Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  TOP5 dāvanas – piedāvājums svētkiem un dāvanu karte

  Publicēts | novembris 14, 2016 |

  Ir novērots, ka interaktīvām personībām izdarīt izvēli dāvanas pirkumam internetā ir vienkāršāk, šeit dāvanu izvēle notiek diskrētā vidē, viņam ērtā vietā un laikā. Vēl joprojām netrūkst cilvēku, kam ir aizspriedumi pret iepirkšanos internetā, tomēr jauniem un aktīviem cilvēkiem vecumā no 21 līdz 45 gadiem tas nav šķērslis.

  Dāvanu karte svētkos (dzimšanas dienā, Jaunajā Gadā, Ziemassvētkos; dāvana mīļotajam, draugiem un kolēģiem)Pārdomājot, ko lai uzraksta par tēmu “TOP10 dāvanu piedāvājums svētkiem – atpūta un izklaide”, galu galā tēmas virsrakstu nomainīju uz “TOP5 dāvanas – piedāvājums svētkiem un dāvanu karte”, jo prātā atausa kāds noslēpums, ko atklātības brīdi izpauda viena no galvenajām varonēm mākslas filmā “Sešas dienas, septiņas naktis” (Six Days, Seven Nights). Un, proti, situācijā, kad žurnāla Dazzle žurnālistei Robinai Monro vajadzēja izlemt, vai pārtraukt atvaļinājumu ar līgavaini un darba darīšanās doties uz Taiti, jeb tomēr rīkoties savādāk, viņas priekšniece norādīja uz padomu, ko tā ir izlasījusi kādā sieviešu žurnālā, uz ko Robina atbildēja, ka viņas pašas taču šos padomus ir sacerējušas un publicējušas!

  Vārdu sakot, ieteikums tāds – mazāk sekojiet padomiem no malas, vairāk ieklausieties savā sirds balsī. Un tas attiecas arī uz dāvanu izvēli mīļotajam cilvēkam vai vecākiem.

  Citāda aina varētu pavērties ar korporatīvajām dāvanām vai dāvanu izvēli attāliem draugiem vai paziņām. Izvēloties dāvanas darba kolēģiem, draugiem vai paziņām, gribās, tā teikt, “nenošaut greizi” un lai tās būtu kā piedzīvojumu daudzsološs, negaidīts pārsteigums. Līdzīgi varētu būt arī gadījumos, kad meklējam dāvanas komandas saliedēšanai, vai arī vēlamies stiprināt attiecības ar bosu vai biznesa partneriem. Un šajos gadījumos dāvanas izvēlē mums talkā varētu doties: dāvanu servisa pakalpojumi »

  Dāvini dāvanas - dāvanu izlase bērniem
  Dāvini dāvanas - kino apmeklējums / Kinoteātris Cinamon
  Dāvini-dāvanas - dāvanu karte - restorāna apmeklējums

  Ja nezini, ko dāvināt, labākā izvēle, iespējams, ir dāvanu karte.
  Dāvanu kartes sākot no 10 līdz pat 1000 eur vērtībā: uzdāvini izvēles brīvību »

  Kur klātienē iegādāties dāvanas Latvijā?
  izziņas: dāvanas un suvenīri »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens