Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par prieku

  Publicēts | septembris 10, 2013 |

  Staro Rīga gaismas festivāls novembrī / Centrāltirgus paviljoni staroGaismas objektu, video un multimēdiju objektu gaismas festivāls STARO RĪGA 2013 norisināsies no 15. līdz 18. novembrim. Šogad STARO RĪGA 2013 pasākumu programmā tiek piedāvātas sešas tematiskās līnijas: Rīgas karnevāls, Okeāna alkas, Izdzīvošanas komplekts, Ceļu karte, Dzintara ādere un Brīvības iela,- apvienotas Sešos stāstos par prieku.

  STARO RĪGA 2013 gaismas festivāla programmas ietvaros kā ik gadus tiks izstādīti dažādās tehnikās veidoti mākslas objekti un gaismu izrādes, kuras paver iespēju Rīgu dažās dienās ieraudzīt arī citādā gaismā. STARO RĪGA laikā starp citviet primitīvi neciliem vides objektiem un nomācošās masveida produkcijas ielu tirgotājiem ir sastopamas gan uzņēmēju atbalstītas video instalācijas, gan arī katarsi radošas gaismas saspēles, ko radījuši pārsteidzoši talantīgi radošās industrijas mākslinieki Rīgas kvartālos un uz ēku sienām.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Pirmo reizi STARO RĪGA festivāls notika 2008. gadā, un šobrīt tā jau ir tradīcija, kuras pasākumu laiks sakrīt ar Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinībām. STARO RĪGA pasākumu programma parasti ilgst 4 līdz 5 dienas; tāda tā ir gaidāma arī 2013. gadā. Gaismas festivāla ideja priekš cilvēkiem saistās ar vēlmi aizpildīt nemīlīgi tumšo ziemas ieskaņas laiku ar dzīvesprieku, dažādību un izgaismotiem namiem, vides objektiem un instalācijām pirms Rīga tiek rotāta Ziemassvētkiem.

  STARO RĪGA 2013 pasākumi kartē, programma un foto

  info - kultūras pasākumi un programma2013. gada gaismas festivāla STARO RĪGA programmas koncepcija: info »
  Par festivāla STARO RĪGA 2013 pasākumu programmu konkrētāk: notikumu karte, uzziņas »

  STARO RĪGA retrospektīva fotogrāfijās: skatīt foto »

  Visi gaismas festivāla STARO RĪGA programmas objekti apskatāmi bez maksas.
  STARO RĪGA 2013 pasākumi tradicionāli paredzēti visām vecuma grupām.

  FOTO: Jānis Vilniņš,
  atbilstoši CC BY-SA 3.0 licencei

  STARO RĪGA festivāls & kultūra jaunākajās ziņās

   

  Neatkarīgā Rīta AvīzePētījums: Simtgadē būtiski augusi iedzīvotāju interese par kultūruNeatkarīgā Rīta AvīzeLikumsakarīgi, ka dažādu pasākumu vidū augstāka sabiedrības interese ir par plašākām tautas masām pieejamiem bezmaksas pasākumiem kā, piemēram, Muzeju ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Pie, Jūn 15, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  info.riga.lv-ruПриглашают представить проекты в программу участия и ...info.riga.lv-ruТема фестиваля Staro Rīga 2018 – «Восходящий Замок света» (Augšām cēlās Gaismas pils). Этим тематическим посвящением завершается начатая на прошлых фестивалях тематическая цепочка ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Cet, Jūn 14, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  TVNET.lv«Latvijas Goda aplis» aicina uz Amatas novaduTVNET.lvFestivāls turpināsies līdz pat šā gada novembrim, kulminējot gaismas festivālā «Staro Rīga». Attiecīgi arī «Latvijas Goda apļa» pieturvietās tiek ieskicētas gaismu festivāla vizualizācijas, radot ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Cet, Jūn 14, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  DELFI.lvAicina pieteikt projektus festivālam «Staro Rīga» | TVNETTVNET.lvRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis konkursu projektiem festivāla «Staro Rīga 2018» līdzdalības un partneru programmā, ...Aicina pieteikt projektus 'Staro Rīga ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Tre, Jūn 13, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  info.riga.lv-ruПриглашают подавать проекты в программу участия и ...info.riga.lv-ruТема фестиваля Staro Rīga 2018 – «Восходящий Замок света» (Augšām cēlās Gaismas pils). Этим тематическим посвящением завершается начатая на прошлых фестивалях тематическая цепочка ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Tre, Jūn 13, 2018
  Source: gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens