Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Pirmie ziedi, īsfilmas un zaļumu tirdziņš

  Publicēts | aprīlis 12, 2012 |

  Kultūra un radošā industrija: ielugums, Kalnciema ielas tirdzini 2012.gada 14.aprīlisIzklaides bērniem dienas garumā, pirmie ziedi un zaļumi- tā Kalnciema kvartāla tirdziņā aizritēs 14. aprīlis. Pēcpusdienā- tā ap plkst. 15.00 Balticshorts īsfilmu programma pieaugušajiem.

  Bet dienu pirms tam- kā jau solīts,- 13. aprīļa piektdienā turpat Kalnciema ielā 35 plkst. 18:00 Vīnu veikala zālē Latvijas literatūras gada balvas prozas lasījumi. Pasākumā piedalīsies šogad balvai nominētie autori- Nora Ikstena, Gundega Repše, Margarita Perveņecka, Kristīne Želve, Juris Zvirgzdiņš. Pasākumu vadīs Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste, bet labsajūtai fonā muzicēs saksofonists Artis Gāga.

  Ieeja bez maksas  Gardumi, košumi, šūpoles, leļļu teātris, krāsotas un dejojošas olas, ziedi un zaļumi -tas ir 7. aprīļa Lieldienu tirdziņš Kalnciemielā no 11.00-17.00. Savukārt, Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē plkst. 13.00 leļļu izrāde “Kas kaķīti pasargās?”

  Bet 13. aprīlī plkst. 18.00 Kalnciema kvartālā varēs dzirdēt Latvijas literatūras gada balvai nominēto prozas un tulkojumu darbu lasījumus.

  Kultūra un radošā industrija. Kalnciema ielas tirdziņi. Ielūgums, 2011.g. 23., 24. aprīlis

  Tikšanās vietu mainīt nedrīkst


  Kultūra un radošā industrija: ielugums, Kalnciema ielas tirdzini 2012.gada 14.aprīlisKalnciema iela īpaši gatavojās 31. marta sestdienai, kad notika SPODRAIS TIRDZIŅŠ. Tā bija arī “Mākslas medību” pēdējā diena, kad liela daļa Mākslas akadēmijas studentu darbu tika piedāvāti jau ar 15% atlaidi.

  Uz tirdziņu tika aicināts arī paņemt līdzi pašiem vairs nevajadzīgās, bet visādi citādi vēl noderīgas mantas, kur tās varēja nodot Sarkanajam Krustam – Zilās mājas verandā. Visvairāk pieprasīti bija vīriešu apģērbi un apavi; un arī lietas, kas varētu noderēt Kalnciema kvartāla bērnu radošajām darbnīcām (pogas, krāsas, lentas u.tml.)  17. martā 11.00-17.00 Kalnciema kvartālā notika tirdziņš VICE VERSA, kurā tika atzīmēts pavasara iesākums un radošās darbības nedēļas “RADI!” noslēgums.

  11.00- 15.00 Jūrmalas Mākslas skolas radošās darbnīcas.
  15.00 BALTICSHORTS marta īsfilmu programma.
  Kā arī: karuselis, ēdieni, vīns, saule un draugi.
  Vēl joprojām Kalnciema kvartālā turpinās “Mākslas medības”- LMA studentu mākslas izstāde-pārdošana.  Sestdien, 3. martā plkst. 12:00 Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tika atklātas ikgadējās „Mākslas medības” – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana.

  Pirmo „Mākslas medību” laikā 2011. gada martā apmeklētāju uzmanībai tika piedāvāti aptuveni 300 dažādi darbi, kurus radījuši gan atzinību guvuši mākslinieki, gan vēl pavisam nepazīstami vārdi. „Mākslas medības” guva plašu atsaucību, kur cilvēki steidzās iegādāties sev tīkamās gleznas, kā arī pirmie uzminēt, kuri autori būtu labs ieguldījums nākotnē.

  Darbu kolekcija būs pieejama mēneša garumā no 3. līdz 31. martam. Tā regulāri tiks papildināta ar arvien jauniem darbiem par salīdzinoši pieejamām cenām. „Mākslas medības” būs atvērtas Kalnciema kvartāla tirdziņos (3., 17., 31. martā), bet ikdienā -Vīnu veikala zālē un Izstāžu mājā (otrd.-piektd. 16:00- 22:00, sestdienās 12:00– 22:00) Kalnciema ielā 35, Rīgā.

  Savukārt, 25. februārī Kalnciema kvartāla tirdziņā gaisā virmoja ceptu pankūku smarža un krievu romanču šarms īpašā koncertā plkst. 19.00 Ivara Hermaņa (ģitāra) un Evitas Zālītes (balss) sniegumā Salona vakaru ietvaros.

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: ekoprodukti un sieviešu romantiskā apakšveļa; lieliski piedāvājumi atpūtai un gardēžiem. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  ielugums_Kalnciemiela_kvartals_tirdziņi_kolekcionari_2012Kalnciema kvartāliņš 18. februārī aicināja saposties, žigli nobalsot referendumā, tad plkst. 12.00 ierasties uz Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkņu vieskoncertu Kalnciemielā.

  Bet šīs nedēļas īpašais notikums: Kolekcionāru tirdziņš- sestdien Kalnciema kvartālā jau no plkst. 11.00.

  Koncertā savu sniegumu demonstrēs dažādu klašu un specialitāšu audzēkņi. Uzstāsies gan mazie mākslinieki, gan jau zināmu koncertpieredzi guvuši jaunie izpildītāji. Skanēs dažādu laikmetu un stilu mūzika – sākot no baroka, līdz pat mūsdienīgiem ritmiem. Būs pārstāvēti gandrīz visi orķestra partitūras instrumenti gan solo izpildījumā, gan dažādos ansambļu sastāvos. Muzikāli pārsteigumi garantēti! Ieeja bez maksas.


  Meteņi un izēšanās


  4. februārī Kalnciema kvartālā Balticshorts īsfilmu programma un tirdziņš, veltīts latviešu tradīcijām- Meteņiem. Meteņos tradicionāli bija jāēd un jādzer līdz mielēm, un Kalnciema kvartāla tirdziņā šāda iespēja būs.

  Kalnciemielas tirdziņā 4. februārī varēs iegādāties tradicionālus un ne tik tradicionālus vietējās izcelsmes gardumus, būs iespēja nobaudīt Meteņu ēdienus Eco Catering brīvdabas kafejnīcā. Darbosies karuselis, kā arī varēs sasildīties ar karstvīnu un citiem siltajiem dzērieniem.

  Meteņi jeb metenis ir seni latviešu pavasara gaidīšanas svētki, kuri beidzās Pelnu dienā, tai sekoja lielais gavēnis. Meteņus svin februāra pirmajā pusē vai vidū, 7 nedēļas pirms Lieldienām.

  Kalnciema kvartālā Baltijas un pasaules īsfilmu skate „Random shorts” notiks Vīnu veikala zālē plkst. 13.00 / ieeja bez maksas.

  uz bloga titullapu..


  Salona vakari Kalnciema kvartālā


  Kultūra un radošā industrija: ielugums, Kalnciema ielas tirdzini 2012.gada 14.aprīlisKalnciema kvartāls aizsāk jaunu muzikālu pasākumu ciklu „Salona vakari Kalnciema kvartālā”, kas notiks reizi mēnesī Vīnu veikala zālē, Kalnciema ielā 35. Koncertā sestdien- 28. janvārī plkst. 19.00,- skanēs dzeja un mūzika. Tā pamattēma ir Latvija, Ticība, Mājas un vieta, kur to visu var piedzīvot- Tava sirds.

  Programmā: Jāņa Kalniņa, Bruno Skultes, Alfrēda kalniņa, Jāņa Ķepīša, Jāņa Lūsēna vokālā kamermūzika un Annas Rancānes dzeja. Dzejniece Anna Rancāne, dziedātāja Evita Zālīte un pianiste Santa Jākobsone.

  Salona vakaru kopējā iecere ir nelielā cilvēku lokā klausīties mūziku un tikties ar spilgtām personībām, ģenerēt sintēzes ar citām mākslām. Pasākumu cikls orientēts uz nepiespiestu komunikāciju par mūziku un arhitektūru, mūziku un kino, literatūru, vēsturi un citām tēmām, skatot tās caur mūsdienīgu prizmu un paplašinot apziņu.

  Ideju par Salona vakariem iedvesmojusi Eiropas un Latvijas salona pasākumu vēsture no pagājušā gadsimta 50-60 gadiem. Latvijā spilgtākais piemērs- franču grupa “Salon de Paris!” Latvijas 60.gadu glezniecībā, kurā bija apvienojušies mākslinieki brīvdomātāji (Maija Tabaka, Bruno Vasiļevskis, Imants Lancmanis, Ieva Šmite, Juris Pudāns, Jānis Krievs u.c.). Viņi aizrāvās ar franču mākslu, oriģinālvalodā lasīja mākslas teorētiķa Andrē Bazēna darbus, mīlēja šansonus, Stendālu un citus pārsteidza ar savu ekstravaganto ģērbšanās stilu.

  Salona vakaru Kalnciema kvartālā iniciatore ir operas soliste Evita Zālīte. Nākamais pasākums notiks februārī un tiks veltīts Salona pasākumu mūzikai, tās vēsturei Eiropā un Latvijā.

  Biļetes: Biļešu Paradīzes kasēs..

  Kalnciema kvartāls 2012. gada ieskaņās:


  21, janvārī uzvelc kādu oriģinālu cepuri un dodies uz Kalnciema ielu, jo Kalnciema kvartāls no plkst. 11:00- 17:00 organizē Cepuru tirdziņu ar pievilcīgākās galvas segas konkursu, cepuru izstādi, filmām un citām aktivitātēm ne tikai pieaugušajiem. Atrodi arī Tu savu īpašo cepuri Kalnciema kvartālā sestdien!

  Kultūra un radošā industrija. Cepuru tirdziņš kalnciema kvartālā

  Ko par Kalnciema kvartāla tirdziņiem saka tā fani:

  Diāna: -mattilde.lv piedalīsies Cepuru tirdziņā un gaidīs Tevi ciemos!
  Vita: -Kalnciema kvartāla tirdziņi vienmēr iepriecina ar mājīgumu un draudzīgumu.
  Inese: -uh, cik gardi skati!
  Evita: -ja es nebūtu ārpus LV, noteikti tirdziņu apmeklētu.

  Vairāk par šo tēmu: Kalnciema kvartāla tirdziņi
  Kalnciema kvartāls 2012. gada sezonu iesāka ar tirdziņu 7. janvārī, tradicionāli piedāvājot nobaudīt un iegādāties gardumus un mīļlietas, kas sasilda ne tikai sirdi, bet arī dvēseli.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens