Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Ko piedāvā Totaldobže Mākslas centrs

  Publicēts | jūlijs 14, 2011 |

  Totaldobže Mākslas centrs. Sezonas atklāšana:

  “2011 sezonas laikā vērsīsim uzmanību uz mūsdienu Mežu un tā ekosistēmu” ,-tā savu savdabīgo aktivitāšu sezonu piesaka Totaldobže Mākslas centrs, kas mājvietu radis bijušā uzņēmuma VEF teritorijā

  24. maijs 18:00 – Terases kafejnīcas atklāšana, DZEJAS SLAMS
  25. maijs 18:00 – Jaunās mākslas prezentāciju vakari KOMPASS
  26. maijs 18:00 – TAKAS vakars VEFā
  28. maijs 17:00 – BALTIE PLANKUMI

  DZEJAS SLAMS, 24. maijs 18:00–23:00 (turpmāk notiks reizi mēnesī).
  Dzejas slams ir dzejnieku sacensība, kas notiks reizi mēnesī, kur katreiz 12 dzejnieki izpilda savus oriģināldarbus auditorijas priekšā, kas tos vērtē, nosakot sacensības uzvarētājus. Dzejas slamu priekšnesumi no ierastajiem dzejas lasījumiem atšķiras ar to, ka vērtēts tiek ne tikai dzejolis, bet arī to izpildījums, līdz ar to dzejnieki tiek aicināti dramatizēt savas dzejas izpildījumu, ko skatītāji vērtē gan pēc dzejoļa satura un stila, gan pēc pasniegšanas veida un entuziasma. Priekšnesumus vērtē najauši izvēlēti skatītāju pārstāvji, kuri pēc katra dod savu vērtējumu – atzīmi no 0 līdz 10.

  KOMPASS 1, 25. maijs 18:00–23:00 (turpmāk notiks katru trešdienu).
  KOMPASS ir jaunās mākslas prezentāciju pasākumu sērija. Ik nedēļu divi atšķirīgu radošo jomu eksperti aicina divus vai trīs savas nozares māksliniekus sagatavot prezentācijas materiālus, kas tiek demonstrēti pasākumu laikā. Atkarībā no mākslas sfēras, māksliniekam dota iespēja izpausties brīvi un radoši. Savukārt reizi mēnesī notiek KOMPASA SKATĪTAJU BALVAS pasniegšanas pasākums, kuram eksperti no visiem dalībniekiem izvēlas katrs pa vienam māksliniekam, no kuriem izlozes rezultātā tiek noteikti tie trīs, kuri prezentē savu līdzšinējo radošo darbību vēlreiz un iepazīstina ar kādu no savām nākotnes iecerēm. Skatītāji ar balsojuma palīdzību nosaka to vienu no trijiem, kurš iegūst vienreizēju stipendiju. Stipendijas apjoms būs tieši tik liels, cik ieņēmumi no Kompasa skatītāju balvas pasākuma biļetēm.

  TAKAS vakars VEFā, 26. maijs 18:00–23:00 (turpmāk notiks reizi nedēļā).
  Kur piepildīt pilsētas romantiķa sapni – apvienot urbānas tāles un dzīvas melodijas 15 metrus virs zemes? Uz VEF jumta terases TAKAs džeza vakarā. Par virszemes muzikālo baudījumu rūpēsies džeza trio Retro Limited un DJ Tanheizers, bet par izsmalcinātām uzkodām un dzērieniem – kafejnīca TAKA.
  Retro Limited ir trīs vīru muzikāla apvienība, kas sniedz vijoles, kontrabasa un ģitāras skaņām izrakstītu džeza seģenīti, kura lieliski kalpo kā labsajūtu izraisošs ausu pārsegs. Retro Limited izpilda skaņdarbus 40-to gadu džeza stilā, ka arī kompozīcijas no 80-tajiem un 90-tajiem gadiem, tās pārģērbjot vectēvu un vecmammu svētku drānās.

  BALTIE PLANKUMI (WHITE SPOTS) 2, 28. maijs 17:00–01:00 (turpmāk notiks reizi mēnesī).
  Projekta Baltie Plankumi ietvaros ir paredzēts organizēt izglītojošo pasākumu sēriju, kuru laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Latvijā un ārvalstīs mazpazīstamām laikmetīgās kultūras aktualitātēm. Otrajā Balto Plankumu pasākumā ar savu radošo darbību iepazīstinās mākslinieki no visām trim Baltijas valstīm. Mākslinieki – gleznotāji Linas Jusionis un Adomas Danusevicius no Lietuvas, kā arī mākslinieks un pasniedzējs Baltijas Filmu un mēdiju skolā Rnest Truely no Igainujas prezentēs savus darbus un aktuālos projektus. Ausra Trakselyte no Lietuvas iepazīstinās ar laikmetīgās mākslas projektu Viļņā KULTFLUX. Savukārt Ingrid Ruudi no Igaunijas pastāstīs par kultūras projektu Tallinā MARZ PROJECTIRUUM, kā arī par Urbāno instalāciju festivālu LIFT11. No Latvijas ar ES un potenciālo ES dalībvalstu – Ukrainas un Moldovas sadarbības projektu TANDEM iepazīstinās tā dalībnieki Totaldobže Mākslas centra pārstāvji Odrija Fišere un Kaspars Lielgalvis.

  Ieeja pasākumos- maksas biļete.
  Informācijas pirmavots: Totaldobže Mākslas centrs


  Saistītie raksti:

  Totaldobže Mākslas centrā..
  Totaldobže ‘2011 gada griezumā

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Dāvanas sievietei- Tavam dzīves stilam

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: aktīvā atpūta, ekoprodukti, sieviešu pikantā veļa, zeķes un apavi. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  uz bloga titullatpu..

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens