Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Pasākumi Kalnciema kvartālā 2013. gada ieskaņās

  Publicēts | janvāris 7, 2013 |

  Kalnciema kvartāls kalnciema ielā / tirdziņi, 2013.gada grafiks janvarim un februarimŠogad radošās industrijas Kalnciema kvartāls aicina interesentus piedalīties LTV raidījumu “Teātris ZIP” filmēšanā un iesaistīties diskusijās. Tuvākais pasākums notiks 7. janvārī Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā no 17.30-19.30.

  Janvāris Latvijas televīzijā ir izcilā dramaturga Rūdolfa Blaumaņa mēnesis. 7.janvāra (ēters 26.janvārī) Teātra Zip ierakstā Kalnciema kvartālā tiks runāts par Blaumaņa lugas „Pazudušais dēls” iestudējumu Valmieras teātrī. Šis iestudējums 2002.gadā tika nominēts vairākām „Spēlmaņu nakts” nominācijām. Tā ir izrāde par bērnu un vecāku neviennozīmīgi skaudrajām attiecībām, kuras arī mūsdienās izskan kā aktuāla un stilistiski mūsdienīga tēma.

  Teātris ZIP radošās industrijas Kalnciema kvartāla 7. janvāra diskusijā piedalās: režisore Māra Ķimele, aktieri no Valmieras teātra Inese Ramute un Aigars Vilims, kā arī Nacionālā teātra aktieris Kaspars Zvīgulis, kam tobrīd Krustiņa loma bija diplomdarbs un joprojām izcils sasniegums radošajā biogrāfijā.


  Radošā kultūras industrija / jaunumi

  Kalendārs- marts, aprīlis, maijs- tirdziņi Kalnciema kvartālā

  Radošās industrijas kultūras pasākumi » Kalnciema ielas pavasara tirdziņi »

  Par ko čivina Kalnciema kvartāls

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://garmin.ikiloop.com/" title="gps" rel="nofollow">gps</a></div> <p>

  Radošā kultūras industrija / kultūras pasākumi / tirdziņi Kalnciema kvartālā, Kalnciema iela

  KALNCIEMA KVARTĀLA IZLOLOTIE PĀRSTEIGUMI JANVĀRĪ

  Kalnciema ielas tridziņš / 2013.g. janvāris

  26. janvāris no 10:00 – 16:00
  Kalnciema ielas tirdziņš

  Tirdziņā atradīsiet vietējas izcelsmes sezonālu pārtiku no mājražotājiem, jau iecienītos lauku labumus un jaunus gardumus. Plašā izvēlē arī dažādi adījumi, cepures un interesantas rotas. Janvāris ir arī laiks, kad varat aktīvi izmantot tirgus burvību un sarunāt savu īpašo cenu. Pagalmā kūpēs karstvīns un siltas pusdienas piedāvās iecienītais pavāra Riharda Frīdenberga Kalniņa uzņēmums Eco Catering. Tirdziņa laikā darbosies arī karuselis un sveču darbnīca lieliem un maziem (galerijā).

  26. janvāris 12:00 gaidāms Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncerts Kalnciema kvartālā

  26. janvāris  12:00
  Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncerts

  Koncertā dzirdēsiet stīgu instrumentus, akordeona spēli, koklētāju ansambli, kā arī audzēkņu kori. Mūsu draugi un kaimiņi Pāvula Jurjāna mūzikas skola, kas atrodas kādā no klusās Baložu ielas namiem Pārdaugavā, nosaukta komponista, diriģenta un dziedātāja Pāvula Jurjāna vārdā. Skola ir viena no lielākajām Latvijā (vairāk kā 500 audzēkņu), starp skolas absolventiem ir arī mūziķi, kas sniedz koncertus Kalnciema kvartāla vasaras brīvdabas koncertos. Koncerts notiks Brūnās mājas zālē (Kalnciema 35), ieeja bez maksas.

  Līdz 6. februārim Kalnciema kvartāla galerijā apskatāma retrospektīva plakātu izstāde, kas veltīta mākslinieka Artūra Kiršfelda (1932) darbībai padomju gados.

  Artūra Kiršfelda plakātu izstāde

  Līdz 6. februārim Kalnciema kvartāla galerijā apskatāma retrospektīva plakātu izstāde, kas veltīta mākslinieka Artūra Kiršfelda (1932) darbībai padomju gados. Eksponētie plakāti, kuriem raksturīga tīra, skaidra forma un izsmalcināts krāsu lietojums, tapuši laika periodā no 1957. līdz 1980. gadam; to tēmas aptver tūrismu, izstādes un teātra izrādes. Kiršfeldam ir scenogrāfa izglītība, savulaik viņš strādājis par māksliniecisko redaktoru izdevniecībā “Liesma”, kā arī par mākslinieku un estētikas biroja vadītāju “Radiotehnikā” un citviet, tomēr galveno interesi saistījis tieši plakātu dizains. Retro plakātu vizuālā valoda un saturs nav zaudējis aktualitāti arī šodien, tie nereti ir iedvesmas avots mūsdienu grafikas dizainā. Izstāde apskatāma no otrdienas līdz sestdienai 12.00-22.00.

  Nākamais: Meteņu tirdziņš Kalnciema kvartālā »


  Par šo tēmu vairāk: Kalnciema kvartāls,
  tirdziņi »

  ..uz bloga titullapu

  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens