Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  STREAMUS – par nacionālo mūzikas straumēšanas servisu Latvijā

  Publicēts | augusts 17, 2013 |

  Streamus - latvijas nacionālais mūzikas straumēšanas serviss 2013. gada augusta sākumā līdz ar STREAMUS atklāšanas pasākumu Kalnciema kvartālā Latvijas mūziķi un viņu izdevēji/ierakstu kompānijas tika iepriecināti ar jaunu, daudz plašāku iespēju veicināt savu mūzikas katalogu licencētu noietu, atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām.

  “Tele2” sadarbībā ar Latvijas uzņēmumu “Music Online”, kurš jau ir atpazīstams ar tādu Latvijā radītas mūzikas lejupielādes platformu internetā, kā DoReMi.LV, ir radījuši vēl ko jaunu- unikālu un Baltijā, šķiet, pirmo nacionālās mūzikas straumēšanas servisu Latvijā STREAMUS. Noslēgti līgumi ar pasaulē lielāko mūzikas izdevēju “Universal Music Group” un citām pasaules mēroga ierakstu kompānijām.

  Kas ir STREAMUS

  Streamus – Latvijā pirmais nacionālais mūzikas straumēšanas serviss ar iespēju savā viedtālrunī vai datorā neierobežoti klausīties visplašāko Latvijas mūziķu un pasaules zvaigžņu repertuāru, kas tiek papildināts ik dienu. Tie ir vairāki miljoni muzikālu skaņdarbu. Reģistrējoties ar Tele2 numuru, STREAMUS premium serviss un miljoniem dziesmu būs pieejamas bez maksas veselu mēnesi.

  KO Vēl spēj piedāvāt STREAMUS

  Reģistrējoties STRAMUS servisā ar Facebook sociālo pasi, iespējams dalīties ar savām vai draugu mīļākajām dziesmām, vai kādu skaņdarbu no jau autoritāti iekarojušu personību dziesmu izlasēm, aplūkot skaņdarba vāciņu un ērti pievienot to mīļāko dziesmu sarakstam. Vēl jo vairāk – STREAMUS serviss piedāvā izveidot savu izlasi, lai draugi balsojot tev varētu sagādāt koncertbiļetes vai tikšanos ar Latvijas un pasaules mūzikas dziesminiekiem, grupām.

  Ieskaties: STREAMUS.LV

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens