Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Džonijs Deps mākslas filmā Benijs un Džūna (Benny & Joon)

  Publicēts | janvāris 24, 2013 |

  Benny & Joon (1993) / mākslas filma Benijs un Džūna ar Džoniju Depu / afiša1993. g. ASV mākslas filma “Benijs un Džūna” (Benny & Joon) ir komēdijas žanrā veidots stāsts par jau pieaugušiem brāli un māsu, kurai pēc vecāku bojāejas autokatastrofā ir attīstījusies garīgā saslimšana, un brālis ir neziņā, kā lai brīžiem ekscentrisko māsu pieskata. Psihiatrs iesaka Džūnu nodot aprūpei speciālā ārstniecības internātā, bet Benijs ar šādu iespējamo risinājumu nespēj samierināties.

  Directed by: Jeremiah S. Chechik
  Produced by: Susan Arnold
  Written by: Barry Berman, Lesley McNeil
  Starring: Johnny Depp, Mary Stuart Masterson, Aidan Quinn
  Music by: Rachel Portman
  Cinematography: John Schwartzman
  Editing by: Carol Littleton
  Country: ASV (United States)

  Par laimi vai nelaimi, bet Džūna piedāvājas aizvietot iztrūkstošo spēlētāju pokera spēlē Benija draugu lokā, kurā likmes ir visdažādākie sadzīves sīkumi. Tomēr šoreiz spēlmaņi iekrīt azartā un Džūna spēli zaudē. Kā izpirkumu tai ar brāli ir jāpieņem Sems (Džonijs Deps)- arī ekscentriķis un viena no spēlmaņiem brālēns, no kura klātienes dēļ Sema dīvainās uzvedības Benija draugs tik labprāt atbrīvotos. Tagad Benija mājās ir par vienu ekscentriķi vairāk..

  Mākslas fima “Benijs un Džūna” ir aizkustinoši aizraujošs stāsts par to, kā iemīlēt un palīdzēt savam tuvākajam brīdī, kad jāizvēlas starp svešo un savējo, tā ir arī mācība saskatīt atbalstu un palīdzību tur, kur to varbūt vismazāk gaidām. Savukārt, pragmātiķiem tā ir iespēja paskatīties uz tā saucamajiem “dvēseles slimniekiem” no malas. Iespējams, pragmātiķu piedēvētās slimības ekscentriķiem pašu “slimnieku” skatījumā ir vien to racionāla reakcija uz uzspiestām vērtībām un dēļ tā, lai atbrīvotos no atstumtības un eksistēšanas, un justos dzīvi. Filmu “Benijs un Džuna” ir vērts noskatīties kaut vai dēļ jauneklīgi pievilcīgā Džonija Depa aktierspēles, no viņa atveidotā filmas varoņa Sema iemācoties, piemēram, kā ar gludekli veikli pagatavot tostermaizītes.

  ⤹ Mākslas filmas online, skaties kino internetā low un medium kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens