Uldis Altens. Redaktora sleja, reklāmas iespējas un izmaksas |

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā
Kulturasindustrija.lv rekomendē - skaties filmas internetā legāli, online kinoteātris bez maksas

Redaktora sleja

Par dzīvi kā izjūtu pārmijām, ģenerējot domas un iemājojot arvien jaunās vēsmās un pārvērtībās. Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību.

Kino un kultūras radošās industrijas ietvaros piedāvāju veidot uz peļņu virzītu profesionālo partnerību
* Reklāmas laukumi, to cena un reklamēšanās iespējas vietnē KULTURASINDUSTRIJA.LV/blogs/ *

Par autoru: esmu dizainers un brīžiem stāstnieks, arī radošā mārketinga speciālists. Mana augstākā izglītība ir dzīve pati, no kuras špiko pat eksperti un profesori. Mana sirdslieta ir radošas improvizācijas un muzikālā poēzija. Man piemīt spēja ieskatīties cilvēka dvēselē.

SARUNA AR MĀKSLINIEKU: – Sakiet, lūdzu, vai par jūsu uzstāšanos ir jāmaksā? Ir tāds moments: mums ir ierobežots budžets.. faktiski liekas naudas nav…
KO ATBILDĒJA MĀKSLINIEKS: uzzini šeit »

 

Uldis Altens. Dizains interjeram pluss mārketinga kampaņu plānošana interneta reklāmām
Mani interesē iespējas veidot pelnītspējīgu profesionālo partnerību; iespējams, arī kādas radošās industrijas ietvaros vai kultūrvēsturiska objekta pārvaldē, apsaimniekošanā.

Dizains interjeram:

Radošā kultūras industrija & dizains interjeram* vienkārši, eleganti un arī senatnīgi interjera risinājumi;
* atbalsts noformēšanas darbos, vienību atlasē un oriģinālu lietu dizainā;
* tonālie risinājumi un citas konsultācijas;

PLUSS: reklāmas kampaņu apkalpošana internetā, web satura redakcija un dizains (vizuālie redaktori), darbs ar informāciju preses relīzēm un produktu apskatiem. Vēlies uzturēt gaumīgu satura apriti un piesaistīt vairāk apmeklētāju savai vietnei, blogam internetā? Noalgo mani kā satura redaktoru vai izmanto attālinātos pakalpojumus: sazinies ar mani »

 

Preses relīze ir ne tikai faktu esence ieplānotajām norisēm, bet tajā būtu jāuzrādās arī tiem individuālā šarma momentiem, kas iecerētos pasākumus izceļ citu vidū. Operēšana ar vienveidīgu redzējumu vai standarta frāzēm ar samāksloti sakāpinātu slavējumu slāpē un nokauj interesentu uzmanību, bet neordināri skatījumi to atraisa. Un atceries- notikumus veido Tu, bet publicists ir kā gaismas operators, kas tos veiksmīgi izgaismo.

 
 

Emocijas un dizains:

Dizains dzīvesstilam- kā dizains interjerā atspoguļo un rezonē ar Tavu garastāvokli, tā svārstībām un dvēseles stāvokļu maiņām? Vai interjers sasauksies ar līdzcilvēku sadzīvi tajā un dāvās Tev iespēju pilnvērtīgiem pārdzīvojumiem? Iespējams, atbildes nojautīsi jau formulējot jautājumu, bet ja ne, tad dizainera, kas operē ar spēju saskatīt harmoniju un gaumīgas sakarības, konsultācija var kļūt kā laba garantija tam, ka nekļūdīsies: par izbraukumu uz objektu vidēji 50 EUR ; vai uzdod jautājumu e-pastā.

Sazinies ar mani »

PROMO mārketings:

Izveidošu oriģinālu publikāciju, pakalpojumu vai produktu apskatu pēc iesniegtajiem materiāliem; nepieciešamības gadījumā sastādīšu arī preses relīzi. Iesūti izejmateriālu, norādi vēlmes un pajautā pēc cenas!

Īpašais piedāvājums: atbilstoši izvēlētajām SEO vadotnēm, norādi atslēgvārdus, kurus vēlies pēc iespējas vairāk redzēt ietvertus preses relīzē, publikācijā vai reklāmrakstā interneta videi, un es, vadoties pēc norādēm un iesniegtā materiāla, sastādīšu profesionālu publikāciju. Iesūti izejmateriālu, norādi vēlmes un pajautā pēc cenas!

Nešaubies: pievilcīgs produkts, intuitīvi uztverams un pārskatāms saturs mājaslapai ir pamatnosacījums tam, lai Tevi pamanītu ne tikai internetā, bet ar to vien nepietiek, jo tīmeklī būsi kā adata siena kaudzē. Iegūsti publicitāti, kļūstot par vietnes KULTURASINDUSTRIJA.LV partneri reklāmas kampaņām!
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Uz bloga titullapu..

 

Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Mai 29, 2018
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Mai 29, 2018
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Mai 18, 2018
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens