Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini dāvanas - atpūtas iespējas Latvijā - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtai, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

Kino filmas un kultūra – ziņu apskats

Posted on | septembris 15, 2013 | Pievieno komentāru!

Kino un kultūras radošā industrija ‘2017
– kultūras mediji Latvijā piedāvā:
ieskats Latvijas kino industrijas ziņās;
jaunākais kino kultūrā, filmas un radošās kultūras iedīgļi

info icon poga Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Kino filmas un kultūras apskats – jaunākās ziņas
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Režisora Viestura Kairiša filma “Melānijas hronika” piedzīvojusi pirmizrādi Krievijā. Filma, kas vēsta par 1941. gada jūnija deportācijām, trešdienas vakarā atklāja Baltijas valstu kinofestivālu Sanktpēterburgā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Mai 25, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Rīgas Fotogrāfijas biennāles rīkotā starpgada 2017 programmas izstāde “Publisks = privāts” noris sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā un Dailes teātra mākslas telpu “Brīvības 75”.  Izstāde vēl aplūkojama līdz 16.jūnijam. Piedāvājam ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Mai 25, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Pastiprinātas drošības apstākļos šajās dienās notiek starptautiskais Kannu kinofestivāls, kuram šogad ir 70.jubileja.  Intervijā Latvijas Radio stāsta kinokritiķe Daira Āboliņa stāsta, ka šie drošības pasākumi rada stresu. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Mai 23, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
89 gadu vecumā miris viens no Dždeimsa Bonda lomas atveidotājiem, aktieris Rodžers Mūrs, atsaucoties uz Mūra ģimenes izplatīto informāciju, raksta ārvalstu mediji. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Mai 23, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Režisors Varis Brasla aicina jau no 18. augusta gan skolēnus, gan vecākus pulcēties kinoteātros, lai noskatītos ģimenes spēlfilmu „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. Tā būs pirmā pirmizrāde Nacionālā kino centra ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Mai 23, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
70. Kannu kinofestivāls aizvadījis pirmo skaļo nedēļas nogali ar Holivudas un Eiropas zvaigznēm. Svētdien, 21.maijā, notika arī Baltijas kino prezentācijas ballīte. Tomēr mūsu uzmanība šoreiz pievērsta aktierim Andrim Keišam, kurš ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Mai 22, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Francijas pilsētā Kannās atklāts 70. starptautiskais kinofestivāls, kas šogad noritēs pastiprinātos drošības apstākļos. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Mai 18, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2015.. 2016…

La La Land: Kalifornijas sapņi – filmas online

Posted on | marts 29, 2017 | Pievieno komentāru!

La La Land Kalifornijassapni La La Land: Kalifornijas sapņi  filmas onlineKino mākslas filma *La La Land* savu pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvoja 2016. gada decembrī. Un šī filma ir kritiķu visaugstāk novērtētais kinostāsts pēdējo pāris gadu laikā. Mākslas filma *La La Land: Kalifornijas sapņi* ir ieguvusi kino balvas «Zelta globuss» septiņas nominācijas un visticamāk filma *La La Land* būs starp godalgotajām arī gaidāmajā ASV kinoakadēmijas balvas «Oskars» pasniegšanas ceremonijā.

Uzzināt vairāk »

Skaistums tev līdzās – Collateral Beauty – filmas online

Posted on | marts 8, 2017 | Pievieno komentāru!

Prizrocnaja krasota movie Skaistums tev līdzās  Collateral Beauty  filmas onlineKino mākslas filma *Skaistums tev līdzās* (angļu val. *Collateral Beauty* / krievu val. *Призрачная красота*) ir amerikāņu kino industrijas drāma ar Villu Smitu (Will Smith) galvenajā lomā. Filma *Collateral Beauty* jeb *Skaistums tev līdzās* pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada decembrī un šobrīd jau skatāma arī online kinoteātros internetā.

“Kad aiziet tuvs cilvēks,
pacentieties apzināties
tā visa rēgpilno skaistumu!”

Uzzināt vairāk »

Mākslas filma *Jaunākā Derība* / The Brand New Testament

Posted on | janvāris 13, 2017 | Pievieno komentāru!

The Brand New Testament Mākslas filma *Jaunākā Derība* / The Brand New TestamentMākslas filma *Jaunākā Derība* (filmas nosaukums angliski: The Brand New Testament / krievu valodā: НОВЕЙШИЙ ЗАВЕТ » ; kinoteātros latviski – Pavisam jaunā derība) iesākas ar frāzi: Dievs eksistē, un viņš dzīvo Briselē..

Pasaulē, kurā Dievu neviens nav redzējis, tas izrādās ir viens īdzīgs vecis un nevīža, kam patīk paņirgāties par cilvēci, sabiedrībai izdomājot dažnedažādus riebīgus likumus. Uzzināt vairāk »

nākamie ieraksti »
 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »

 • Par izglītības kvalitāti Latvijā

  Izglītības kvalitāte Latvijā toreiz un tagad: viedokļi, pētījums par viszemāk novērtētām augstskolu studiju programmām 2012.g.: uzzini vairāk »
 • Iepriekšējie apmeklētāji interesējās par

  kalnciema kvartāls pasākumu kalendārs 2017, Staigajosie mironi, krievu filmas, festivāli 2017 latvijā, kultūras fakti 2017 latvija, virtuve parize online, filmas interneta bez maksas, uzvaras svētku programma 2017, skatities filmas onlaina krievu valoda
 • Rīga – kultūras galvaspilsēta ‘2014

  Lielākie aizvadītie kultūras pasākumi
  un festivāli Rīgā 2014. gadā »
  JANV. – JŪNIJS: uzzini vairāk »
  JŪLIJS – DEC.: uzzini vairāk »
 • Radošās kultūras monitorings

  Latvijas radošās kultūras dzīvē biznesa idejas izauklētas tiek galvenokārt pašu entuziastu spēkiem un valsts atbalsts ikdienā pamanāms visai pieticīgi. Vai tā jābūt? Radošie indivīdi un brigādes no valsts nevēlas saņemt tik vien kā viņu pašu radītās kultūras monitoringu, bet gan reālu atbalstu videi, kurā nepiespiesti virmotu kultūra un dzimtu jaunas idejas arī biznesam.
 • Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu.

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.

 • * * *

 • Uzticības granta meklējumos

  Brīdī, kad nepārtraukti esam spiesti skaisti izteikties, darīšana sāk atpalikt no runāšanas. Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati darīšana šo izteikumu priekšā nobāl. Kultūras radošā industrija uzticības granta meklējumos: uzzini vairāk »


 • FILMAS ONLINE - skaties mākslas filmas internetā legāli kopā ar mums online kinoteātrī bez maksas. Tās ir ārzemju filmu pirmizrādes un postpadomju kino industrijas filmu katalogi ar subtitriem un oriģinālvalodās; kino izlasē skatāmas arī populārākās Mosfiļm mākslas filmas oriģinālvalodā un lieliskā kvalitātē. Pateicoties neuzbāzīgām video reklāmas pauzēm šeit var skatīties filmas internetā arī bez maksas.
  Kino mākslas filmas skatīties legāli un bez maksas piedāvā MEGOGO - online videoplatforma postpadomju valstīs, kura savu darbību uzsāka 2011. gada novembrī un tagad ir pieejama visā pasaulē. MEGOGO online kinoteātra video pakalpojumu ikmēneša auditorija internetā ir 48 miljoni unikālo lietotāju. MEGOGO filmu katalogs ir vairāk nekā 70 tūkstoši video vienību: tās ir mākslas filmas, dokumentālās filmas, multfilmas un seriāli, arī interneta TV un televīzijas šovi, sporta spēļu un kultūras pasākumu translācijas, ziņas un jaunatklājumi pasaulē, kā arī mūzikas video.
  MEGOGO videoresurs ir multidigitāls. Un tas nozīmē, ka filmas un TV pārraides ir iespējams skatīties gan uz iPhone, iPad, gan arī Android ierīcēm; LG, Sony, Samsung, Panasonic, Philips, Toshiba televizoros ar Smart TV funkciju un uz mediju konsolēm Dune HD, Aura, elektroniskajās grāmatās Pocketbook, kā arī citviet.
  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens

  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas