Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Valentīndiena – galvenie pasākumi Rīgā un Latvijā šodien

  Publicēts | janvāris 27, 2013 |

  Valentindienas kino, kino "Citadele" 2013Varbūt tiem, kas mīlestībā vīlušies, tās ir kā zobu sāpes, tomēr Valentīndienas atzīmēšanas kultūra arī postpadomju valstīs ir ieņēmusi ievērības vērtu pozīciju starp neoficiālajām svētku dienām. Un neba jau dēļ tā, ka Valentīndiena nav, šķiet, nevienā no pasaules valstīm paziņota kā oficiāla svētku diena, tā būtu mazākas ievērības vērta.

  Man pašam Valentīndienas atzīmēšana vairāk asociējas ar tiem, kas iemīlējušies, un jaunāko paaudžu kultūru starp no mīlas svētkiem nodoties spējīgajiem. Savukārt, kā Valentīndienas alternatīva jau vecākai paaudzei seko 8. marts, ko manā skatījumā vairāk atzīmē jau nobriedušāka dzīves gājuma ļaudis.

  Pasākumi Valentīndienas noskaņās:

  1188 uzziņas: afiša » Biļešu serviss: afiša » Valentīndienas ballītes klubos: afiša »

  Valentīndienas tweet

  PROMO: Radošā Kultūras Industrija / Valentīndiena

  14. februāris- Valentīndienas nostāsti, atsauksmes

  Valentīndiena dzīvo stāstos


  2013. gada Valentīndienas pasākumi
  – kultūras programmas retrospektīva

  14. februārī k/t „Kino Citadele” piedāvā romantisko filmu programmu un sadarbībā ar AVON Valentīndienā ‘2013 dāvina īpašu biļešu cenu Skūpstu rindā.

  Valentīndienas kruīzs M/S Romantika TallinkIepazīšanās un sociālās komunikācijas portāls otrapuse.lv Valentīndienā piedāvā apmeklēt līdz šim vēl Latvijā nebijušu, grandiozu divu dienu pasākumu kruīzā uz TALLINK kuģa M/S Romantika. Tās solās būt divas romantiskiem notikumiem piesātinātas dienas, kuru laikā varēs izbaudīt īpašu Valentīndienas programmu ar Intaru Busuli & Lady’s Sweet, MUSIQQ, Dj Mike Tiller un Dj Artūru Medni. Šī būšot unikāla iespēja uzstādīt arī Ginesa rekordu ātrajos randiņos! Ceļojumā vienkopus pulcēsies vairāki simti cilvēku ar vēlmi atrast savu otro pusīti. Ļoti iespējams, ka šis ceļojums uz Stokholmu kļūs par divu vēl neiemīlējušos abu pirmo kopīgo randevu: uzzināt vairāk »

  12. februārī Kongresu Namā, Rīgā un Valentīndienā Preiļu novada kultūras centrā fado dziedātājas Carminho (Portugāle) koncerts. Carminho atzīta par vienu no jaunās paaudzes talantīgākajām šī emocionālā mūzikas stila dziedātājām, kuras dzimtajā Portugālē EMI Music paspārnē izdotie albumi “Fado” un “Alma” jau paguvuši iegūt zelta un platīna statusu: uzzināt vairāk »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri

  Viens komentārs rakstam “Valentīndiena – galvenie pasākumi Rīgā un Latvijā šodien”

  1. Džeina
   februāris 6th, 2013 @ 3:12 pm

   Sāku vākt interesantas idejas valentīndienai, Būtu interesanti zināt kuras no tām varētu patikt vīrietiem..??  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens