Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Sociālās dejas- mans Argentīnas Tango stāsts

  Publicēts | februāris 11, 2013 |

  Viss sākas no impulsa. Vai tā ir kāda personīgā temperamenta dzirksts, dvēseles melanholija vai cits pārdzīvojums (un to meklējumi), tie liek tiekties pēc sajūtām un kustības. Dejā tā ir kā sociālās komunikācijas intravertā valoda.

  Sociālās dejas ir tās, kurām var ļauties ikviens cilvēks un jebkurā vecumā. Sociālajās dejās noteicošā ir partneru saspēle, emocijas un harmonija; tajās, protams, pastāv stili, paveidi un deju soļi, tomēr tie nevis tiek iestudēti kā horeogrāfija, bet gan interpretēti mūzikas pavadījumā, izmantojot ķermeņa valodu. Sociālās dejas māca ar kustību improvizēt mūzikas pavadījumā. Sociālo deju popularitāte attīstās un pieaug. Tas nav sports, bet ļoti skaists sociālās komunikācijas veids kā izpausties.

  Sociālā deja- Argentīnas tango

  Par Argentīnas tango dzimteni tiek uzskatīta Dienvidamerika: Argentīna un Urugvaja. Argentīnas tango pirmsākumi meklējami dejās, kuras vakaros dejojuši vīrieši, savervēti darbam tālu prom no savām mājām. Tāpēc jo pārsteidzošāk ir secināt, cik ļoti līdz mūsdienām šī deja ir mainījusies. Tagad to jau pavada vīrišķās, sievišķās enerģijas saspēle un kaisle.

  Mans Argentīnas tango stāsts

  Mans Argentīnas tango stāsts iesākās ar domu, ļaujoties dejai, atraut vaļā sajūtu kambarus uz jaunu iesākumu.

  Apsekoju iespējas, kas tiek piedāvātas šeit- Latvijā,- un uzmanību piesaistīja interesants vārdu salikums: Joga tango,- nodarbības, kuras tobrīd piedāvāja Ginta Opmane (jau no agras bērnības dejojusi tautas dejas, jau vairāku gadu garumā dejo un pasniedz Argentīnas tango). Joga nomierina un iesilda ķermeni- tā palīdz pārcelties uz “šeit un tagad”, kur nav vairs ikdienas rūpes, bet ir Tavs ķermenis un vēlme dejot.

  Argentīnas tango- izjūti, mācies staigāt, improvizē

  Argentīnas tango būtība sākas ar satvērienu (Abrazo), līdzsvara un partnera izjūtu, spēju ar savu personības centru (krūšu vidusdaļa virs sirds apvidus) nodot signālu partnerim par nākamo kustību, kā arī- staigāšana (Caminada). Un tieši šādas bija arī manas sajūtas- es gluži kā bērns mācos no jauna staigāt!

  Argentīnas tango burvība ir improvizācijā, kas patīkami atšķir pamatā jebkuru sociālo deju no balles dejām,

  Laure Lion is French and grew up in Paris. She was first introduced to tango by her maternal grandmother who danced it in her youth. Laure studied acting in Paris throughout her childhood, and in her early twenties she moved to New York to continue her creative journey.

  Vīrietis Argentīnas tango dejā klasiski tiek uzskatīts par vadītāju jeb līderi, bet sieviete ir sekotāja. Līdz ar to vīrietim kā vadītājam ar savu ķermeni ir jāprot pārliecinoši nodot signālu par nākamo gaidāmo kustību. Par neprašu Argentīnas tango dejā tiek uzskatīts tāds līderis, kurš sekotāju- sievieti,- cenšas iekustināt vardarbīgā veidā. Vadītājam sievietes ķermenis jāiekustina ar sajūtu mijiedarbību, nākamās kustības it kā piedāvājot, ne uzspiežot. Līdzīgi ir ar satvērienu. Vīrietis kā vadītājs to piedāvā, bet sieviete kā sekotāja izvēlas, cik cieši satvērienā ar partneri būt. Mācoties Argentīnas tango, lai izprastu, tā teikt, satiksmes noteikumus, kā vīrietim, tā arī sievietei parasti tiek piedāvāts apgūt gan sekotāja, gan vadītāja pamatkustības. Argentīnas tango ir starp tām aktivitātēm, kuras ar labiem panākumiem var izmantot pāru un komandas saliedēšanas treningos.

  Tango pilotprojekts- Spīķeri, Totaldobže

  Rīgā, Spīķeros ar Gintu Opmani 2012. gada ziemā uzsāktās Argentīnas tango nodarbības vēlāk jau ar vasaras iesākumu pārceļo pie Kaspara Lielgalvja uz Totaldobže mākslas centru bijušajā VEF teritorijā. Tur mūsu atbalstam piebiedrojas Gintas deju partneris Jurgens no Vācijas. Šajā Argentīnas tango iesācējiem grupā esam sapulcējušies pārsvarā radoši cilvēki. Sākotnēji sevī mazliet pastresoju par to, kā, nu, būs un kā, nu, kā (kā vienmēr mēs visi), bet radošo telpu gaisotne pluss Gintas šarms un tolerance darīja savu. Reizēm pabrīnījos, cik tomēr viegli ir uztvert Joga-tango nodarbībās notiekošo, manī jaunā veidolā pamodās dejotājs!

  Un tam sekoja turpinājums- Argentīnas tango Liepājā

  Argentīnas tango starptautiskā nometne ‘2012 Liepājā: » fotostāsts »

   

  Video: milonga Liepājā/
  Laura Priori un Andreas von Maxen (Berlīne), Argentīnas tango show

   

  Atsauces: rakstā izmantoti materiāli no sekojošiem resursiem: http://lv.wikipedia.org, http://gintatango.blogspot.com, http://latvianmandaladance.blogspot.com, http://www.tangonyc.com, http://s1113.photobucket.com/profile/tangoliepaja, http://dejotprieks.wordpress.com/

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens