Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Mākslas filma “Misiņa tējkanna” (The Brass Teapot ASV ‘2012)

  Publicēts | maijs 13, 2013 |

  Kino mākslas filma -Misiņa tējkanna- online / The Brass Teapot / Миллион для чайников - 2012 .g. ASVMākslas filma “Misiņa tējkanna” ( Миллион для чайников / The Brass Teapot ) ir amerikāņu režisora Ramaa Mosley un Tim Macy- scenārija un īsstāsta autora,- kino darbs. Filma “Misiņa tējkanna” savu pirmizrādi piedzīvoja Toronto internacionālajā kino festivālā 2012. gada septembrī, bet kinoteātros ASV mākslas filma The Brass Teapot nonāca 2013. gada aprīlī.

  Režisors: Ramaa Mosley
  Scenārija autors: Tim Macy
  Žanra spektrs: komēdija, drāma, mistika, melodrāma
  Galveno lomu atveidotāji: Juno Temple, Michael Angarano,
  Alexis Bledel, Alia Shawkat, Bobby Moynihan
  Mūzikas autors: Andrew Hewitt
  Izplatītājs: Magnolia Pictures

  Kino mākslas filmas “Misiņa tējkanna” sižeta pamatā ir stāsts par “amerikāņu sapņa” savdabīgu piepildīšanos, galveno varoņu- Džona un Alises,- veiksmes stāstu. Džons un Alise ir divi mīloši, jauni cilvēki, kuru likteņa ēnas puses nespēj iespaidot viņu laimīgo laulību. Alise ar vēstures bakalaura izglītību nespēj atrast darbu, Džons savu darbu telemārketinga tirdzniecībā pazaudē, bet īres nama īpašnieks to vien gaida, lai uz Džona neveiksmju rēķina varētu iemantot Alises simpātijas. Ciešot ceļu satiksmes negadījumā, Alise ieklīst kādā antikvariātā un nozog kādu mistiski pievilcīgu vara tējkannu. Un, izrādās, šai tējkannai tiešām piemīt burvju vara – brīdī, kad tās īpašnieks cieš sāpes, vara tējkannā pēkšņi uzrodās nauda.


  Kino mākslas filma The Brass Teapot – Misiņa tējkanna jeb Miljons “čaiņikam”

  Alise un Džons sāk eksperimentēt ar savām sāpēm un viens otra traumēšanu, tādā veidā nospraužot mērķi ar vara tējkannas palīdzību nopelnīt miljonu. Protams, šajā kino mākslas filmā bez sāncenšiem neiztikt, un burvju tējkannas noslēpumu turēt slepenībā nav nemaz tik viegli – kā nekā tai ir bijusi visai skaudra un sena pagātne, kurā vara tējkannas iepriekšējie īpašnieki savā alkatībā nav spējuši izdzīvot..

  ⤹ Mākslas filmas online, skaties kino internetā low un medium kvalitātē bez maksas

  Specializētais mākslas kino filmu online meklētājs:
  ievadi piem., » *kino filmas nosaukums* skatīties (watch, смотреть) online

   

  Labs un pamācošs stāsts ne tikai pieaugušajiem par to, kā cilvēka alkas, atrodot “trāpīgus” instrumentus, ātri vien pāraug alkatībā. Skatoties šo mākslas filmu, līdz ar kino varoņu gaitām iespējams pārdomāt, ko tu būtu ar mieru nodarīt sev un citiem, ja rezultātā varētu nopelnīt kaudzi naudas. Kāda ir cena tavām un citu ciešanām, lai tās ignorētu? Vai tu laicīgi spētu apstāties, atsakoties no labklājības varmācīgā veidā tik vilinošajiem solījumiem?

  Filmas nosaukums krievu valodā: Миллион для чайников (Miljons “čaiņikam”),- šķiet, vedina uz pārdomām par naudas varu un cilvēkiem – attiecībām, kurās varmācība vairs nav šķērslis, un tie vieni vairs īsti neapjēdz, ko ar to visu iesākt..

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens