Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  9. maijs – pretrunīgās uzvaras svētki

  Publicēts | aprīlis 10, 2013 |

  2. pasaules karš / Lielais Tēvijas karš / 1945. gada uzvaras parāde8. maijs – diena Otrā pasaules kara upuru piemiņai. 9. maijs – fašisma sagrāves diena un Uzvaras svētki. Liekas, kas tur tik pārdabisks, ja šie svētki tiek atzīmēti arī Latvijā?

  Tomēr Latvijas pretrunīgā vēsture un postošais iznākums, kas tā laika Latvijas iedzīvotājiem sekoja šīs uzvaras nesēju pēdās, liek jaunās šausmās nodrebēt un aizdomāties, vai jelkas posta laikos varētu būt viennozīmīgi labs. Tika apturēta, jā, varbūt tā laika Latvijai kā valstij savā ziņā lojāla, bet varmācība fašisma veidolā, ko nosodījusi ir visa pasaule, bet kurai sekoja komunistiskās varas diktatūra, un no abām neaptveramos apmēros cieta arī nevainīgi, karā neiesaistīti cilvēki.

  Un kā jau nereti mēdzam galējās dzīves situācijās par savu ienaidnieku padomāt: “Labāk viņš nebūtu dzimis!”,- tā arī šajos pretrunīgās uzvaras svētkos tiek domāts par uzvarēto un kādu no uzvarētājiem. Bet viennozīmīgi 8. un 9. maijs – tās ir piemiņas dienas cilvēces neprāta upuriem un svētki tiem, kas to ir apturējuši. Tu vari nosodīt šīs uzvaras ēnas puses, bet tiem citiem 9. maijs būs ierakstīts kā uzvaras svētki – mirklis uzvaras pār vienu no pēdējo laiku varmācīgākajiem Pasaules pārdalītājiem.

  9. maijs – Vācijas karaspēka kapitulācija

  ⋄ PSRS radio ziņojums par Vācijas kapitulāciju
  Diktors: Jurijs Levitāns (teksts krievu val.) / 1945 .g. 9. maijs

  9. maijs – uzvaras svētku parādes, simbolika

  ⋄ 1945. gada 9. maija parādes: foto galerija »
  ⋄ 9. maija svinības, uzvaras svētku simbolika: foto »

  Maskava. Nezināmā karavīra kaps, mūžīgā uguns

  PSRS un Sabiedroto 1945. g. 7. septembra parāde Berlīnē

  Piecas dienas pēc Japānas kapitulācijas par godu 2. pasaules kara beigām tā laika PSRS ambīciju ēnā aizmirstā Padomju Savienības un Sabiedroto kopējā karaspēku parāde Berlīnē / 1945 .g., kino hronika


  Galvenā – Uzvaras svētku parāde Berlīnē

  Unikāla 1945 .g. kino honika par 2. pasaules kara nobeiguma Lielo uzvaras parādi Berlīnē, kura Padomju Savienībā tika parādīta tikai vienu reizi 3 minūtes garā sižetā bez komentāriem – PSRS un Sabiedroto karaspēka parāde Berlīnē (sk. video – krievu val.). Pēc tam tā tika “aizmirsta” Padomju Savienības arhīvos.

  ⋄ 9may.lv ,kara veterānus pieminot,
  Uzvaras svētku svinēšana Rīgā: programma, aktualitātes »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens