Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Kino filmas un kultūra – ziņu apskats

Posted on | septembris 15, 2013 | Pievieno komentāru!

Kino un kultūras radošā industrija ‘2017
– kultūras mediji Latvijā piedāvā:
ieskats Latvijas kino industrijas ziņās;
jaunākais kino kultūrā, filmas un radošās kultūras iedīgļi

info icon poga Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Kino filmas un kultūras apskats – jaunākās ziņas
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
19.oktobrī režisores Ināras Kolmanes un Filmu studijas „Deviņi” dokumentālo filmu “Ručs un Norie” demonstrēs Eiropas tolerances kino festivālā “Imagine Euro Tolerance Festival ” Baku, Azerbaidžānā, kas norisinās no 12. līdz ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Okt 19, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
25. un 26. oktobrī Latvijas Kultūras akadēmija (LKA), LKA Rīgas Kino muzejs, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo arhīvu un Latvijas Kinematogrāfistu savienību aicina uz pasākumu ciklu “Dzīve Nr.1. Ansis Epners”, kas ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Okt 16, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
ASV Kino mākslas un zinātnes akadēmija sestdien nolēma izslēgt par seksuālu uzmākšanos un izvarošanu vainoto Holivudas producentu Hārviju Vainstainu. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Sve, Okt 15, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Kamēr režisora Aika Karapetjana trešā pilnmetrāžas filma – psiholoģiskais trilleris “Pirmdzimtais” – vēl arvien apceļo ārvalstu kinofestivālus un kamēr gaidām mūsu pašmāju Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” pasniegšanu, uz kuru ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Ses, Okt 14, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Seksuālās uzmākšanās skandālā nokļuvušā Holivudas producenta Hārvija Vainstaina brālis un biznesa partneris Bobs Vainstains noliedza medijos izskanējušās ziņas, ka viņu kinostudija "The Weinstein Company" varētu tikt pārdota vai slēgta, ziņo ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Ses, Okt 14, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
13. Vācu filmu nedēļā "Berlināle Rīga" Gētes institūts Rīgā un kinoteātris "Splendid Palace" piedāvā septiņas jaunas vācu filmas no 2017. gada Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla programmas. Rīgas kino nedēļa sākas 27.oktobrī ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Okt 13, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…
 Kino filmas un kultūra  ziņu apskats
Oktobra nogalē Latvijas pirmizrādi piedzīvos Izraēlas un Latvijas kopražojuma dokumentālā filma “Operācija "Kāzas"”, kas vēsta par vienu no dramatiskākajiem un svarīgākajiem notikumiem padomju ebreju kopienā 70. gados – plānu nolaupīt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Okt 12, 2017
Source: Kino, foto un TV industrijas jaunumi kultūrā / 2016.. 2017.. 2018…

Staro Rīga 2017 gaismas festivāls / pasākumi un programma

Posted on | septembris 19, 2017 | Pievieno komentāru!

StaroRiga gaismasfestivals 2017 coming soon 300x73 Staro Rīga 2017 gaismas festivāls / pasākumi un programmaStaro Rīga ‘2017 programmas pasākumi gaidāmi laikā no 17. līdz 20. novembrim. Tas ir arī laiks, kad valstī svin Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Gaismas festivāls «Staro Rīga» 2017. gadā atzīmē savu pastāvēšanas desmitgadi.

Turpinot iesākto, arī 2017. gadā festivāls Staro Rīga seko tradīcijai Latvijas dzimšanas dienā – laikā, kad tumšie rudens novakari min ziemai pa pēdām,- vairot gaismu pilsētas ielās un dzīvesprieku. Uzzināt vairāk »

Rīgas svētki 2017 īpašie pasākumi un programmas apskats

Posted on | jūnijs 30, 2017 | Pievieno komentāru!

rigas svetki ikona Rīgas svētki 2017 īpašie pasākumi un programmas apskatsSanāciet, sportojiet, sadziediet un līksmojiet! Rīgas svētkos varēs ieraudzīt, nobaudīt un iedvesmoties. Rīgas svētki šogad notiek dārza svētku zīmē – tie veltīti Rīgai kā dārzu un parku pilsētai. Domā zaļi!

Rīgas svētku ‘2017 ietvaros pasākumi notiks gan centrā, gan priekšpilsētā (Doma dārzs, Vērmanes dārzs un Zunda dārzs, Dzegužkalna parks un Arkādijas parks, Ziemeļblāzmas parks un citur). Tie būs arī teatralizēti brīvdabas pasākumi un koncertprogrammas. Pie tam 19. un 20. augustā sabiedriskais transports Rīgā bez maksas.
Uzzināt vairāk »

La La Land: Kalifornijas sapņi – filmas online

Posted on | marts 29, 2017 | Pievieno komentāru!

La La Land Kalifornijassapni La La Land: Kalifornijas sapņi  filmas onlineKino mākslas filma *La La Land* savu pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvoja 2016. gada decembrī. Un šī filma ir kritiķu visaugstāk novērtētais kinostāsts pēdējo pāris gadu laikā. Mākslas filma *La La Land: Kalifornijas sapņi* ir ieguvusi kino balvas «Zelta globuss» septiņas nominācijas un visticamāk filma *La La Land* būs starp godalgotajām arī gaidāmajā ASV kinoakadēmijas balvas «Oskars» pasniegšanas ceremonijā.

Uzzināt vairāk »

nākamie ieraksti »
 • Par izglītības kvalitāti Latvijā

  Izglītības kvalitāte Latvijā toreiz un tagad: viedokļi, pētījums par viszemāk novērtētām augstskolu studiju programmām 2012.g.: uzzini vairāk »
 • Iepriekšējie apmeklētāji interesējās par

  allinurl: Volstritas vilks, allinurl: online Volstritas vilks, greja 50 nokrāsas online, filmas online, year one online latviski, kino filmas online, kinoafiša, latvijas tv kanāli online bezmaksas, tumsas 50 nokrāsas online krievu
 • Rīga – kultūras galvaspilsēta ‘2014

  Lielākie aizvadītie kultūras pasākumi
  un festivāli Rīgā 2014. gadā »
  JANV. – JŪNIJS: uzzini vairāk »
  JŪLIJS – DEC.: uzzini vairāk »
 • Radošās kultūras monitorings

  Latvijas radošās kultūras dzīvē biznesa idejas izauklētas tiek galvenokārt pašu entuziastu spēkiem un valsts atbalsts ikdienā pamanāms visai pieticīgi. Vai tā jābūt? Radošie indivīdi un brigādes no valsts nevēlas saņemt tik vien kā viņu pašu radītās kultūras monitoringu, bet gan reālu atbalstu videi, kurā nepiespiesti virmotu kultūra un dzimtu jaunas idejas arī biznesam.
 • Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu.

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.

 • * * *

 • Kino industrija Latvijā & jaunākās latviešu filmas

  Latvijā radītas filmas, katalogs: skatīties latviešu filmas »
  Latviešu kino klasika internetā, YouTobe: skatīties online »

  Ārzemju & slāvu filmas krievu valodā online

  Mācies svešvalodas,
  skatoties filmas internetā!


  skatīties online »
  * Slāvu un ārzemju kino filmas, dublētas krieviski, kā arī mākslas filmas oriģinālvalodā internetā bez maksas / YouTobe 2015 - 2016

 • Uzticības granta meklējumos

  Brīdī, kad nepārtraukti esam spiesti skaisti izteikties, darīšana sāk atpalikt no runāšanas. Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati darīšana šo izteikumu priekšā nobāl. Kultūras radošā industrija uzticības granta meklējumos: uzzini vairāk »

 • * * *


 • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas