Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Staro Rīga 2014 pasākumi – programmā līdzdalības akcija

  Publicēts | oktobris 26, 2014 |

  Gaismas festivāls Staro Rīga 2014; pasākumi, programma un līdzdalības akcijaGaismas festivāls „Staro Rīga 2014” aicina ikvienu- gan uzņēmumus, gan iedzīvotājus,- ar gaismu izkrāsot Latvijas galvaspilsētu, veidojot krāsainas gaismas instalācijas pilsētā.

  Laikā no 14. līdz 18.novembrim rīdzinieki tiek aicināti veidot gaismas instalācijas namu logos un uz fasādēm, radoši izmantojot dažādas gaismas tehnikas, Latvijas dzimšanas dienā– 18. novembrī,– aicinot ēku noformējumā pielietot arī atbilstoša salikuma krāsainās sveces.

  Līdzdalības akcija “Rīgas karnevāls” notiks divās kategorijās:
  Rīgas karnevāla izgaismotās / pārveidotās fasādes
  Rīgas karnevāla izgaismotie / pārveidotie logi

  Lai piedalītos festivāla Staro Rīga 2014 gaismas akcijā:
  * izveido pats savu gaismas objektu uz loga vai fasādes;
  * un piesaki to: šeit »

  Staro Rīga 2014 gaismas festivāla objektu karte:
  lejupielādē šeit »
  skatīt karti online »
  Gaismas festivāla Staro Rīga 2014 pasākumu avīze:
  lejupielādē šeit »

  Gaismas festivāla STARO RĪGA programmas pasākumi jaunākajās ziņās

   

  Neatkarīgā Rīta AvīzeGaismas mākslas maģija festivālā JeruzalemēNeatkarīgā Rīta AvīzeGaismas mākslas maģija festivālā Jeruzalemē. Vakar, 20:18. Komentēt. ©Scanpix. Aizvadītajā nedēļas nogalē Jeruzalemē noticis "Staro Rīga" līdzīgs gaismas instalāciju festivāls, kurā ar ..festivāls Staro Rīga / kultūras programmas & pasākumi »
  Pir, Jūl 02, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  Neatkarīgā Rīta AvīzeGaismas mākslas maģija festivālā JeruzalemēNeatkarīgā Rīta AvīzeGaismas mākslas maģija festivālā Jeruzalemē. 20:18. Komentēt. ©Scanpix. Aizvadītajā nedēļas nogalē Jeruzalemē noticis "Staro Rīga" līdzīgs gaismas instalāciju festivāls, kurā ar neparastiem ..festivāls Staro Rīga / kultūras programmas & pasākumi »
  Pir, Jūl 02, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  Neatkarīgā Rīta AvīzeGaismas mākslas maģija festivālā JeruzalemēNeatkarīgā Rīta AvīzeAizvadītajā nedēļas nogalē Jeruzalemē noticis "Staro Rīga" līdzīgs gaismas instalāciju festivāls, kurā ar neparastiem gaismas risinājumiem pārvērstas vecpilsētas ēkas. +2 . ..festivāls Staro Rīga / kultūras programmas & pasākumi »
  Pir, Jūl 02, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  Latvijas AvīzeMeitene ar protēzi, kura palīdz citiem atgūt spēju staigāt. Spēka stāstsLatvijas AvīzeFestivāla Staro Rīga laikā protēzes apvalku vēl izdekorēju, vairoga iekšpusē ieliku LED spuldzītes, kas darbojas ar baterijām. Izskatījās ..festivāls Staro Rīga / kultūras programmas & pasākumi »
  Ses, Jūn 30, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  TVNET.lvFestivāls «Latvijas Goda aplis» aicina uz Tukuma novaduTVNET.lvFestivāls turpināsies līdz pat šā gada novembrim, kulminējot gaismas festivālā «Staro Rīga». Attiecīgi arī «Latvijas Goda apļa» pieturvietās tiek ieskicētas gaismu festivāla vizualizācijas, ..festivāls Staro Rīga / kultūras programmas & pasākumi »
  Cet, Jūn 28, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās

   

  Gaismas festivāls Staro Rīga 2014 aicina izgaismot Latvijas galvaspilsētu, pašiem rīdziniekiem radot svētku sajūtu gan sev, gan pilsētas viesiem. Biroju un iestāžu ēkas, veikalu skatlogi, dzīvokļu un privātmāju logi lai iedegas spožāk, tā radot svētku noskaņojumu visā pilsētā. Par Staro Rīgas gaismas karnevāla dalībniekiem taps nami ar krāsaini izgaismotiem logiem un visi rīdzinieki var kļūt par gaismas māksliniekiem šajā līdzdalības akcijā.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens