Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Rietumu labdarības fonds – sprīdis līdz labākai dzīvei

  Publicēts | aprīlis 16, 2013 |

  Rietumu Bankas labdarības fonds / projektu konkurs -Sprīdis labākai dzīvei- / 2013Rietumu labdarības fonda nolūks ir iespēju robežās sarūpēt atbalstu projektiem, kuri veicinātu bērnu veselību un aktīvu dzīvesveidu, lai apkārt esošā vide kļūtu pievilcīgāka, sakoptāka un arī droša, kā arī tās kultūras dzīve būtu piepildīta ar kvalitatīvu pasākumu saturu.

  Rietumu Bankas labdarības fonda (RBLF) projektu konkurss “Sprīdis labākai dzīvei” ir viens no tādiem. Un 2013. gadā konkurss “Sprīdis labākai dzīvei” iesoļoja jau savā sestajā pastāvēšanas gadā.

  Piecos sadarbības gados esam novērojuši – pieteikto projektu kvalitāte ir manāmi uzlabojusies. Ja ieceri ir atbalstījusi un līdzfinansējusi vietējā pašvaldība, kāds uzņēmums vai Eiropas projektu līdzfinansētāji, arī to uzraudzība un realizācija sokas raitāk. Tāpēc šogad konkursa nolikumā ir jauninājums – vismaz 15% no projekta kopējās summas ir jābūt vietējo pašvaldību vai uzņēmēju līdzfinansējumam. Ļoti gribam, lai labdarībā iesaistās arvien plašāks sabiedrības loks,” – sarunā atklāj fonda valdes priekšsēdētāja INGA ŠĪNA.

  Rietumu Bankas labdarības fonda jaunumi
  šobrīd: rezultāti un ziņas »

  Līdz 2013.g. 30. aprīlim konkursā “Sprīdis labākai dzīvei” iespējams iesniegt savu labdarības projektu otrajai kārtai, bet līdz 23. aprīlim iespējams balsot par 1. kārtas “Sprīdis labākai dzīvei” konkursa projektiem. Atbalstīti tiks 3 – 4 projekti, kas būs saņēmuši visvairāk balsu. Balsot var vienu reizi: nobalso arī Tu »

  “Sprīdis labākai dzīvei” projektu konkursa 1. kārtas finālisti ‘2013


  Mācību aprīkojuma modernizācija izglītības kvalitatīvai īstenošanai Pelču speciālajā internātskolā – attīstības centrā (Kuldīgas novads)

  Skolā mācās 173 skolēni ar garīgās attīstības traucējumiem. Iegādājoties jaunu datortehniku, skolēniem tiks radīta iespēja pilnveidot savas prasmes. Skolēni datorus izmantos informātikas, valodu, matemātikas un citās stundās.

  Latvijas bērnu un jauniešu diabēta biedrības izdotā grāmatiņa „Cucuriņa padomi. Dzīvo vesels ar diabētu.”

  Grāmatiņa domāta bērnu-diabēta slimnieku, viņu vecāku un pedagogu apmācībai, bērnu veselības uzlabošanai un iesaistīšanai sabiedrībā. Tiktu izdoti 1500 grāmatas eksemplāri, kā arī grāmatas elektroniskā versija, kas būs pieejama bez maksas.

  Kokapstrādes darbnīcas izveide Alūksnes novada vidusskolā

  Darbnīca palīdzētu zēniem apgūt kokapstrādes prasmes. Darbnīcu savu prasmju pilnveidošanai varētu izmantot arī skolas skolotāji, skolēnu vecāki un Alūksnes novada iedzīvotāji.

  Kvalitatīvāka aprūpe un ātrāks atveseļošanās process Madonas pansionātā

  Par projekta līdzekļiem plānots iegādāties 1 funkcionālo gultu, 4 pretizgulējumu matračus un 1 speciālo vannu gulošo slimnieku aprūpei.

  Kuldīgas centra vidusskolas Dabas procesu pētniecības centra izveide

  Centra izveide nodrošinātu praktiskās un pētnieciskās darbības prasmju pilnvērtīgu apguvi ārpusstundu darbā un mācību stundās skolēniem no Kuldīgas novada skolām, nodrošinātu zinātnisko bāzi novada skolotājiem.

  Mājturības kabineta labiekārtošana Rīgas 71.vidusskolas Bērnu-invalīdu centrā

  Mājturības kabinets palīdzētu bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem apgūt ikdienas sadzīves iemaņas, kas veicinātu to integrēšanos sabiedrībā un ļautu tiem sagatavoties iespējami patstāvīgākai dzīvei. Kabinetu izmantotu arī vidusskolas skolēni.

  Mākslīgās klinšu kāpšanas sienas atjaunošana Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā

  Sienas atjaunošana radītu plašākas iespējas bērniem un jauniešiem ar somatiskām saslimšanāsm un mācīšanās traucējumiem veselīgi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

  Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas un sporta laukuma izveidošana Aknīstes vidusskolā

  Sporta laukums veicinātu kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas un veselīga dzīvesveida īstenošanas iespējas bērniem un jauniešiem Aknīstē.

  Rotaļu un sporta laukuma izveide Bauskas vēsturiskajā centrā

  Šī iecere- daļēji nosegts rotaļlaukums un strītbola laukums,- radītu iespēju Bauskas bērniem atpūsties drošā un sakārtotā vidē.

  Bērnu rotaļu laukuma ierīkošana Dagdas pilsētā

  Rotaļlaukums dotu iespēju aktīvi un pilnvērtīgāk atpūsties svaigā gaisā Dagdas pilsētas bērniem un viņu vecākiem.

  Spēļu, sporta un atpūtas piederumu iegāde sociālās aprūpes centrā Ērgļos

  Sporta un atpūtas inventāra iegāde ļautu 75 centra iemītniekiem saturīgi, aktīvi un veselīgi pavadīt brīvo laiku.

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens