Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Varis Vētra dodas koncertu tūrē „Viena mirkļa dēļ…”

  Publicēts | marts 1, 2013 |


  Koncertu rīkotājs "Bilžu Birojs"Kā vēsta mūzikas radošās industrijas pārstāvis un koncertu rīkotājs “BILŽU BIROJS”, darbs pie aktiera un režisora Vara Vētras otrā studijas albuma CD “Viena mirkļa dēļ…” ir pabeigts. Tajā apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas – romantisku un eksistenciālu pārdomu un atmosfēru rosinoši skaņdarbi.

  Jaunā ieraksta dziesmu programmas koncerti 2013 .g. martā, aprīlī un maijā jau ir izplānoti, tie notiks visā Latvijā, vairākās pilsētās – tā informē albuma izdevējs un mūziķu radošās industrijas pārstāvis “BILŽU BIROJS”.

  Kultūras radošā industrija / kultūras pasākumi '2013 Rīgā, Latvijā / Varis Vētra, albums "Viena mirkļa dēļ.."

   

  Apollo.lvSestdien «Krastu mačā» slaveni basketbolisti, mūziķi un aktieriApollo.lvSavu dalību apstiprinājuši tādi mākslinieki kā Mārcis Maņjakovs, Ģirts Liuziniks, Ivars Krasts, Andris Bulis, Varis Vētra, Gints Grāvelis, Jānis Skanis, Juris Lisners, Artūrs ../ Varis Vētra & koncerti kultūras ziņās »
  Pie, Jūl 20, 2018
  Source: Varis Vētra
  Skaties.lvEs mīlu tevi, Latvija!Skaties.lv11.raidījums Janas komandu šoreiz pārstāv mūziķis Jānis Moisejs, Latvijas ielu vingrotāju biedrības prezidents Māris Šlēziņš un aktieris Varis Vētra, bet Valtera komandu – dziedātāja Samanta Tīna, radio ../ Varis Vētra & koncerti kultūras ziņās »
  Sve, Jūl 08, 2018
  Source: Varis Vētra
  Skaties.lvAr virsdiriģentu un virsvadītāju godināšanu oficiāli atklāj Dziesmu ...Skaties.lv... Artūrs Skrastiņš, Gundars Grasbergs, Maija Doveika, Sarmīte Rubule, Kristaps Rasims, Ilona Bagele, Varis Vētra, Rēzija Kalniņa, Madara Botmane, Jānis Paukštello, Ieva ../ Varis Vētra & koncerti kultūras ziņās »
  Sve, Jūl 01, 2018
  Source: Varis Vētra
  Jauns.lvDžonija Depa un Vanesas Paradī dēlam nopietnas veselības ...Jauns.lvHolivudas aktiera Džonija Depa (55) un franču aktrises, dziedātājas un modeles Vanesas Paradī (45) 16 gadus veco dēlu piemeklējušās nopietnas veselības problēmas. ../ Varis Vētra & koncerti kultūras ziņās »
  Cet, Jūn 28, 2018
  Source: Varis Vētra
  Jāņu skaits būtiski sarūk, tomēr svētkus svin visā LatvijāLETA (Paziņojums presei)... Margu Staltu, Valdu Vītolu un Kārli Heimrātu. Šajā vietā vakara gaitā dziedās arī Raimonda Vazdika, Ieva Akuratere, Ilze Grunte, ../ Varis Vētra & koncerti kultūras ziņās »
  Ses, Jūn 23, 2018
  Source: Varis Vētra

   

  2013. gada Vara Vētras „Viena mirkļa dēļ…” koncerti

  Varis Vētra. Koncerti martā:

  Dikļu pilī 9.martā,
  Mazsalacas novada kultūras centrā 17.martā,
  Naukšēnu kultūras namā 22.martā,
  Saldus kultūras centrā 23.martā,
  Kauguru kultūras namā 24.martā,
  Tukuma pilsētas kultūras namā 28.martā,
  Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē 30.martā,
  Cesvaines kultūras namā 31.martā

  Varis Vētra. Koncerti aprīlī:

  Ādažu kultūras centrā 5.aprīlī,
  Jelgavas pilsētas kultūras namā 10.aprīlī,
  Bauskas kultūras centrā 11.aprīlī,
  Mārupes kultūras namā 12.aprīlī,
  Valmieras kultūras centrā 13.aprīlī,
  Kultūras namā „Lielvārde” 19.aprīlī,
  Limbažu kultūras namā 20.aprīlī,
  Salacgrīvas kultūras namā 24.aprīlī,
  Ozolnieku tautas namā 26.aprīlī,
  Ventspils kultūras centrā 28.aprīlī

  „Viena mirkļa dēļ…” koncerti maijā:

  Jēkabpils tautas namā 8.maijā, Gulbenes kultūras centrā 16.maijā un Rojas kultūras centrā 21.maijā un citur.

  Biļetes: „Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un bilesuparadize.lv.
  Iegādājoties biļetes savlaicīgi, tās būs lētākas /

  Varis Vētra- īsumā par dziesmu albumu „Viena mirkļa dēļ…”

  Vispirms jau Varis Vētra ir atpazīstams kā aktieris, tomēr jau daudzi viņu ir iepazinuši arī kā dziesminieku un režisoru. Albums „Viena mirkļa dēļ…” ir otrais aktiera Vara Vētras dziesmu apkopojums, kurā iekļautajām dziesmām mūziku un tekstu radījis pats V. Vētra.

  Pie dziesmu rakstīšanas Varis ķērās klāt 2003. gadā, un ierosmi šim darbam viņš guvis, piedaloties mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” radošajās nometnēs. Kā atklāj mākslinieks, dažu melodiju motīvi ir pat vairākus gadus veci, taču “pareizie vārdi atnākuši tikai nesen”. Varis Vētra īsumā rezumē, ka jaunās dziesmas ir par mums pašiem un mīlestību pret pasauli un dzīvi: “Es mēģinu atgādināt, ka dzīve ir pilna ar jaukiem brīnumiem, mums tikai jāļaujas tos ieraudzīt, tāpēc ceru, ka dziesmas iedvesmos arī klausītājus gan iekšējā, gan apkārtējā pasaulē saskatīt vairāk skaistā!”

  Foto: O.Jansons / Varis Vētra

  Varis Vētra / Foto:O.Jansons


  Ko tik tas Varis Vētra nav sastrādājis!

  </p> <div style="background-color: none transparent;"><a target="_blank" rel="nofollow" href="https://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://www.ikiloop.com/" title="buy">here</a></div> <p>

  Radošā kultūras industrija. Radošās izdomas un biznesa potenciāla pārmijas saziņā vidē un kultūrā / mārketinga un reklāmas kampaņas internetā

  Varis Vētra- koncerti, foto

  Varis Vētra fotogrāfijās:
  sk. slaidrādi »

  Varis Vētra- CD albuma “Viena mirkļa dēļ..” prezentācija

  Savu otro studijas albumu „Viena mirkļa dēļ…” aktieris, režisors un dziesminieks Varis Vētra prezentēja 2013 .g. marta pēdējā nedēļā omulīgajā kafejnīcā „Fazenda”. Turpatās tika izspēlēta arī neliela fotosesija. Fotogrāfs Ojārs Jansons.


   Radošā kultūras industrija / kultūras pasākumi Rīgā, Latvijā / Vara Vētras albuma „Viena mirkļa dēļ…” prezentācija / foto O.Jansons Radošā kultūras industrija / kultūras pasākumi Rīgā, Latvijā / Vara Vētras albuma „Viena mirkļa dēļ…” prezentācija

  Albuma „Viena mirkļa dēļ…” ierakstā piedalījies arī ģitārists Aivars Hermanis, džeza mūziķis multiinstrumentālis Raimonds Macats, sitaminstrumentālists Vilnis Krieviņš un basists Andris Grunte. Bet pats ieraksts veikts studijā „Sound Division Studios”. Vara Vētras albuma “Viena mirkļa dēļ..” ieraksta skaņu režisors – Ivars Ozols.

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens