Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  VEF radošais kvartāls uzsāk komplektēt komandu

  Publicēts | februāris 14, 2013 |

  Totaldobže mākslas centrs atrodas bijušajā VEF rūpnīcas teritorijā, Rīgā. VEF radošā kvartāla mērķis ir nodrošināt platformu, kas būtu atvērta dažādu laikmetīgās mākslas disciplīnu pārstāvjiem (vizuālā māksla, dzeja, deja, mūzika, filozofija u.t.t.) radošiem eksperimentiem, prezentācijām, diskusijām, sadarbībai ar atšķirīgu disciplīnu pārstāvjiem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

  Totaldobže mākslas centrs izsludina atlasi 2013.g./2014.g. sezonas komandai

  Totaldobže mākslas centrs / koncertzāle VEF kvartālāTotaldobže mākslas centrs gatavojas savam Lielajam Kūlenim. Kūlenim, kas pārvērstu labi iesākto par pietiekoši kvalitatīvu un interesantu laikmetīgās mākslas platformu, kas pēc iespējas drīzāk iekļautos starptautiskā apritē ar savu unikālo identitāti.

  Totaldobže mākslas centrs aicina pieteikties

  ..cilvēkus ar bagātu pieredzi, neizsīkstošu enerģiju un pārdabiskām spējām, citiem vārdiem sakot, tādus, kas vēlas un ir gatavi mainīt vai attīstīt, un ir gatavi strādāt komandā.

   

  «Sansusī» festivāla rīkotāji aicina uz vakaru mazajā, trakajā ...Lsm.lvTurpat kaimiņos dejas izrādi mēģina horeogrāfs Krišs Sants, mākslas izstādes rīko “Totaldobže”, pastāvīgi mēģina eksperimentālās mūzikas grupa “Gas of Latvia”. Jauna un uzzināt »
  Pie, Mai 25, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā
  Neatkarīgā Rīta AvīzeArī tukšam īpašumam ir potenciālsNeatkarīgā Rīta AvīzeRīgā veiksmīgākie piemēri ir K. K. Stricka villa, mākslas centrs Totaldobže VEF korpusos, Lastādija Maskavas forštatē. Tas nenozīmē okupēt tukšās ēkas šā uzzināt »
  Cet, Mai 10, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā
  Fotogrāfe Inga Erdmane sabiedrības respektu pret mākslu izmanto ...Lsm.lvAr holandiešu horeogrāfu un mākslinieku Inga iepazinusies un strādājusi kopā mākslas centra “Totaldobže” projektā “Melnie caurumi”, kura būtība – savest kopā ļoti uzzināt »
  Pie, Apr 27, 2018
  Source: Totaldobže mākslas centrs radošās industrijas kvartālā, agrākā VEF teritorijā

   

  Totaldobže mākslas centram nepieciešami

  ..gan stratēģi, gan organizātori, gan tehniķi, gan konsultanti un sadarbības partneri.


  Interesentus Totaldobže mākslas centrs aicina sūtīt savus CV uz info[at]totaldobze[punkts]com (vēlams, līdz 20. februārim), un VEF radošais kvartāls atbilstošākos sola uzaicināt uz interviju.

  2013. gadā Totaldobže mākslas centrs VEF kvartālā testēs topošo MULTIFUNKCIONĀLO KONCERZĀLI, kā arī dažādu apjomu un struktūru pasākumus, kas orientēti uz starpdisciplināru jaunradi. Totaldobže mērķi ir stimulēt VEF radošā kvartāla attīstību un dibināt starptautiskus kontaktus. Vēlreiz mēģināsim uzrunāt Teikas iedzīvotājus, kā arī saprast kā kļūt patstāvīgākiem.

  Kā viņus atrast

  Kā viņus atrast

  Vairāk par Totaldobže mākslas centru var uzzināt Totaldobže mājaslapā vai Facebook profilā »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens