspozīcijas, iepazīstot Baltijas dzintara kultūrvēsturisko, gan ģeoloģisko, medicīnisko un arī māksliniecisko vērtību. Dzintars no senlaiku “valūtas” vienības ir pārtapis arī par mūsdienu kultūras “valūtu”.


  Rīga ‘2014 un radošā kultūras industrija

  Rīgā šobrīd kā sēnes pēc lietus aug un nostiprinās radošie kvartāli – katrs ar savu šarmu, aktivitāšu spektru un personībām. 2014. gada garumā radošie kvartāli piedāvās programmu, kas ļaus Rīgu ieraudzīt ļoti personiski, radoši un daudzpusīgi.

  Kultūras radošās industrijas / Rīga '2014 Eiropas kultūras galvaspilsēta

  Rīga ‘2014 un zinātnes festivāls RīgaPunkts

  Radošums ikvienu vienos arī ar zinātnes un dažādu mākslu, jo īpaši mūzikas, sinerģiju zinātnes festivālā “RīgaPunkts”, kas ikvienam piedāvās palielināt savu zināšanu “izšķirtspēju”. Festivālā “RīgaPunkts” zinātnisko laboratoriju un mūziķu sadarbība ļaus satikties prātam ar emocijām, radot unikālu mākslas darbu – koncertprogrammu 28. septembrī – kā punktu uz i šai radošai saiknei.

  Rīga ‘2014 – Eiropas kultūras galvaspilsēta: par ko čivina tvitterī

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://garmin.ikiloop.com/" title="gps" rel="nofollow">gps</a></div> <p>

  Radošā kultūras industrija / sagatavots pēc nodibinājuma Rīga ‘2014 materiāliem

  Rīga 2014 pasākumi un notikumi kultūras ziņās

   

  Latvijas reitingiNotiks džeza mūzikas festivāla "Saulkrasti Jazz Festival 2018" atklāšana "Origo Summer Stage"Latvijas reitingiTajā uzstāsies pašmāju mūziķi – Viļņa Kundrāta kvartets un Rīgas Doma kora skolas 1. kursa combo. Savukārt ../ Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 »
  Tre, Jūl 11, 2018
  Source: Rīga 2014 programma un notikumi ziņās
  Latvijas reitingiNotiks džeza mūzikas festivāla "Saulkrasti Jazz Festival 2018" atklāšana "Origo Summer Stage"Latvijas reitingiTajā uzstāsies pašmāju mūziķi – Viļņa Kundrāta kvartets un Rīgas Doma kora skolas 1. kursa combo. Savukārt ../ Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 »
  Tre, Jūl 11, 2018
  Source: Rīga 2014 programma un notikumi ziņās
  Latvijas reitingiĀrzemju latviešu kolektīvi Dziesmu un deju svētku ietvaros ieskandinās "Origo Summer Stage" skatuviLatvijas reitingiSvētku noslēguma koncerta gaidās, tieši pirms tā svētdienas pēcpusdienā īpašu koncertu sniegs ārzemju latviešu kori un ../ Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 »
  Pie, Jūl 06, 2018
  Source: Rīga 2014 programma un notikumi ziņās

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens