Interjera dizainera pakalpojumi - cenas un iespējas
(dizainers interjeram ar mēbeļu un vēsturisko interjeru restauratora pieredzi)

Uldis Altens    
Konsultēju un palīdzu līdzsvarot jūsu dizaina ieceres,   
kā arī pieņemt lēmumus viena vai otra pirkuma virzienā   
(radošā biogrāfija: šeit »)   

 

 

    Dizainera konsultācijas objektā:   vidēji ap 50 eur par izbraukumu (pamatā līdz 1,5h)

👉 individuāls padoms (krāsu salikums interjeram un eksterjeram, apdares materiālu un aksesuāru izvēle, izmaiņas telpas plānojumā u.tml.) vai jau iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā īpašumu labiekārtošanā. Dizainera vispārēja konsultācija objektā apvienoti vēl ar izbraukumu uz tirdzniecības vietām no pilsētas centra ar jūsu transporta iespējām pamatā iekļausies 70 eur robežās / * tai skaitā: atsevišķa krāsu tonālo salikumu konsultācija interjeram vai eksterjeram objektā ar toņu kombināciju atlasi pēc Sadolin Color Norm katalogaĀtri un trāpīgi krāsu risinājumi jūsu interjeram un eksterjeram

Interjera dizains - krāsu tonālā konsultācija, tests - dizainera pakalpojumi Dobelē, Jelgavā, Rīgā Krāsu tonālā izvēle interjeram ir milzīga. Tās nav tikai dažas variācijas no dzeltenā, zaļā, zilā vai sarkanā krāsu toņa - tiem ir vairāk kā tūkstotis toņu nokrāsas, no kuru saderības izvēles ir atkarīga jūsu emocionālā labsajūta interjerā. Uzticieties dizainera, kurš kā krāsu speciālists savulaik praktizējies individuālu toņu radīšanā vienā no vadošajiem krāsu izplatīšanas uzņēmumiem Latvijā, padomam.


tel. 29121764 - uldis.a{at}inbox.lv

Trāpīgi tonālie risinājumi interjeram/eksterjeram
+ interjerista padomi mājokļa labiekārtošanā


Konsultācija + veikala apmeklējums:
šobrīd konsultācija objektā un izbraukums
kopā ar dizaineri uz tirdzn. vietu

vidēji ap 50 + 20 EUR
Dobelē, Jelgavā, Rīgā
un tuvākajos novados


 

    Tikai veikalu vizīte kopā ar dizaineri:   pakalpojuma cena 20 EUR/h + maksa par izbraukumu

Izvēloties manas kā neatkarīga dizainera konsultācijas, variet būt pārliecināti, ka savos pakalpojumos galvenokārt vados pēc estētiski konstruktīviem apsvērumiem un neesmu ieinteresēts par katru cenu ieteikt/pārdot vienu vai otru interjera dizaina produktu tirdzniecības vietās, kur vēlaties ieskatīties - jautājiet!

👉kas nav gluži interjera dizainera prioritātes: kur un kādus materiālus interjera dizainam var pa lēto dabūt

 

    Dizainera, radošā asistenta pakalpojumi:    sākot ar 10 EUR izbraukums + stundas likme
(ilgstošai sadarbībai iespējamas arī atlaides)

 

 

    Dažnedažādi sīkdarbiņi telpu interjera un eksterjera dizainam:
 
pakalpojuma cena pēc vienošanās (vidēji 7 eur/h + maksa par izbraukumu)
👉 šis interjera dizainera pakalpojums būtu noderīgs tiem īpašumiem, kuru aprūpe prasa nestandarta risinājumus. Būdams dizainers ar mēbeļu un vēsturisko interjeru restauratora pieredzi, spēšu nodrošināt īpaši pārdomātus, kvalitatīvus risinājumus jūsu sabiedrisko telpu vai mājsaimniecības eksterjera un interjera dizainam, to saglabāšanā un atjaunošanā

 Ja jums piemīt radošā iztēle un ir noalgots uzticams meistars remontdarbu veikšanai, atsevišķi izstrādāt detalizētu projektu interjera dizaina renovācijai nav obligāti. Reizēm pietiks arī ar to, ja kā pakalpojumu pasūtīsiet interjera dizainera konsultācijas ar autoruzraudzību. Sāksim ar krāsām un materiālu izvēli, apspriedīsim plānojumu, un pēc tam varam doties jau noskatīt pirkumus

konsultācija objektā apvienoti
ar izbraukumu uz 2 līdz 3 tirdzniecības vietām
pamatā iekļausies 70 eur robežās

Jautājiet!

VIETA JŪSU REKLĀMAI    Līgumdarbi interjera noformēšanā:    cena sākot ar 40 EUR par gabaldarbu

 

    Īpašais piedāvājums:   iesakiet draugam un apvienotā izbraukumā ar krāsu konsultāciju viņa mājokļa interjeram saņemiet praktisku padomu savu telpu tonālajam risinājumam ar 25% atlaidi

 


Dizainers Uldis Altens - konsultācijas un dizainera pakalpojumi, dizains interjeram

    Dizains interjeram - partneriem:
Interjera dizaina produktu katalogus
lūdzu izsūtīt uz adresi:

Kr. Valdemāra 2- 13, Dobele LV-3701

sadarbības piedāvājums sasniegs rezultātu,
ja tas būs viegli pārskatāms un sabalansēts cenas, kvalitātes un servisa pieejamības ziņāDizains interjeram - klientiem:
Kā dizainers esmu VID saimnieciskās darbības veicēju reģistrā. Pēc konsultācijas izsniedzu darījuma apliecinošu kvīti;
pie cita veida dizainera pakalpojumiem izrakstu rēķinu ar daļēju vai pilnībā pēcapmaksu           

              Pakalpojumi interjera dizainā pieejami sākot ar izbraukuma konsultāciju. Tās skaitā padomu iesūtīšana e-pastā pēc izbraukuma (cena atsevišķai dizainera konsultācijai e-pastā: 15 EUR). Un vēlams uzzvanīt pāris dienas iepriekš.

 Kad klients pats savā izvēlē kļūdās, viņš pārmaksā un ir spiests samierināties ar to neatgriezeniski un ilgstoši - līdz nākamajai interjera dizaina renovācijai. Profesionāli orientēts dizainers interjeram ir tas, kas palīdz ne tikai atrast trāpīgus un smalkus interjera dizaina risinājumus, bet arī saskatīt labsajūtas lakoniskā vienkāršībā, tādā veidā palīdzot ietaupīt gan līdzekļus, gan jūsu laiku, ko citviet notērējat šaubās un meklējumos

*nosauciet savu atrašanās vietu un aprakstiet savas vēlmes,
precizējiet cenu interjera dizainera konsultācijai

tel. 29121764 - uldis.a{at}inbox.lvVIETA JŪSU REKLĀMAI              Veikalu vizītes vai jau iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā. Izvēloties neatkarīgu dizaineri, varat būt pārliecināti, ka jūsu noskatītās vietās nepārstāvu kāda konkrēta tirgotāja intereses.

 

              Radošā asistenta pakalpojumi un meistarklases ir laba iespēja darboties gribošiem un radoši spējīgiem cilvēkiem saņemt dizainera atbalstu kādai savai idejai, kuru gribētos realizēt kopā ar mani. Šo iespēju varat arī izmantot gadījumos, kad jums ir padomā kāds darbiņš, kuru intereses pēc vai neformālās izglītības ietvaros vēlētos realizēt paši saviem spēkiem, bet pietrūkst kompānijas un radošs atbalsts.

 

            Kvalitatīvs dizainera darbs nemīl steigu, rezultāti veidojas rotaļas, formu un tēlu saspēles ceļā. Tā veidojas iecerētā interjera pievilcības gaisotne. Pakalpojumu izmaksas norādītas vidusmēra klases interjeram.

 

 

    Varu būt jums noderīgs situācijās, kad: 

-          interjeru vēlaties redzēt iekārtotu pakāpeniski un bez steigas;

-          vēlaties iegūt kādu padomu vai radošu atbalstu saviem risinājumiem;

-          domājat par harmoniska materiālu un krāsu salikuma izvēli.

     

    Izbraukumiem esmu pieejams Dobelē, Jelgavā, Rīgā: 

+ saistītie maršruti

-          darba dienās 10- 20;

-          sestdienās 10- 17;

-          pirmdiena brīvdiena.

Izbraukumos dodos ar sabiedrisko transportu, kā arī izmantojot jūsu piedāvātās iespējas.

 

    Nenodarbojos ar: 

-          inženiertehnisko komunikāciju projektēšanu;

-          telpu pārbūves atļauju formēšanu;

-          būvamatnieku rekomendēšanu.

     


Interjera dizains - konsultācijas un iepirkšanās kopā ar dizaineri - pakalpojumi Dobelē, Jelgavā, RīgāDzīves svarīgākā vērtība ir cilvēki un akcenti, kurus tie ienes mūsu dzīvē ar lietām, ko radījuši vai saskatījuši citos - to harmonijām. Tāds ir arī jūsu laiks, kuru pašiem var gadīties neapdomīgi iztērēt interjera renovācijai un dizaina produktiem, kas pēc tam nesniedz cerēto gandarījumu. Ja vēl šaubaties par atbilstošāko risinājumu jūsu interjera dizainam, izmantojiet iespēju par salīdzinoši zemām cenām iegūt profesionāli orientēta dizainera padomu, tādā veidā ietaupot gan savu laiku, gan arī iegūstot trāpīgus risinājumus tieši jums atbilstošiem un nepretenzioziem interjera dizaina risinājumiem..


    Kā tas notiek:       

-    Ieinteresētības gadījumā mēs tiekamies un pārrunājam iecerēto jūsu interjerā. Tas orientējoši aizņems 1- 2 stundas, un jau laikus iesaku pārdomāt jautājumus, ko vēlaties risināt.

-    Konsultāciju gadījumā Jūs uzklausu, sniedzot gan tūlītējas atbildes, gan atbildes pēc tam, tai skaitā speciāli sagatavotu informāciju nosūtot jums uz e-pastu.

-    Materiālu un aksesuāru atlases gadījumā mēs tiekamies un pēc augšminētā stundu tarifa Jūs pavadu iepriekš izraudzītās tirdzniecības vietās, palīdzot izdarīt izvēli mājas labiekārtošanā.

-    Ieplānotais radoši top soli pa solim. Vienkāršā atskaites formā piedāvāju jums fiksēt padarītos darbus, citus pakalpojumus un materiālu izlietojumu. Iespējams, slēdzam līgumu par interjera iekārtošanas un dizaina darbu veikšanu.

 

 


    Der zināt:   Dizainera spēja strādāt emancipāciju līmenī arī ikdienišķām lietām telpā var piešķirt nozīmīgu emocionālo piepildījumu, un tā top interjera pamatvērtības. Kā cilvēki mēs piešķiram nozīmi it visam, ar ko saskaramies ikdienā. Tās veidojas gan apziņas, gan zemapziņas līmenī. Jūsu mājās esošo priekšmetu nozīmi bez jums vēl veido:


-          cilvēks, kas jums to iedevis,

-          cilvēki, kas lietu pagatavojuši,

-          vieta, kur priekšmetu iegādājāties,

-          paša priekšmeta funkcionālā lietderība,

-          lietas forma, krāsa u.tml. fizikālās īpašības,

-          citas asociācijas un atmiņas, kas saistās ar šo priekšmetu.

   

Personīgi piepildīta dzīve ir svarīgāka par formāli noliktām lietām, un arī šķietami maznozīmīga padoma trūkums var izšķirt iecerētā interjera rezultātu. Uzticieties lietpratējiem un izvēlieties atbilstošu dizaineri harmoniskam interjeram vienkāršu, elegantu un arī senatnīgu risinājumu ietvaros.

     

 

Mans profils »                                    Sazinieties ar mani »                                   Publikācijas »

   


Powered by 123ContactForm | Report abuse


“ Nākotnē arvien svarīgāks būs emocionālais piedzīvojums, ko varēs sniegt interjers. Protams, īpašu noskaņu interjerā var radīt ar priekšmetiem, mēbelēm un telpas aksesuāriem, tomēr būtiskākais būs gaisotne. Lai spētu piepildīt patērētāja vēlmi pēc šādas īpašas noskaņas telpā, arvien lielāka nozīme ir dizaineram kā radošai personībai.” / Gian Rizzi /

 

Dizains interjeram fotogrāfijās:
foto galerija »


Interjerista piezīmes: vai un kāpēc labāk vārda "dizainers" vietā būtu ieteicams lietot "dizaineris" / Dizains - tas ir svešvārds, sinonīms jēdzienam "mākslinieciskā projektēšana". Lai gan latviski šobrīd lietišķajā valodā dominē vārds "dizainers" un arī Latviešu valodas aģentūras konsultanti norāda - šo vārdu oficiāli ir pieņemts lietot kā pirmās deklinācijas lietvārdu ( tātad: dizainers, dizainera, dizaineram, dizaineru, ar dizaineru, dizainerā; piemēram: krāsu konsultācija kopā ar dizaineru), viņu argumentācija balstīta galvenokārt uz to, ka tā tas ir rakstīts vārdnīcās. Tomēr, kā izrādās, valodnieki par šādiem svešvārdiem jau diezgan sen ir izteikuši viedokli, ka fināle -eris ir latviešu valodai piemērotākais variants: uzzini vairāk »


Uldis Altens - nodokļu maksātāja reģistrs: AN 0001210

shopify site analytics