Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Radošās industrijas, identitāte un spēja pelnīt

  Publicēts | oktobris 20, 2012 |

  Valsts pētījumu programma NACIONĀLĀ IDENTITĀTE / Diskusija: Radošās industrijas un identitāteŠī gada 16.oktobrī LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas diskusiju cikla “Identitātes: zināmās un neapzinātās” ietvaros notika lektorijs „Radošās industrijas un identitāte”.

  It kā divi pretrunīgi jēdzieni- RADOŠUMS (bohēmiska rosīšanās ne tik daudz dēļ peļņas, bet vairāk priekam) un INDUSTRIJA (darbs, pelnīšana, un tas jau skan nopietni),- tiek apvienoti apburošā frāzē: RADOŠĀS INDUSTRIJAS. Ko nozīmē radošās industrijas un kāda loma radošo industriju attīstībā Latvijā ir tādām populārām komunikāciju nozarēm kā dizains, reklāma, mūzika, jaunie mediji, televīzija un kino– par to Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19) diskutēja:

  Zane Biteniece, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Eksporta veicināšanas nodaļas vecākā projektu vadītāja;
  Leonarda Ķestere, Latvijas kultūras akadēmijas docētāja kultūras menedžmenta un radošo industriju programmā;
  Guna Zučika, Prāta Vētras starptautisko sakaru menedžere;
  Iveta Cīrule, inovāciju, uzņēmējdarbības un radošo industriju eksperte;
  Signe Adamoviča, LR Kultūras ministrijas radošo industriju nodaļas vadītāja.


  Iveta Cīrule: Ja jūs savu radošo produktu vai pakalpojumu pārvēršat precē, ar kuru sākat pelnīt, jūs pārtopat par radošo industriju, bet līdz tam jūs esat vienkārši radošs cilvēks..


  Leonarda Ķestere: radošās industrijas pamatā balstās uz literatūru, mūziku, spēles mākslu (performing arts) un vizuālo mākslu, no tā visa atzarojas arī pieguļošās nozares ar reproducēšanas funkcijām. Plašāk raugoties jau tiek aptverta kultūras industrija un tās mantojums..

  Latviešu mūzikas radītāji un radošās industrijas


  Guna Zučika: Ir tikai nedaudz mūziķu Latvijā, kuri, darbojoties vietējā tirgū, spēj sevi uzturēt vien muzicējot. Vēl jo vairāk tāpēc, kad runā par radošajām industrijām un to produktiem mūzikā, tas ir cieši saistāms jau ar pienācīgi novērtētām autortiesībām un autoratlīdzību šo produktu radītājiem..


  Guna Zučika: Varbūt citiem nepatiks, ko teikšu, bet ārzemju mūzikas radošo industriju interesē kaut kas vairāk par Latviešu dziesmu svētkiem. Viņi jautā, cik ilgi Latvija pasaulē var runāt par vienu un to pašu, ārzemēs gaida dažādību..

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens