Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas








 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi



 • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »




 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Atver durvis! Baltā nakts 2013 tuvojas

  Publicēts | jūlijs 16, 2013 |

  Baltā nakts, Helsinki / foto: Marcela (Ralf Roletschek)Baltās naktis ir ne tikai naktis, kuru laikā iestājas vien krēsla un nesatumst, bet BALTĀ NAKTS ir arī starptautiski atzīts mūsdienu kultūras forums. Latvijā, Rīgā BALTĀ NAKTS 2013 šogad notiks naktī no 7. uz 8. septembri ar devīzi „Atver durvis!”

  “Baltās naktis” ir aizsākušas piecas Eiropas galvaspilsētas – Brisele, Madride, Parīze, Rīga un Roma. BALTĀ NAKTS 2013 ir daļa no šī Eiropas starptautiskā projekta. Šobrīd BALTĀ NAKTS kā mūsdienu kultūrā vērā ņemams notikums jau atpazīstams arī ārpus Eiropas – ASV un Kanādā; uzzināt vairāk »

  FOTO: Marcela (Ralf Roletschek) / Baltā nakts Helsinkos
  GNU Free Documentation License

  Baltā nakts 2013 – iniciatīvas projekti

  Vadošā uzmanība BALTĀ NAKTS 2013 kultūras forumā tiek veltīta iniciatīvas projektiem. Iniciatīvas projektu programmā plānots iekļaut kino, video projektus, koncertus, radošās instalācijas, izstādes, interaktīvus un starpdisciplinārus projektus; teātra, dzejas, dejas un multimediju projektus, akcijas, radošās darbnīcas un starpnozaru projektus.

  Iniciatīvas programmas projektu autori- radošās organizācijas, valsts un pašvaldības iestādes, izglītības iestādes un uzņēmumi, mākslinieku apvienības un ikkatrs radošs cilvēks,- tiek aicināti 2013. gada BALTAJĀ NAKTĪ plašāk pavērt durvis uz mūsdienu kultūru, īstenojot projektus, kas veicinātu interesi par mūsdienu kultūras norisēm un izpausmes iespējām, kā arī iedrošinātu rīkot kultūras pasākumus vietās, kur tie ikdienā nenotiek.

  BALTĀ NAKTS 2013 iniciatīvas projektu programmas tiek plānotas jebkurā pilsētas apkaimē- arī neierastās un savdabīgās vietās,- tādējādi sekmējot jaunu kultūras telpu rašanos.

  BALTĀ NAKTS 2013 – kultūras foruma pasākumu programma

  Šogad foruma BALTĀ NAKTS pasākumu programma paredzēta laikā no 2013. gada 7. septembra plkst. 19.00 līdz 8. septembrim, plkst.3.00; pasākumi bērnu un ģimeņu mērķauditorijai nedaudz laicīgāk: 2013. gada 7. septembrī no plkst.15.00 līdz plkst. 23.00

  Par BALTĀS NAKTS 2013 foruma programmu plašāk: lasīt »
  Visos mūsdienu kultūras foruma BALTĀ NAKTS pasākumos ieeja ir bez maksas

  BALTĀ NAKTS 2013, programmas pasākumi: notikumi »
  (Iegūsti papildus informāciju par Baltās Nakts pasākumiem ar klikšķi notikumu kartē uz ikonām)

  Forums Baltā nakts – programmas pasākumi un notikumi kultūras ziņās

   

  DienaFestivāls 2Aannas uzņemts pasaulē ietekmīgākajā īsfilmu organizācijāDiena... (22.jūlijs), festivālā Positivus (20.jūlijs- 22.jūlijs), Baldones Waterfest (27.jūlijs līdz 29.jūlijs), festivālā Laba Daba (4. augusts), Vegānfestivālā botāniskajā dārzā, Rīgas Svētkos (17. augusts līdz ..ziņas / par BALTĀS NAKTS programmu un pasākumiem Rīgā »
  Otr, Jūl 03, 2018
  Source: Baltā nakts 2015.. 2016.. 2017… / programmas pasākumi un notikumi
  Neatkarīgā Rīta AvīzeDarbu sāk jaunais Nacionālā teātra vadītājs Jānis VimbaNeatkarīgā Rīta AvīzeViņš arī vadījis teātra radošo grupu un izstrādājis māksliniecisko konceptu teātra dalībai akcijās "Baltā nakts" un "Muzeju nakts," kā ..ziņas / par BALTĀS NAKTS programmu un pasākumiem Rīgā »
  Tre, Jūn 27, 2018
  Source: Baltā nakts 2015.. 2016.. 2017… / programmas pasākumi un notikumi
  Darbu sāk jaunais Nacionālā teātra vadītājs Jānis VimbaNeatkarīgā Rīta AvīzeViņš arī vadījis teātra radošo grupu un izstrādājis māksliniecisko konceptu teātra dalībai akcijās "Baltā nakts" un "Muzeju nakts," kā arī piedalījies ..ziņas / par BALTĀS NAKTS programmu un pasākumiem Rīgā »
  Tre, Jūn 27, 2018
  Source: Baltā nakts 2015.. 2016.. 2017… / programmas pasākumi un notikumi

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties



  Komentāri



  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »



  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online 



 • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens