Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kā Rīga gatavojās Baltā nakts 2014 programmas pasākumiem

  Publicēts | augusts 19, 2014 |

  Kultūras forums Baltā nakts 2014 / programma, pasākumiKultūras foruma Baltā Nakts 2014 programmā pasākumu/projektu norise paredzēta laika posmā no 2014. gada 6. septembra plkst. 19.00 līdz 7. septembra plkst. 3.00. Vidēji “Baltās nakts” programmas pasākumus ik gadu apmeklē ap 40 000 cilvēku.

  Šogad “Baltās nakts 2014” pasākumi plānoti arī Rīgas vēsturiskajās nomalēs un apkaimju centros, ne tikai pilsētas centrālajā daļā, tostarp arī neierastās un savdabīgās vietās. Tādējādi “Baltās nakts 2014” pasākumi tās programmas ietvaros ieskicē tendenci sekmēt jaunu kultūras telpu rašanos.

  Pašu projektu iesniegšana “Baltās nakts” kultūras forumam notika līdz 2014. gada 20. jūnijam. Iniciatīvas programmā “Baltās nakts” pasākumu īstenošanu veic tā iesniedzējs par paša vai atbalstītāju sarūpētiem līdzekļiem. “Baltās nakts” iniciatīvas programmas projektiem tiek nodrošināta bezmaksas publicitāte un arī reklāma, visos „Baltās nakts” pasākumos tiek nodrošināta bezmaksas ieeja.

  Baltā Nakts 2014 programma: kultūras foruma pasākumi »

  Par Mūsdienu kultūras forumu “Baltā nakts”

  Baltā Nakts ir sabiedrības laikmeta izjūtas manifests, kad vienas nakts garumā māksla, mūzika, teātris, cirks, deja, filozofija, antropoloģija, kulinārija – saplūst vienotā vēstījumā par laiku un telpu, kurā dzīvojam.

  “Baltās nakts” metaforiskā nozīme romāņu valodās – bezmiega nakts, kad aiz brīva prāta vai iekšēja nemiera omulīga miega vietā ir iespēja izvēlēties radoši piesātinātu nomodu. Un arī Rīgu septembra pirmās sestdienas naktī pārņem veselīgi satraucoši pasākumi nomodā pavadāmai naktij.

  „Baltās nakts” (fr. Nuit Blanche) tradīcija 2002. gadā aizsākusies Eiropas mākslas un domas citadelē Parīzē, vēlāk Parīzes iniciatīvai pievienojās Brisele, Madride, Rīga un Roma, apvienojoties starptautiskā sadarbības tīklā „Eiropas Baltās naktis”. Gadu gaitā „Baltās nakts” stafeti pārņēmušas daudzas Eiropas un pasaules pilsētas: Amsterdama, Florence, Līdsa, Melburna, Singapūra, Toronto, Kioto u.c.

  Kopš 2006.gada, kad Mūsdienu kultūras forums Baltā Nakts Rīgā notika pirmo reizi, tā pasākumus apmeklējuši gandrīz ceturtdaļmiljons rīdzenieku un Rīgas viesu. Un jau četrus gadus „Baltās nakts” ietvaros tiek īstenota arī Iniciatīvas projektu programma, kārtējo reizi apliecinot Rīgas kultūrvides industrijas un radošo indivīdu vēlmi ar kopīgo ieguldījumu pilsētvidē veidot aizraujošāku kultūras starptelpu.

  Arī šogad “Baltās nakts 2014” pasākumi aicinās doties kultūras ceļojumu aizraujošā izplatījumā, traukties cauri kino, mūzikas un vizuālās mākslas klasteriem Rīgas centrā, ļauties apkaimju radošo pulsāru pievilkšanās spēkam Pārdaugavā, Sarkandaugavā un Bolderājā, piedāvājot notvert atsevišķo mākslas tīrradņu komētu pēkšņo parādīšanos (vai izzušanu) arī vēl kādā neatklātā Rīgas nostūrī. Un ne velti par 2014. gada „Baltās nakts” galveno zīmi ir izvēlēts vizuālais citāts no 1902. gada franču režisora Žorža Meljesa (Georges Méliès) kanoniskās spēlfilmas „Ceļojums uz Mēnesi” (Le Voyage dans la Lune).

  Baltās nakts pasākumi / notikumi kultūras ziņās 2014- 2015

   

  DienaFestivāls 2Aannas uzņemts pasaulē ietekmīgākajā īsfilmu organizācijāDiena... (22.jūlijs), festivālā Positivus (20.jūlijs- 22.jūlijs), Baldones Waterfest (27.jūlijs līdz 29.jūlijs), festivālā Laba Daba (4. augusts), Vegānfestivālā botāniskajā dārzā, Rīgas Svētkos (17. augusts līdz ..ziņas / par BALTĀS NAKTS pasākumiem Rīgā »
  Otr, Jūl 03, 2018
  Source: Baltā nakts 2015.. 2016.. 2017… / programmas pasākumi un notikumi
  Darbu sāk jaunais Nacionālā teātra vadītājs Jānis VimbaNeatkarīgā Rīta AvīzeViņš arī vadījis teātra radošo grupu un izstrādājis māksliniecisko konceptu teātra dalībai akcijās "Baltā nakts" un "Muzeju nakts," kā arī piedalījies ..ziņas / par BALTĀS NAKTS pasākumiem Rīgā »
  Tre, Jūn 27, 2018
  Source: Baltā nakts 2015.. 2016.. 2017… / programmas pasākumi un notikumi
  info.riga.lv-ruЭмоции участников, или Почему стоит посетить Праздник песни ...info.riga.lv-ruАнсамбль Cantata за свое недолгое существование принял участие в большом числе фестивалей (например, „Gaismas ceļā”, ” Kokļu dienas Jūrmalā”, „Baltā nakts”) и ..ziņas / par BALTĀS NAKTS pasākumiem Rīgā »
  Otr, Jūn 19, 2018
  Source: Baltā nakts 2015.. 2016.. 2017… / programmas pasākumi un notikumi

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens