Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Eiropa, kultūra, Rīga – pasākumi ‘2014

  Publicēts | janvāris 16, 2014 |

  Rīga Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014, pasākumi kultūrā, ziņas un uzziņas

  2014. gadu Rīga aizvadīs kultūras zīmē, un visa Latvija vienosies pasākumos, lai atbalstītu šo 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu.
  Uzzini, izvērtē un iesaisties:

  Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta ‘2014;
  kultūras pasākumi Rīgā un Latvijā, uzziņas

  liepajniekiem.lvSindija Vilde: Mani nevar ielikt kastītēliepajniekiem.lvPasākumu aģentūras "Bordo" īpašniece Sindija Vilde gadu mijā visai pēkšņi ļāvās lielām dzīves pārmaiņām – no ierastās dzīves Rīgā viņa kopā ar dēlu Hugo un ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Sve, Jūl 22, 2018
  Source: Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014; citi pasākumi, uzziņas
  DELFI.lvNoderīga informācija 'Prāta vētras' Jelgavas koncerta apmeklētājiemDELFI.lvSadarbībā ar AS "Pasažieru vilciens" koncerta dienā vilcieniem Rīga –Jelgava būs papildvagoni, savukārt pēc koncerta pulksten 00.45 no stacijas Jelgava (pulksten 00.50 no stacijas ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Kultūras pasākumi Rīgā un Latvijā
  DELFI.lvNoderīga informācija 'Prāta vētras' Jelgavas koncerta apmeklētājiemDELFI.lvIeeja koncerta teritorijā būs no Rīgas ielas pie Lielupes tilta, pretim veikalam "Krūza" un no Vecā ceļa. Ieeja koncerta teritorijā būs no pulksten 18.00. ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014; citi pasākumi, uzziņas
  DELFI.lvFoto: Ar svelmi un 'Astro'n'out' fanu pūli noslēgusies 'Fono Cēsis ...DELFI.lvAr grupas "Doni Tondo" uzstāšanos piektdienas, 20. jūlija, vakarā sāka skanēt mūzikas festivāls "Fono Cēsis", kas norisinās "Cēsis 812" svinību ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014; citi pasākumi, uzziņas
  «Nordea Rīgas maratons» turpmāk sauksies «Lattelecom Rīgas maratons»Apollo.lvJubilejas jeb 25. skriešanas sezonu Rīgas maratons sāks kopā ar jaunu galveno partneri un nosaukumu - turpmākos piecus gadus Baltijas lielākais skriešanas pasākums ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Ses, Jūl 21, 2018
  Source: Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014; citi pasākumi, uzziņas
  «Nordea» maratona organizatori sola kulturāli bagātīgākās sacensības to vēsturēApollo.lvTradicionālajam «Nordea» Rīgas maratonam šogad tiek gatavota kulturāli bagātīgākā programma sacensību vēsturē, kas sasauksies ar īpašo Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas projektu «Brīvības ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014; citi pasākumi, uzziņas
  Apollo.lvKP ļauj Rīgas «Dinamo» īpašniekiem iegādāties «Arēnu Rīga»Apollo.lvIzvērtējot šīs saistības ietekmi uz konkurenci, KP secināja, ka apvienošanās būtiski neietekmēs pārējo pasākumu rīkotāju iespējas rīkot mūzikas, kultūras, sporta vai citus liela ../ Eiropa, kultūra, Rīga - jaunākais ziņās »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014; citi pasākumi, uzziņas

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens