Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Klusais mārketings- lobijs tavam biznesam par velti

  Publicēts | maijs 18, 2011 |

  Agnese_Aljena / bērnu foto / Raksts: klusais mārketings “Mēs visi esam pieraduši pie masu reklāmas, lielākā daļa no mums to vairs neievēro, daudzus tā pat vairs nekaitina. Cilvēki ir kļuvuši vienaldzīgi pret reklāmu klasiskā tās izpratnē. Tāpat māksla ir nozare, kurai nekādā ziņā „nepiestāv” masu reklāma. Tāpēc mūsu laiks un māksla kā tāda pieprasa citu komunikācijas veidu. Ir pienācis Klusā mārketinga laiks.”

  Ar šādiem ievadvārdiem sadarbībā ar Mākslas izglītības centu “Trīs Krāsas” Klusā mārketinga nodarbību radošajiem indivīdiem piesaka tā vadītāja, biznesa vadības speciāliste, māmiņa un arī bērnu dzīvesstila fotogrāfe ar starptautisku pieredzi Agnese Aljēna.

  Atliek vien precizēt, Klusais mārketings- kas tas tāds ir?

  Biznesa valodā runājot, tas ir 1:1 mārketings, jeb ziņa, kas ir tik interesanta un spēcīga, ka uzsāk dzīvi pati par sevi. Pirmais avots visbiežāk ir uzņēmums, taču bieži vien tie var būt klienti, kas kā advokāti vai evaņģēlisti ir gatavi stāstīt par savu pozitīvo pieredzi un iedrošināt, pat pierunāt savus draugus, kolēģus un paziņas izmantot vienu vai otru pakalpojumu vai iegādāties preci. Mākslas pasaule ir ļoti pateicīga vide – tā vienmēr saistīta ar personīgo pārdzīvojumu, par kuru gribas pastāstīt citiem. Taču arī šis process ir vairāk vai mazāk kontrolējams – par to arī klusā mārketinga seminārā.

  Agnese Aljēna savā mājaslapā sadaļā par sevi raksta sekojošo:

  “Tu esi manas krāsas, mana ota, mana iedvesma. Mēs kopā gleznojam dzīvi. Ar čiekuriem, ar avīzēm, ar smiltīm, pat ar spožiem katliem, ar pasaules smaržām, ar mammas svārku stūri. Arī ar šķirbu grīdas dēļos un tēta kurpju šņori, ar Opīša naģeni un Omītes pūdernīcu. Mēs nekad neizaugsim lieli. Katrā ziņā ne tik lieli, lai pārstātu brīnīties, pētīt, atklāt, baudīt un radīt. Mēs varam runāt katrs saviem vārdiem, tomēr, ieskatoties acīs, abi zinām, ko gribam teikt. Tas nekas, ka Tev ir dažas dienas un man, Tavuprāt, mūžība aiz muguras. Mēs vienkārši kopā gleznojam…”

  Bet pie kādām atziņām Agnese ir nonākusi, fotografējot bērnus?

  Agnese: Profesionālo pasaules fotogrāfu vidē valda viedoklis – lai vai ko, bet nekad nepiekrīti fotografēt bērnus un dzīvniekus… Es varētu pievienot – kāzas, bet izņemot dzīvniekus (jo man ir bail no suņiem), es fotografēju bērnus un reizēm arī kāzas. Un man tas šķiet pats interesantākais, kas var būt. Bērni ir neprognozējami, katrs savādāks, ar savu skatījumu uz lietām un savu pieredzi. Šķiet, kāda gan var būt pieredze 2 gadus vecam bērnam, taču tieši šinī vecumā pieredzes ir tik atšķirīgas. Vēlāk mēs visi iemācāmies un apzināmies daudzmaz līdzīgas lietas, taču 2,3 un 4 gadi ir tas īpašais vecums, kad mums katram sava pasaule ir bijusi visīpašākā. Skatos uz savu meitiņu un saviem modelīšiem – viņi visi liek kopā savu pasaules uztveri – kā lielu puzli – gabaliņu pa gabaliņam. Daudz var redzēt ģimenes vērtības, reizēm bērnudārza un vienaudžu viedokļus, taču tik atšķirīgi cilvēki vairs nav nekad savā dzīvē. Līdz ar to katra fotosesija jāsāk no sākuma – no apaļa nulles punkta. Arī man jāspēj aizmirst tas, ko es zinu, jāvēro mazais, jāmēģina sajust viņa domas, un tikai tad var izveidoties tā brīnumainā sajūta – ka skatoties acīs un bez vārdiem varam sarunāties. Ar pieaugušajiem tā reti izdodas. Vēl viena no atziņām ir par radošumu. Ilgu laiku esmu pavadījusi bankā, tagad fotografējot un piederot radošajai pasaulei. Daudz runāju ar saviem klientiem, mēģinu saprast viņu pasauli. Viņi ir no daudz un dažādām industrijām, strādā dažādos ģeogrāfiskos reģionos. Un viena no pēdējā laika atziņām – bizness un māksla patiesībā ir ļoti tuvu stāvošas jomas. Pirmajā mirklī šķiet – kā tad tā – tās taču pavisam dažādas pasaules. Taču esmu pamanījusi, ka līdzīgi domā un jūt ļoti turīgi cilvēki, kas savu radošumu izpauž biznesā un klasiski radošie cilvēki – mākslinieki. Esmu sastapusi arī drosmīgos, kas nebaidās pārkāpt šai robežšķirtnei. Mākslinieki atļaujas domāt un runāt par biznesu, savukārt biznesa cilvēki atļaujas radīt mākslu.

  Tad, varētu teikt, veiksmes stāsti gan biznesā, gan arī mākslā balstās uz individuālu šarmu un nepiespiestu rotaļu; un arī pieaugušajiem patīk iesaistīties rotaļās, tikai tās rotaļlietas ir citas- nopietnākas?

  Agnese: Ļoti precīzs formulējums. Un, manuprāt, bieži vien veiksme slēpjas tieši vieglumā un rotaļīgumā. Tas ļauj cilvēkam atbrīvot prātu, ļauj domām brīvi klejot, tā rodot papildus radošo enerģiju, kas rezultātā iemājo fantastiskās idejās- gan mākslā, gan biznesā. Un dzīve top daudz interesantāka…

  uz sākumu..

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens