Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Festivāla “Pestivals” izaicinājums dizaineriem

  Publicēts | novembris 3, 2012 |

  2013. gada 12.-13. jūlijā, Mežaparkā, Rīgā notiks ikgadējais populārās mūzikas un kultūras festivāls “Pestivals”, kas pulcē aktuālus un ietekmīgus māksliniekus no visas pasaules un Latvijas. “Pestivals” organizatori dizainerus aicina piedalīties festivālā ar savu izdomu un pienesumu.

  Unikālas mēbeles, gaismekļi, vides u.c. objekti, kas festivālam piešķirtu funkcionālu atraktivitāti, varētu tikt pielietoti teritorijas labiekārtošanai vai izstādīti apskatei. Festivāla “Pestivals” komanda aicina pieteikt arī dizaina objektus, kas varētu tikt izmantoti kā balvas aktivitāšu vietās un citur- ar “Pestivals” saistītos pasākumos.

  Darbu autori tiks izcelti: informācijā mājas lapā, sociālajos tīklos, speciālos apskatos modes un stila raidījumos un medijos, kā arī paša festivāla laikā pie dizaina darbiem tiks izvietotas norādes par to autoriem. Atbilstošie darbi var tikt iesaistīti arī festivāla koncertsesijā, piemēram, Selah Sue koncerts Pallladium Rīga decembra vidū un citur- līdz pat “Pestivals” festivālam 2013. gadā.

  Pirmais festivāls „Pestivals” 2012. gada jūlijā pulcēja ap 10 000 cilvēku pie 3 skatuvēm, aktīvajā laukumā, interešu un atrakciju vietās. Festivālā uzstājās ap 150 mākslinieki no ASV, Lielbritānijas, Japānas, Tobago, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas; arī ASV Hip-Hop mākslinieks B.o.B – Billboard un citu pasaules topu līderis.

  Uzzini vairāk: katrs dizaina objektu piedāvājums ir īpašs, tādēļ, lai nonāktu pie labākās sadarbības, sazinieties ar Lieni– liene&pestivals.lv,- pastāstot par savu darbu, tā pielietojamību festivālā / festivāla “Pestivals” sadarbības piedāvājums »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens