Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Mākslas filma Sairus ( Cyrus, ASV ‘2010)

  Publicēts | marts 28, 2013 |

  Mākslas filma Sairus ( Cyrus, ASV 2010 ) / Kino onlineMākslas filma Sairus ( Cyrus, ASV ) dienas gaismu ieraudzīja 2010. gadā. Filmas Sairus iecere ir veidota kā komēdijas drāma pēc brāļu Duplass (Džejs un Marks) scenārija un režijas. Tomēr, filmu noskatoties, daudziem komēdijas vietā tā galu galā varētu vairāk atgādināt melodrāmu.

  Directed by: Jay Duplass, Mark Duplass
  Produced by: Michael Costigan, Tony Scott, Ridley Scott
  Written by: Jay and Mark Duplass
  Starring: John C. Reilly, Jonah Hill, Marisa Tomei, Catherine Keener
  Music by: Michael Andrews

  Tas, ar ko mākslas filma Sairus spēj aizkustināt, ir lēnprātīgi neatlaidīgā atklātībā veidots vēstījums par sarežģītajām šķirteņu attiecībām ceļā līdz nākamajām laulībām. Un šīs attiecības kļūst vēj jo vairāk sarežģītas, ja tās skar vientuļu māti ar tās jau pieaugušo bērnu, kuram, nu, ir jāspēj pieņemt pārmaiņas- domu, ka mātei ar bērna mīlestību vien ir nepietiekami. Krāpšana kā mūžīgās tuvības apsolījums ir nemainīga aktualitāte pāru attiecībās, bet kas notiek tad, kad ir pienācis laiks pārmaiņām?

  Viedoklis: Domāju, Latvijas skatītājiem mākslas filma Sairus (Cyrus, ASV ‘2010) varētu būt jo īpaši interesanta dēļ tā, ka pašu latviešu ikdienas kultūrā nav daudz šāda veida- atklātu, aktuālu un bez aplinkiem veidotu,- stāstu, kas rosinātu aizdomāties par šīm smalkajām pārejām no vienas kopdzīves uz otru, kurās ne viss var noritēt gludi un ir jāsastopas arī ar bērnu sirdīs negaidīti uzjundītām atriebības alkām. Un tik tiešām jautājums ir aktuāls, kā jūtas jau pieaudzis egocentrisks bērns, kad māte, kura tam no sirds pieķērusies, uzsāk kopdzīvi ar citu? Kurš tādā situācijā ir nodevējs, un vai jēdzienam “nodevība” (“nodošana”) mēdz būt arī pozitīvā puses? Jo tik pat labi var būt arī otrādi- bērni pieaug un vēlas dzīvot savu dzīvi, bet vientuļie vecāki, tos audzinot, ir palikuši vieni.

  ⤹ Mākslas filmas online, skaties kino internetā low un medium kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens