Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Kultūras pasākumi ‘2013 – pavasara tirdziņi Kalnciema kvartālā

  Publicēts | aprīlis 13, 2013 |


  Radošā kultūras industrija / jaunumi

  Kalendārs- marts, aprīlis, maijs- tirdziņi Kalnciema kvartālā

  Radošās industrijas kultūras pasākumi » Kalnciema ielas pavasara tirdziņi »

  Par ko čivina putniņi Kalnciema kvartālā

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://garmin.ikiloop.com/" title="gps" rel="nofollow">gps</a></div> <p>

  Radošā kultūras industrija / kultūras pasākumi / tirdziņi Kalnciema kvartālā, Kalnciema iela

  Kalnciema kvartāls- tirdziņi un kultūras pasākumi šobrīd

  Neesam nekādi iznireļi!DienaUn šos pienākumus mēs centīsimies apvienot ar pieredzi, kas mums ir te, Kalnciema kvartālā. Āgenskalna tirgus mums pašiem nozīmē plašākas iespējas sasniegt to, ko Kalnciema kvartālā ierobežotās teritorijas uzzināt vairāk »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Latvijas AvīzePar spīti karstumam! Kur notiek gadatirgi Latvijā 19.-22.jūlijāLatvijas Avīze10:00 Rīgā Kalnciema kvartāla tirgus. Kur: Kalnciema iela 35, Rīga 11:00 Inčukalnā Novada svētku gadatirgus. Kur: Zvaigžņu iela, Inčukalns 12:00 Salacgrīvā uzzināt vairāk »
  Cet, Jūl 19, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  DELFI.lvKalnciema kvartālā varēs satikt bērnu grāmatu autori Vitu Štemaheri un čau-čau šķirnes suni RafīDELFI.lvSestdien, 21. jūlijā, no pulksten 10 līdz 16 Kalnciema kvartālā notiks zemnieku un amatnieku tirgus, kuru papildinās uzzināt vairāk »
  Otr, Jūl 17, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  Jauns.lv“Latvijas sirdsdziesmu” uzvarētājs Rikardions stūrē autobusuJauns.lvJauns.lv. Kalnciema kvartālā ceturtdien pirmo reizi norisinājās bezmaksas koncerts “Ar mīlestību no Ineses Galantes”, kura laikā uzstājās viena no skaistākā soprāna tembra īpašniecēm – Inese uzzināt vairāk »
  Sve, Jūl 15, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi
  DELFI.lvKalnciema kvartālā izskanējis Ineses Galantes koncerts / Raksts ...Lsm.lvGatavojoties starptautiskajam vasaras festivālam “Summertime 2018 – aicina Inese Galante” šā gada augustā, festivāla patronese Inese Galante, spītējot lietum, ...Foto: Kalnciema kvartālā uzzināt vairāk »
  Pie, Jūl 13, 2018
  Source: Kalnciema kvartāla pasākumi un tirdziņi

   

  Īpašie Kalnciema radošā kvartāla pasākumi aprīlī

   Kalnciema iela / Tirdziņi un kultūras pasākumi '2013 / Kalnciema kvartāla radošās industrijas
  LIETUVIEŠU TIRGUS

  13. aprīlī 10:00-16:00 Kalnciema kvartālā notiks lietuviešu zemnieku un amatnieku tirdziņš. Tirdziņā būs nopērkami dažādi lietuviešu gardumi, tradicionālās sauso ziedu Verbas, jakas, trauki un citi izstrādājumi.

  IZSTĀDE “SIMETRIJA”

  13. aprīlī plkst. 17:00 Kalnciema kvartāla galerijā tiks atklāta izstāde „SIMETRIJA“, kuru veidojusi autoru grupa „Kokons”. Izstāde būs apskatāma līdz 1. maijam. Galerija atvērta katru dienu, izņemot svētdienas no 10.00-22.00.

   Kalnciema iela / Tirdziņi un kultūras pasākumi '2013 / Kalnciema kvartāla radošās industrijas

   Kalnciema iela / Tirdziņi un kultūras pasākumi '2013 / Kalnciema kvartāla radošās industrijas
  PILSĒTAS DĀRZNIECĪBAS LEKCIJAS – KURSI

  16. aprīlī plkst. 19.00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā notiks otrā pilsētas dārzniecības lekcija, kuras laikā būs iespējams iepazīties ar botāniku jeb, kas ir augi un ko viņiem vajag. Kā arī lekcijā tiks sniegti praktiski padomi : kā, kur un cik dziļi stādīt, kā laistīt, sējas kalendārs, kaitēkļi – to atpazīšana un apkarošana.

  LEKCIJA PAR SAPŅIEM

  17.aprīlī plkst. 19:00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zāle notiks psihoterapeita un psihologa Anša Jurģa Stabinga lekcija par sapņiem. Lekcijā uzzināsim par mūsdienu psihoterapijas skatījumu uz sapņiem. Tāpat – par sapņu nozīmi mūsu psihiskajā funkcionēšanā, par iespējam pasūtīt sapņus, apzinātu piedalīšanos savos sapņos.

   Kalnciema iela / Tirdziņi un kultūras pasākumi '2013 / Kalnciema kvartāla radošās industrijas

   Kalnciema iela / Tirdziņi un kultūras pasākumi '2013 / Kalnciema kvartāla radošās industrijas
  LEKCIJA PAR SENĀS ĶĪNAS ZĪLĒŠANAS KANONU
  18. aprīlī plkst. 19:00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē notiks lekcija “Pārmaiņas un to prognozes: Senās Ķīnas zīlēšanas kanons Jidzjin”, kuru vadīs viens no Latvijas vadošajiem Austrumāzijas pētniekiem, Kaspars Eihmanis. Šīs lekcijas ietvaros būs iespēja iepazīties  ne tikai ar “Pārmaiņu kanona” kosmoloģiskajiem priekšstatiem un transformāciju filozofiju, bet arī iemācīties to praktiski izmantot prognozēšanas nolūkiem.

  PUTNU DIENA KALNCIEMA KVARTĀLĀ
  20. aprīlī no 10:00 – 16:00 Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņš tiks veltīts putniem. Tā laikā kvartāls aicina kopīgi apvienot spēkus un palīdzēt atrast 20 jaunas mājvietas Latvijas strazda lieluma pūcēm – apodziņiem, pievienojoties ornitologiem Gaidim Grandānam un Andrai Avotiņai apodziņu būrīšu izgatavošanā.
   Kalnciema iela / Tirdziņi un kultūras pasākumi '2013 / Kalnciema kvartāla radošās industrijas

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens