Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  8. marta pasākumi » Sieviešu diena » BTA rallijs

  Publicēts | februāris 23, 2013 |

  8. marts / BTA Sieviešu dienas rallijs '2013 / pasākumiVarbūt tas ir slēpts veids, kā vīrieši cenšas nokausēt daiļo dzimumu ar domu, ka bez mums jau viņām tik un tā pēc tam neiztikt, tomēr “Šī ir Sieviešu diena, tādēļ tā jāatzīmē tā, kā patiktu pašām sievietēm,”- ar šādu 2013. gada uzsaukumu biedrība „Par stipru Latviju!” un apdrošināšanas akciju sabiedrība BTA aicināja visas jaukās un atraktīvās sievietes piedalīties īstā autobraukšanas piedzīvojumā – „BTA Sieviešu dienas rallijā”.

  Par to, kas aktuāls šobrīd:

  Kādēļ tika izraudzīts tieši 8. marts?

  Sieviešu diena joprojām ir diena, kad vīrieši daiļajam dzimumam pievērš īpašu uzmanību, tomēr nereti Sieviešu dienā Viņas saņem tradicionālus apsveikumus un katru gadu teju vai vienādus ziedus, bet mazāk- vīrieši tām sarīko kādu negaidītu pārsteigumu. „BTA Sieviešu dienas rallijs” ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas – darbs, veikals, mājupceļš. Tas ir aicinājums ļauties jaunām, radošām, uzjautrinošām un pozitīvām emocijām, vīriešus atstājot līdzjutēju godā, un lai tikai sestdien gaida Jūs mājās!

  2013. gada pasākums bija gana aizraujošs – sacīkstes norisinājās dienas tumšajā laikā, startējot no plkst. 15.00. Šoreiz sievietēm bija iespēja uzzināt vēsturiskas vietas un atklāt jaunus ceļus Vidzemes jūrmalas piekrastē. Kontrolpunktu skaits samazinājies. Kontrolpunktus meklējot, bija arī jāizmanto sievišķā intuīcija, liekot lietā atjautību un izdomu. Starts un finišs modes un izklaides centrā Rīga Plaza, kur notika arī pati jestrākā Sieviešu dienas ‘2013 ballīte. No paša rīta līdz pilnīgai uzvarai kopā ar laureātēm rotaļājās Raimonds Bergmanis un Kaspars Upacieris (Ufo). Par muzikālo gaisotni rūpējās grupa „Two Old Babies”, kura startēja arī ar dažiem pārsteigumiem.

  Sieviešu dienas rallijam 5 gadi! Ziedi, dāvanas, komplimenti, lieliska pasākuma gaisotne un apkārt virmojošā svētku sajūta liecina, ka „BTA Sieviešu dienas rallijs”- tāpat kā Sieviešu diena,- kļūs par iecienītu tradīciju.

  BTA Sieviešu dienas rallija ‘2013 rezultāti, uzvarētājas


  BTA Sieviešu dienas rallijs ‘2013: rezultāti »

  ♂♀ Spēkavīrs un publikas mīlulis Raimonds Bergmanis, biedrība “Par Stipru Latviju” sveic uzvarētājas un arī visas pārējās drosminieces, kuras piedalījās BTA Sieviešu dienas rallijā ‘2013: foto galerija »

  8. marts, Sieviešu diena / BTA sieviešu dienas rallijs '2013 / uzvarētājas, foto galerija

  Citi Sieviešu dienas pasākumi Rīgā un Latvijā

  Sieviešu dienas pasākumi, uzziņas

  8.marta kalendārs
  pasākumi, koncerti: uzziņas »

  Sieviešu dienas pasākumi, biļetes

  8.marta pasākumu kalendārs,
  biļetes: uzziņas »

  8. marts 2014. gadā
  – ar ko pārsteigt sievietes svētkos: uzzini vairāk »

  8. marts- Starptautiskā sieviešu diena: par ko čivina Twitterī

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://news.rsspump.com/" title="">news</a></div> <p>

  Sievietēm par pasākumiem un kaislībām
  dienas ziņās online


  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens