Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Haoss un iekārtu kari

  Publicēts | decembris 1, 2012 |

  Olu trauciņš. Angļu brokastis. No kura gala lobīt olu?Cilvēkam kā indivīdam ir svarīga tā asociatīvā vide, kurā tas jūtas drošībā, atzīts un novērtēts. Vai esi kaut reizi pieķēris sevi pie domas, ka, piem., no rīta vēl brokastu laikā nesaklāta gulta rada tādu kā omulības sajūtu, bet līdzko tiek nolikts, tā teikt, viss pa plauktiņiem, tā iestājas tāda kā mobilizācijas sajūta, kas, protams, ja jākoncentrējas ikdienas rutīnai, ir tikai apsveicami, bet nereti nogalina tās īpašās sajūtas, kas paceļ mūs spārnos pār ikdienu?

  Lai gan jāsaka, arī es ikdienā dodu priekšroku sava veida kārtībai, kur pamata iedzīves lietas tiek turētas pa vietām, tomēr tās galējības, kas dzīvelīgumam liek sastingt, neatzīstu. Manas kompromisa robežas: sava veida radošās nekārtības atzīšana, kas ir nepieciešama, lai rosinātu iztēli un palīdzētu uzturēt ar tā brīža iecerēm, dzīves veidu vai noskaņojumu saistītu radniecīgu asociatīvo vidi. Galu galā, ja gribi pamainīt noskaņojumu, pamaini asociatīvo vidi. Un kādu laiku iepriekš mani piemeklēja atklāsme par to, kā tie, kuri patiešām vēlas atsvabināties no kaitīgiem ieradumiem, varētu sev palīdzēt. Proti, kaitīgie ieradumi ir dzīvesveids; un katram dzīvesveidam ir raksturīga noteikta veida asociatīvā vide sev apkārt- tas var būt gan interjerā pamanāms, gan tā aksesuāros un lietās, kas tiek turētas uz galda. Līdzīgi kā izjukušās attiecībās psihologi rekomendē atbīvoties no sadzīves lietām, kuras šīs pagātnes atmiņas uztur sāpīgi dzīvas, arī kaitīgo ieradumu gadījumos būtu jānomaina vide sev apkārt. Grūtāk, protams, atteikties no nevēlamu paziņu uzmācības, toties itin viegli ir, piem., uz galda turēt svaigus augļus, minerālūdeni un pat ziedus, tādā veidā šīm asociācijām dodot iespēju dziedēt apziņu. To visu var lietot arī uzturā, un tajā, ko var sajust un lietot, ir spēks.

  Tomēr haoss var būt ne tikai nevīžība, bet arī protesta pazīme pret pastāvošo kārtību, iekārtu vai arī mēģinājums sevi pasargāt no citu teikšanas, jo tad, kad Tu iedibini jelkādu kārtību, pasaule vienā ziņā sāk griezties ap kaut ko ļoti konkrētu- tam ir pakārtota,- bet citā ziņā uz laiku ir tā kā pamirusi dēļ iedibinātās kārtības. Ja, piem., bērnam, kolēģim vai Tavam partnerim svarīgas lietas dzīves un sadzīves laikā netiek ņemtas vērā, tad esošā ‘kārtība’ tam var asociēties tieši ar to, bet nekārtība, kas dezorganizē vidi, var asociēties ar cerību, ka viss vēl var mainīties. Protams, šāda veida dezorganizācija var būt arī nepamatota vēlme dominēt pār citiem.

  Un gluži pretēji– ne ar vēlmi dominēt haosā indivīds var censties pasargāt sevi no iekātu kariem, kuri iesākas ar to, ka vieniem šķiet, piem., ola ir lobāma no strupā gala, bet otri to uzskata par galīgi nepieņemamu- pasaules klasika.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens