Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

Kino filmas un kultūra – ziņu apskats

Posted on | septembris 15, 2013 | Pievieno komentāru!

Kino un kultūras radošā industrija ‘2017
– kultūras mediji Latvijā piedāvā:
ieskats Latvijas kino industrijas ziņās;
jaunākais kino kultūrā, filmas un radošās kultūras iedīgļi

info icon poga Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Kino filmas un kultūras apskats – jaunākās ziņas
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Šovakar Rēzeknē sāksies starptautiskais Baltijas valstu īsfilmu kinofestivāls “Open place”.Tā ietvaros šajā nedēļā, trīs dienas pēc kārtas Rēzeknē būs iespējams noskatīties konkursam izvirzītās un atlasītās 25 īsfilmas no 17 valstīm. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Aug 16, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Ar Vara Braslas filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” pirmizrādi šonedēļ sāksies ilgi gaidītā Latvijas simtgades filmu izrādīšana. Pavisam Nacionālā kino centra programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” top 16 filmas, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Aug 15, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Nacionālais kino centrs (NKC) konkursā sadalīs 300 000 eiro astoņām kopražojuma filmām. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Aug 14, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Tās vienīgais grēks bija ironija par padomju priekšstatiem, kuros centās noteikt to, kā ir jāveido filmas par darbaļaudīm, - par padomju laikā iznīcināto Rolanda Kalniņa filmu “Piejūras klimats” saka kinokritiķe ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Aug 14, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Jau nākamajā ceturtdienā, 17. augustā, būs režisora Vara Braslas ilgi gaidītās spēlfilmas visai ģimenei "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" pirmizrāde. Tā būs pirmā pirmizrāde Nacionālā kino centra programmā „Latvijas filmas ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Ses, Aug 12, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Latvijas Televīzijas (LTV) ēterā no nākamās svētdienas, 20. augusta, varēs skatīties 2016. gadā tapušo Lielbritānijas vēsturisko seriālu "Viktorija". Seriālu astoņus svētdienu vakarus LTV1 ēterā pārraidīs plkst.21.25, informē LTV. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Aug 11, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Baltijas valstīm simboliskajā 23.augustā, kad pirms 28 gadiem Lietuvu, Latviju un Igauniju vienoja vēsturiskais Baltijas ceļš, šogad sākas Baltijas filmu dienas, kuru laikā katras valsts iedzīvotāji divās dienās bezmaksas seansos ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Aug 11, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…

Rīgas svētki 2017 īpašie pasākumi un programmas apskats

Posted on | jūnijs 30, 2017 | Pievieno komentāru!

rigas svetki ikona Rīgas svētki 2017 īpašie pasākumi un programmas apskatsSanāciet, sportojiet, sadziediet un līksmojiet! Rīgas svētkos varēs ieraudzīt, nobaudīt un iedvesmoties. Rīgas svētki šogad notiek dārza svētku zīmē – tie veltīti Rīgai kā dārzu un parku pilsētai. Domā zaļi!

Rīgas svētku ‘2017 ietvaros pasākumi notiks gan centrā, gan priekšpilsētā (Doma dārzs, Vērmanes dārzs un Zunda dārzs, Dzegužkalna parks un Arkādijas parks, Ziemeļblāzmas parks un citur). Tie būs arī teatralizēti brīvdabas pasākumi un koncertprogrammas. Pie tam 19. un 20. augustā sabiedriskais transports Rīgā bez maksas.
Uzzināt vairāk »

La La Land: Kalifornijas sapņi – filmas online

Posted on | marts 29, 2017 | Pievieno komentāru!

La La Land Kalifornijassapni La La Land: Kalifornijas sapņi  filmas onlineKino mākslas filma *La La Land* savu pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvoja 2016. gada decembrī. Un šī filma ir kritiķu visaugstāk novērtētais kinostāsts pēdējo pāris gadu laikā. Mākslas filma *La La Land: Kalifornijas sapņi* ir ieguvusi kino balvas «Zelta globuss» septiņas nominācijas un visticamāk filma *La La Land* būs starp godalgotajām arī gaidāmajā ASV kinoakadēmijas balvas «Oskars» pasniegšanas ceremonijā.

Uzzināt vairāk »

Skaistums tev līdzās – Collateral Beauty – filmas online

Posted on | marts 8, 2017 | Pievieno komentāru!

Prizrocnaja krasota movie Skaistums tev līdzās  Collateral Beauty  filmas onlineKino mākslas filma *Skaistums tev līdzās* (angļu val. *Collateral Beauty* / krievu val. *Призрачная красота*) ir amerikāņu kino industrijas drāma ar Villu Smitu (Will Smith) galvenajā lomā. Filma *Collateral Beauty* jeb *Skaistums tev līdzās* pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada decembrī un šobrīd jau skatāma arī online kinoteātros internetā.

“Kad aiziet tuvs cilvēks,
pacentieties apzināties
tā visa rēgpilno skaistumu!”

Uzzināt vairāk »

nākamie ieraksti »
 • Par izglītības kvalitāti Latvijā

  Izglītības kvalitāte Latvijā toreiz un tagad: viedokļi, pētījums par viszemāk novērtētām augstskolu studiju programmām 2012.g.: uzzini vairāk »
 • Iepriekšējie apmeklētāji interesējās par

  tumsas 50 nokrāsas online krievu, anything, vecmeitas online, allinurl: Volstritas vilks, filma latviski staigajosie mironi, krievu melodrāmas 2017, Vecmeitas online latviski, filmas pieaugušiem, erotiskas makslas filmas
 • Rīga – kultūras galvaspilsēta ‘2014

  Lielākie aizvadītie kultūras pasākumi
  un festivāli Rīgā 2014. gadā »
  JANV. – JŪNIJS: uzzini vairāk »
  JŪLIJS – DEC.: uzzini vairāk »
 • Radošās kultūras monitorings

  Latvijas radošās kultūras dzīvē biznesa idejas izauklētas tiek galvenokārt pašu entuziastu spēkiem un valsts atbalsts ikdienā pamanāms visai pieticīgi. Vai tā jābūt? Radošie indivīdi un brigādes no valsts nevēlas saņemt tik vien kā viņu pašu radītās kultūras monitoringu, bet gan reālu atbalstu videi, kurā nepiespiesti virmotu kultūra un dzimtu jaunas idejas arī biznesam.
 • Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu.

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.

 • * * *

 • Kino industrija Latvijā & jaunākās latviešu filmas

  Latvijā radītas filmas, katalogs: skatīties latviešu filmas »
  Latviešu kino klasika internetā, YouTobe: skatīties online »

  Ārzemju & slāvu filmas krievu valodā online

  Mācies svešvalodas,
  skatoties filmas internetā!


  skatīties online »
  * Slāvu un ārzemju kino filmas, dublētas krieviski, kā arī mākslas filmas oriģinālvalodā internetā bez maksas / YouTobe 2015 - 2016

 • Uzticības granta meklējumos

  Brīdī, kad nepārtraukti esam spiesti skaisti izteikties, darīšana sāk atpalikt no runāšanas. Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati darīšana šo izteikumu priekšā nobāl. Kultūras radošā industrija uzticības granta meklējumos: uzzini vairāk »

 • * * *


 • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas