Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  30 gadi, veidojot klusumu

  Publicēts | septembris 21, 2011 |

  Photo.2011_Carlos_Martiness_inRiga_30gadi-veidojotklusumu3. un 4. oktobrī Rīgā viesosies starptautiski atzītais spāņu mīms Karloss Martiness (Carlos Martínez).  Ar izrādi “30 gadi veidojot klusumu” tieši Rīgā tiks aizsākta aktiera skatuves karjeras 30 gadu jubilejas atzīmēšana. Izrādes programmā vienotā kompozīcijā tiks apvienotas aktiera paša izvēlētās labākās etīdes, kas tapušas 30 gadu garumā.

  Mīma valoda ir ļoti personiska, kam nav nepieciešams tulkojums vai skaidrojums, tā tikai jāvēro un jāizjūt. Pārsteidzoši, kā Karloss Martiness spēj uzrunāt jebkuru auditoriju, nepasakot ne vārda. Grūti palikt nopietnam, redzot, kā mākslinieks attēlo cilvēka ikdienu – virtuvē, autobusa pieturā, mūzikas koncertā vai citur, jo ikvienā etīdē mēs katrs varam ieraudzīt sevi. Ieraudzīt un pasmaidīt.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Karloss Martiness dzimis 1955. gadā Spānijā, un liktenis viņu uz mūžu saistījis ar žestu valodu. 1980. gadā Karloss uzsāka mācības pantomīmas skolā Taller de Mimi y Teatro, vēlāk mācījās dramatisko mākslu skolā El Timbal. No 1982. līdz 1987. gadam turpināja studijas, bet kopš 1986. gada strādā kā profesionāls aktieris – mīms.

  30 gadu garumā viņš ir spodrinājis savu arodu, lai brīvi un viegli sazinātos ar skatītāju visā pasaulē – teātros, skolās, draudzēs, organizācijās un televīzijās. Viņa māksla iesaista skatītāju sirsnīgā un atvērtā sarunā. Savukārt izsmalcinātā tehnika ļauj radīt visdažādākos pretstatu tēlus. Viena no mākslinieka pēdējām programmām ir izrāde ”Cilvēktiesības”, kas veidota, attēlojot dažādas etīdes par Cilvēktiesību deklarācijas pantiem. Laikā, kad cilvēktiesību jautājumi gan pasaulē, gan tepat Latvijā ir tik saasināti un atkailināti, Karloss Martiness ļauj mums katram palūkoties un sevi, lai ieraudzītu, kādi cilvēki esam mēs paši. 
Aktiera spāniskais šarms un humors ļauj viņu saprast jebkurā kultūrā un tautā. Mūsu sabiedrība nav izņēmums.

  Biļetes uz izrādēm Dailes teātra Mazajā zālē 3. un 4. oktobrī iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

  Karloss Martiness sevī apvieno Vidusjūras garu un humoru, ritmiski atklājot uzvedināšanas un provokāciju pasauli. Bez teātra izrādēm mākslinieka vizītes laikā ir arī ekskluzīva iespēja apmeklēt žestu valodas meistarklases* gan radošo profesiju pārstāvjiem, gan citās jomās strādājošajiem, kur izkopta žestu valoda ir neatsverams palīgs saskarsmē ar citiem. Sīkāka informācija www.facebook.com sadaļā “30 gadi veidojot klusumu”.

  Preses relīzi publikācijai iesūtīja:
  Kristīne Kanska
  T: 29247411
  E: kanska1409@gmail.com

  ________________

  * Meistarklases aktieriem un citiem radošo profesiju pārstāvjiem
  4. oktobrī, pulksten 10, Dailes teātra Mazajā zālē
  Meistarklases biznesa pasaules pārstāvjiem
  5. oktobrī, pulksten 18, birojnīcā Satori
  Pieteikšanās pa tālruni: 29247411

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens