Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Kino filmas un kultūra – ziņu apskats

Posted on | septembris 15, 2013 | Pievieno komentāru!

Kino un kultūras radošā industrija ‘2017
– kultūras mediji Latvijā piedāvā:
ieskats Latvijas kino industrijas ziņās;
jaunākais kino kultūrā, filmas un radošās kultūras iedīgļi

info - kultūras pasākumi un programma
Kino filmas un kultūras apskats – jaunākās ziņas
Vladimirs Leščovs, kurš sen jau ieņēmis stabilu vietu pasaules animācijas elitē, ar savu jaunāko filmu “Elektriķa diena” piedalās gan nozīmīgākajā animācijas festivālā Ansī (ko agrāk Latvijā dēvēja par Anesī), kur ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Mar 16, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Nacionālais kino centrs (NKC) noslēdzis projektu pieņemšanu 2018. gada filmu ražošanas konkursam ar kopējo finansējumu 971 907 eiro, nākamais posms ir projektu publiskās prezentācijas 26. martā un 27. martā Nacionālās filmu ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Mar 15, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Pieminot 1941. un 1949. gada izsūtīšanas, Latvijas Televīzija piedāvā Dzintras Gekas-Vaskas dokumentālo filmu “Tālā zeme - Sībīrija” televīzijas pirmizrādes. Vienu no tām rādīs jau šovakar, 15. martā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Mar 15, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Režisora Dāvja Dreimaņa diplomdarbs “Baroni” ir dinamiska komēdija par tēvu un dēlu, kuri pavecā busiņā apbraukā Latvijas laukus, meklēdami filmēšanas lokācijas dēla topošajai filmai. Tomēr ar izrādās, ka tēva idilliskā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Mar 14, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
20.aprīlī Latvijas kinoteātros sāks izrādīt režisores Ināras Kolmanes pilnmetrāžas spēlfilmu „Bille”. Filmu studija „Deviņi” piedāvā noskatīties jaunās filmas treileri, informēja filmas veidotāji. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Mar 14, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Iznākusi Latvijas leļļu kino vēstures grāmata „Lelles var visu! Leļļu filmu studijas 50 gadu vēsture”, kurā atmiņās par animācijas filmu tapšanas gaitu, leļļu kino tēvu Arnoldu Burovu dalās leļļu meistari, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Mar 14, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
Ivara Selecka filma “Turpinājums” starptautisko pirmizrādi piedzīvos prestižajā dokumentālo filmu festivālā "Visions du Réel" Šveicē, kas notiks no 13.-21. aprīlim Nionā, informē filmu studija “Mistrus Media”, kurā filma tapusi. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Mar 14, 2018
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…

Mākslas filma “Es, Tonija” online kinoteātros internetā

Posted on | marts 3, 2018 | Pievieno komentāru!

Kino mākslas filma *Es, Tonija* - afiša / movie *I, Tonya* - poster / фильм *Тоня против всех* - афиша90. Kinoakadēmijas gada balvai Oskars nominētā kino mākslas filma “Es, Tonija” (angl.: “I, Tonya” / filmas nosaukums krievu val.: “Тоня против всех” / 2017. gada pirmizrāde) ir no samērā nelabvēlīgas ģimenes nākušās daiļslidotājas, vairāku starptautisko medaļu laureātes Tonijas Hārdingas dzīvesstāsta ekranizējums.

Lai gan šīs filmas autori uzsver, kino scenārijs veidots, balstoties uz brīvi ironiska interpretējuma vaļsirdīgajām bet pretrunīgajām Tonijas Hārdingas un viņas vīra (Jeff Gillooly) sniegtajām intervijām, tomēr nevar noliegt, ka kopumā kino darbs veido samērā ticamu priekšstatu par tā laika notikumiem daiļslidotājas Tonijas Hārdingas dzīvē Uzzināt vairāk »

Sāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā, fotogrāfijās

Posted on | decembris 5, 2017 | Komentāri ir izslēgtiSāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā, fotogrāfijās

 


Foto: Sāras Braitmenas karaliskie Ziemassvētki Rīgā

Sāras Braitmenas Ziemassvētku turneja kopumā viesosies 15 Eiropas valstīs un 26 pilsētās. Ideja tai dzimusi vairāk nekā pirms gada, kad producents Franks Petersons vērsies pie Braitmenas, minot cik daudz brīnišķīgu dziesmu ir viņas repertuārā un kāpēc gan neizveidot īpašu programmu Ziemassvētkiem. Uzzināt vairāk »

Valta Pūces Ziemassvētku programma “Ir spožums kāds tuvāks”

Posted on | novembris 29, 2017 | Pievieno komentāru!

Ierakstīta jauna dziesma Valta Pūces Ziemassvētku programmai

… komponista Valta Pūces jaunajai Ziemassvētku programmai «Ir spožums kāds tuvāks», kuras pirmatskaņojums notiks jau 17. decembrī Jelgavā, jaunā un talantīgā daudzu konkursu laureāte Dārta Stepanova kā programmas vēstnesi iedziedājusi dziesmu “Ziemas ainava”. Uzzināt vairāk »

nākamie ieraksti »
 • Par izglītības kvalitāti Latvijā

  Izglītības kvalitāte Latvijā toreiz un tagad: viedokļi, pētījums par viszemāk novērtētām augstskolu studiju programmām 2012.g.: uzzini vairāk »
 • Iepriekšējie apmeklētāji interesējās par

  filmas online bez maksas, spotlight online latviski, zenicamo 5mg/8mg, kalnciema kvartāla veranda, bachelorettes 2012 movie online lv, filma likteņa ironija jeb vieglu garu, https://kulturasindustrija lv/blogs/2014/03/kino-makslas-filma-volstritas-vilks-skatities-online/, allinurl: online Volstritas vilks, kam paredzēts youtobe
 • Rīga – kultūras galvaspilsēta ‘2014

  Lielākie aizvadītie kultūras pasākumi
  un festivāli Rīgā 2014. gadā »
  JANV. – JŪNIJS: uzzini vairāk »
  JŪLIJS – DEC.: uzzini vairāk »
 • Radošās kultūras monitorings

  Latvijas radošās kultūras dzīvē biznesa idejas izauklētas tiek galvenokārt pašu entuziastu spēkiem un valsts atbalsts ikdienā pamanāms visai pieticīgi. Vai tā jābūt? Radošie indivīdi un brigādes no valsts nevēlas saņemt tik vien kā viņu pašu radītās kultūras monitoringu, bet gan reālu atbalstu videi, kurā nepiespiesti virmotu kultūra un dzimtu jaunas idejas arī biznesam.
 • Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu.

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.

 • * * *

 • Kino industrija Latvijā & jaunākās latviešu filmas

  Latvijā radītas filmas, katalogs: skatīties latviešu filmas »
  Latviešu kino klasika internetā, YouTobe: skatīties online »

  Ārzemju & slāvu filmas krievu valodā online

  Mācies svešvalodas,
  skatoties filmas internetā!


  skatīties online »
  * Slāvu un ārzemju kino filmas, dublētas krieviski, kā arī mākslas filmas oriģinālvalodā internetā bez maksas / YouTobe 2015 - 2016

 • Uzticības granta meklējumos

  Brīdī, kad nepārtraukti esam spiesti skaisti izteikties, darīšana sāk atpalikt no runāšanas. Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati darīšana šo izteikumu priekšā nobāl. Kultūras radošā industrija uzticības granta meklējumos: uzzini vairāk »

 • * * *


 • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens