Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kūrortsezonas 2011 noslēgums Jūrmalā

  Publicēts | augusts 24, 2011 |

  27. augustā Jūrmalas vasaras kūrortsezonas noslēgums:

  Jurmalas kurortsezonas noslegums 2011 • plkst. 13.00 uz brīvdabas ekrāna franču, krievu un latviešu kino pērles;
  • plkst. 19.00 romantiskā koncertā uzstāsies čellu trio “Melo M”, grupa “Tango Sin Quinto”, Katrīna Gupalo, Laimis Rācenājs, Anna Zaiceva. Programmā tango melodijas, dziesmas no Edītes Piafas, Džo Desēna un Mireijas Matjē repertuāra;
  • pēc koncerta – balle.

  Vieta: Horna dārzs; Jomas iela 35, Majori

  13.00 – 17.30 BRĪVDABAS KINO

  13.00 KAPTEIŅA ENRIKO PULKSTENIS

  Ģimenes komēdija, Rīgas kinostudija, 1967
  Režisori: Ēriks Lācis un Jānis Streičs
  Lomās:
  Aivars Galviņš, Agnija Infantjeva, Viktors Moruss, Aivars Leimanis, Ņina Kaupuža, Egons Maisaks, Leons Krivāns, Velta Skurstene, Gunārs Cilinskis, Uldis Pūcītis

  Kapteiņa Enriko pulkstenis, 1967

  Gravējums uz atrastā pulksteņa liecina, ka tas dāvāts kā pateicība kapteinim Enriko. Tomiņš nolemj, ka šis kapteinis Enriko jāatrod, lai pulksteni varētu viņam atdot. Tomēr meklēšana nebūt nav viegla, jo vairāk tāpēc, ka daži blēži, attiecīgi Frīdis un Džeks, uzzinājuši par pulksteni, nolemj to pievākt, jo cer uz izdevīgu darījumu. Tomiņam palīdz viņa draugi, un tā sākas raibu raibie piedzīvojumi ar bēgšanu un vajāšanu, ar krāpšanos un mānīšanos. Interesanti rādīta skolas dzīve, bērnu attiecības, kopīgie darbi un nedarbi. Protams, viss beidzas labi, kā gan citādi, un tādu notikumu, par kuriem nevar nesmieties, filmā ir pārpārēm.
  Filmas garums 1 stunda 15 min.

  Filma ir Latvijas Nacionālā arhīva dokuments

  14.30 MANA JŪRNIECĪTE / Моя морячка

  Komēdija, Krievija, 1990. Režisors Anatolijs Eiramdžans

  Lomās: Ludmila Gurčenko, Mihails Deržavins, Tatjana Vasiļjeva u.c.

  Par vientuļnieku satikšanos krievu lirisko komēdiju stilā. Mazā dienvidu pilsētiņā, kultūras un atpūtas parkā, Ļudmila Paškova katru dienu vada savu izklaides pasākumu – konkursu „Kur esat, talanti?” Un nekad neviens nav ar viņu strīdējies par balvu. Te parādās kāds Gudkovs no Murmanskas, nodzied dziesmu „Mana jūrniecīte”, kas tūlīt kļūst populāra, un prasa sev galveno balvu par savu talantu…

  Filmas garums 1 stunda 15 min.

  16.00 ŠERBŪRAS LIETUSSARGI / LES PARAPLUIES DE CHERBOURG

  Rietumvācija, Francija, 1964.
  Režisors:
  Žaks Demī / Jacques Demy
  Lomās:
  Katrīna Denēva, Nino Kastelnovo

  Filma: ŠERBŪRAS LIETUSSARGI / LES PARAPLUIES DE CHERBOURG

  Septiņpadsmit gadus vecā Ženevjēva strādā savas mātes lietussargu veikaliņā Šerbūrā. Viņas mīļotais puisis ir divdesmit gadus vecais automehāniķis Gijs. Ženevjēvas māte ir pret viņu attiecībām, jo Ženevjēva ir vēl ļoti jauna, bet Gijs vēl nav pabeidzis militāro dienestu. Drīz pēc tam viņš tiek iesaukts armijā un nosūtīts karot Alžīrijā. Bet pirms došanās karā Gijam un Ženevjēvai ir mīlas dēka. Atgriežoties no kara, situācija ir mainījusies.

  Nominācijas par labāko režiju un orģinālmūziku Amerikas Kinoakadēmijas „Oskara” balvai. Kannu filmu festivāla „Golden Palm” kinobalva režisoram Žakam Demī.
  Filmas garums 1 stunda 30 min.

  Filmu piedāvā Francijas institūts Latvijā

  19.00 ROMANTISKS KONCERTS

  Jūrmalas kūrorta sezonas noslēgums. Koncerts, Laimis Rācenājs Koncertā uzstāsies čellu trio Melo M, Tango Sin Quinto, Katrīna Gupalo, Laimis Rācenājs, Anna Zaiceva. Programmā tangočellu trio Melo M melodijas, Edītes Piafas (Édith Piaf), Džo Desēna (Joe Dassin) un Mireijas Matjē (Mireille Mathieu) repertuārs.  20.30 SVĒTKU UGUŅOŠANA

  21.00 – 23.30  BALLE

  Atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, Francijas Institūts Latvijā.
  Ieeja bez maksas.


  „Seno ugunskuru nakts”

  Paralēli tam Jūrmalas pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti 27.augustā plkst.21.30 pulcēties pie ugunskuriem jūras malā – Kaugurciemā (pie kafejnīcas „Kūriņš) un Dzintaros (pie Dzintaru koncertzāles), kur kopā ar latviešu tradīciju kopām „Skance” un „Mare” piedalīties Senās uguns nakts akcijā.

  Somijas pilsēta Turku un Igaunijas galvaspilsēta Tallina kā 2011.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas aicina visus Latvijas piekrastes novadu un pilsētas iedzīvotājus piedalīties Senās uguns nakts akcijā. Senās uguns nakts akcija, kas gadu no gada kļūst ap Baltijas jūru arvien populārāka, šogad īpaši tiks veltīta Baltijas jūras vides glābšanai un nākotnei.

  Ugunskuri ap Baltijas jūras piekrasti iezīmēs apņemšanos rūpēties par jūru, kas vieno cilvēkus, pilsētas un valstis; par tās vides kvalitāti, par dabas resursu saglabāšanu savai un nākamajām paaudzēm.

  Informācijas pirmavots: www.jurmala.lv

  Uz titullapu..

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens