Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Drošas paroles internetā – pats ģenerē un viegli atceries!

  Publicēts | aprīlis 22, 2013 |

  saziņa, vide un kultūra / droša parole internetā / radošo tehnoloģiju industrijaCik nejauši izvēlētas rakstu zīmes tu spēj atcerēties un neaizmirst? Es pat teiktu: necik! Un tieši tāpēc ir radušies šie traģikomiskie kuriozi, kuros cilvēki savu datu aizsardzībai datorā un drošībai interneta vidē izmanto viegli atminamas ciparu un vārdu kombinācijas.

  Ne tikai interneta vidē sastopamies ar cilvēka vientiesības upuriem, kur ļaudis nav piedomājuši par savu drošību, izvēloties viegli atminamas vai pat muļķīgas paroles. Dzimšanas dati, mājas adrese, mājdzīvnieka vārds un pat nozīmīgi datumi tavā dzīvē nespēs garantēt to drošības minimumu, kuru būtu nepieciešams izmantot komunikācijai interneta vidē vai datu aizsardzībai datoros.

  Interneta rīks izklaidei: spēlē un uzmini 20 izplatītākās paroles 3 minūšu laikā: vēlies uzspēlēt?

  Paroles ģenerators esi tu – internetā vai datoram?


  Pastāv, protams, savā veidā ģeniāli programmatūras rīki internetā, kuri šīs nejaušās burtu un ciparu kombinācijas parolēm ģenerē paši, tikai jautājums, kā, piemēram, šādu: rUc835wakuteBEWr ,- nejauši ģenerētu paroli lai atcerās? Bet nedomā, ka piedāvāšu tev kādu prātam neaptveramu metodiku, kura strauji uzlabos tavu atmiņu, lai bez piepūles jau atcerētos šīs nejauši ģenerētās paroles. Protams, sava veida prāta trenings tomēr tas būs.


  Tātad:
  acīmredzot, apzinoties problēmu (un ar gadiem kā nekā, mēdz būt, cilvēkiem atmiņa sāk pieklibot), mani smadzeņu centri un kanāli jau laicīgi sāka izstrādāt atkāpšanās plānu no mūsdienu videi tik sarežģītās datu aizsardzības politikas vecumdienām, kura pieprasa prātam neaptveramas spējas, lai atcerētos sarežģītas paroles vai arī papildus resursus, lai, piem., līdz šim izmantotās drošās paroles uzglabātu garnadžiem grūti aizsniedzamā vietā. Un tam sekoja arī rezultāti – ģeniāla apskaidrība par to, kā pašam ģenerēt un viegli atcerēties drošas paroles datu aizsardzībai interneta vidē un datorā.

  UL9 metodika – kā ģenerēt un viegli atcerēties drošas paroles

  Kāds ir tavs mīļākais sakāmvārs vai dzejolis? – lūk, pirmais nosacījums, kuru mums vajadzētu izslēgt no šīs metodes satura paroles radīšanai, jo ar šo informāciju mēs mēdzam dalīties. Bet, citādi ņemot, būsi jau sapratis, ka tavas drošās paroles risinājums, iespējams, ir dzejā. Un šoreiz ņemsim par piemēru nevis tavu eventuāli mīļāko dzejoli, sakāmvārdu (žargonā runājot – sloganu) vai tautasdziesmu, bet gan kādu aizkustinošu vai interesantu rīmi – tādu, kura tev nez kādēļ ir iesēdusies atmiņā un kuru vēl nevienam neesi atklājis.

  Manā gadījumā super-drošas paroles pamatā kā piemēram tiek ņemta vēl nevienam nezināma un manis paša sacerēta trīsrinde (ņem vērā: šī ir tikai simulācija – vārdu kombinācija, kuru, protams un diemžēl, bet es vairs nevarēšu izmantot publiski kā pamatu jelkādai drošai parolei reālajā interneta vidē vai datorā), tātad:

  Pavasaris Rīgā;
  Cik skaisti šo mirkli
  Lok pilsētas putni!

  Un, lūk, arī variants super-drošai parolei, ko bez piepūles varu arī atcerēties:
  PavasarisRiga;CikskaistisomirkliLokpilsetasputni!

  Fantastiski, vai ne!?

  Protams, šo drošības pakāpi parolei mēs varam vienkāršot, ņemot īsāku vārdu salikumu, vai gluži pretēji- vēl vairāk uzlabot, šajā salikumā, piemēram, burtus ar mīkstinājuma un garumzīmēm nomainot pret savu veiksmes skaitli vai to kombināciju, kuru, vēlams, nebūtu jāzin nevienam, jo tieši tāpēc jau tas ir veiksmes skaitlis, ka tam piemīt šī individuālā noslēpumainība. Arī tādā gadījumā, kad būsim to izdarījuši, mūsu pašu ģenerēto super-drošo paroli varēsim atcerēties, nepārpūlot sevi.

  Liriskā Paroles ģenerēšanas metodika – kāpēc UL9?

  Jā, tik tiešām, kāpēc šo paša radīto un varētu pat teikt – unikālo,- metodiku esmu nosaucis par UL9? Skaidrojums varētu būt sekojošs – tver pasauli ar humoru! Nav jābūt vienmēr strikti nopietnam, lai izpaustos radoši, tas nereti traucē pilnvērtīgi attīstīties. Un nav jāiekaļ sevi loģikas važās, jo katra loģika noved pie tiem secinājumiem, kurus tā pati ir ģenerējusi. Tomēr, ja vēlies iegūt skaidrojumu UL9 paroles ģenerēšanas metodes nosaukumam, lai tā būtu! UL9 – {Ulda}{liriskā}{metode}, kur vārdiņš {metode} ir aizšifrēts ar ciparu {9} ; bet tik pat labi UL9 var būt kā saīsinājums manam vārdam, kur {D} tiek aizstāts ar {9}, jo šis cipars sākas ar to pašu burtu. Absolūts mikro Kosmoss – paldies Dievam, kurš ar mums paspēlējās!

  Epilogs – super drošās paroles vecumdienām

  Un epiloga vietā šim apcerējumam par iespēju pašam ģenerēt īpaši drošas paroles datu aizsardzībai datorā un interneta videi vēlētos vēl piebilst, ka šī metode varētu likties sevišķi pievilcīga vecāka gada gājuma ļaudīm, kuri mēdz aizmirst skaitļus un tagadnē esošus notikumus, bet nez kādēļ saglabā jo dzidru prāta apskaidrību par sev mīļām un tuvām atmiņām pagātnē.

  Šī ir oriģinālpublikācija, kuras saturu vari izplatīt tālāk. Tomēr arī satura daļējas pārpublicēšanas/pārstāsta gadījumā Tev savā web lapā nepieciešams norādīt šo kā pirmavotu un ievietot aktīvu web saiti uz to. KULTURASINDUSTRIJA.LV

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens