Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Gaismas misija festivālā “Staro Rīga” 2012

  Publicēts | novembris 7, 2012 |

  Gaismas festivāls Staro Rīga 2012 / Rīga '2014 -kultūras galvaspilsēta ietvaros / brīvprātīgo darbs


  Gaismas festivāls “Staro Rīga” ir viens no populārākajiem un apmeklētākajiem ārtelpas festivāliem Rīgā. Katru gadu to apmeklē vairāk kā 100 000 skatītāju. Festivālu „Staro Rīga” rīko nodibinājums “Rīga 2014”. “Staro Rīga” festivāls ar savu īpaši krāšņo programmu būs arī viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas ‘2014 gada programmas notikumiem.

  Šogad gaismas festivāls „Staro Rīga” notiks jau piekto reizi. Četrus vakarus 15.-18. novembrī no plkst. 18.00 līdz 23:00 pilsētā iedegsies desmitiem gaismas objektu. Tie būs aplūkojami gan tuvumā, gan no attāluma, gan arī kā unikāla Rīgas pilsētas ainavas sastāvdaļa.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Gaismas festivāla “Staro Rīga” 2012. gada tematiskā koncepcija: SLAVINĀJUMS


  Šī gada ‘”Staro Rīga” festivāla tematika ir izaicinājums doties vērtību meklējumos. Ik brīdi, sastopoties ar milzīgu informācijas apjomu, viedokļiem un interpretācijām, mēdzam apmulst. Kas ir labs, kas slikts; kas ir izcils, bet kas var būt augstu cildināts, tomēr bezvērtīgs savā būtībā? Aiz spilgta ārišķīguma mēdz slēpties garīgs tukšums, bet neizgaismotas paliek vērtību būtības un svarīgas kopsakarības.

  Gaisma, krāsu un kontrastu spēles, attēli, animācija, jauni tehnoloģiski risinājumi ir tikai mākslinieka palīgrīki- instrumenti patiesu vērtību meklēšanai. Galvenais izaicinājums ir negaidītas, atjautīgas metodes un paņēmieni stāstu veidošanai ar gaismas objektiem, satura atklāsmei, vispārīgās noskaņas veidošanai un zemtekstiem.

  Festivāla “Staro Rīga” gaismas objekti kafejnīcās


  „Gaismas kafejnīcu maršruts” ir festivāla apmeklētāju komforta programma, kuras ietvaros Rīgas kafejnīcas aicinātas pārveidot savu fasādi vai papildināt interjeru ar gaismas objektiem, interpretējot festivāla māksliniecisko koncepciju. “Staro Rīga” gaismas kafejnīcu maršruts festivāla ietvaros tiek veidots atsevišķi, Rīgas kafejnīcas tiek aicinātas objektu apmeklētājiem veidot īpašus piedāvājumus un organizēt arī mākslinieku performances, tā papildinot gaismas festivāla programmu.

  „Gaismas kafejnīcu maršruts” Staro Rīga kopējā programmā tike iekļauts jau trešo gadu. Šogad kafejnīcās izvietotos objektus apmeklētājs varēs baudīt un vērtēt līdz pat 2013.gada 1.janvārim. Visu objektu apskate ir bezmaksas.

  Nodibinājums “Rīga 2014” aicina pievienoties brīvprātīgos „Staro Rīga” komandai


  Lai kļūtu par festivāla viesu gidiem un palīdzētu ikvienam piedzīvot gaismas svētkus, laikā no 15. līdz 18. novembrim, kad pilsētā norisināsies gaismas festivāls, „Staro Rīga”, organizatoru komanda gaida talkā aktīvus un radošus brīvprātīgos. Brīvprātīgie aģenti būs iesaistīti festivāla informācijas centru darbā, palīdzēs apmeklētājiem orientēties festivāla gaismas objektu maršrutos un sagaidīs festivāla viesus pie objektiem. Tiek meklēti gaismas ziņneši, kāpņu maestro, taku ceļveži un zvaigžņu atklājēji.

  Aģentu misija: nodrošināt pēc iespējas lielāku cilvēku iesaisti „Staro Rīga” festivāla norisē, trīs definētos maršrutos izplatot informatīvos materiālus un lielisku garastāvokli. Staigājot īpašā tērpā, stāstīt cilvēkiem par starojošākajām vietām Rīgā. Laba oma un vienreizējs miesu/dvēseli iesildošs karsts dzēriens garantēts!

  Aģentu instruktāža pluss festivāla prezentācija otrdien, 13.11. 17:30 Rīgas Kongresu namā. Misijas uzsākšana un materiālu saņemšana/nodošana Rīgas Kongresu namā 18. novembrī 16.45.

  Uzzini vairāk: kur pieteikties misijai »

  Par “Rīga 2014” brīvprātīgo var kļūt ikviens, kas vēlas būt aktīvs savas pilsētas un notikumu veidotājs. Ikviens Rīga 2014 brīvprātīgais šādi gūst jaunu pieredzi un iespaidus, kas vēlāk kļūst arī par viņu karjeras un dzīves pieredzes sastāvdaļu. Patlaban par Eiropas kultūras galvaspilsētas ‘2014 brīvprātīgajiem kļuvuši jau vairāk nekā 560 cilvēku. “Rīga 2014” brīvprātīgo programmu vada Ints Teterovskis.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Viens komentārs rakstam “Gaismas misija festivālā “Staro Rīga” 2012”

  1. moderators
   novembris 25th, 2012 @ 8:29 pm

   ..diemžēl jāatzīst, ka realitātē tā Rīga nemaz tik apstarota neizskatījās- bija visai maz, ko pabaudīt. Ja es būtu tūrists, kas ar video un web reklāmu būtu atvilināts no citas valsts speciāli uz šo pasākumu, es būtu manāmi saīdzis ;( Daudzviet uz primitīviem gaismas efektiem balstītas instalācijas. Nu, un par tām gaismas nūjiņu un aproču tirgotavām nemaz nerunājot- mazliet šķebināja, jau no gada gadā. Bet tā savā ziņā ir arī priecīga vēsts- nākamo gadu censoņām vēl ir kur izvērsties ar savu piedāvājumu, lai šo fonu pārspētu. Tas pat varētu būt jauns dizaina produktu- gaismas aproces, zižļi un tml. rotaļlietas bērniem,- konkurss Special for Staro Riga!  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens