Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs ‘2017 / programma

  Publicēts | jūnijs 16, 2017 |

  Koncerts Lielkrūzēs, Latvijas dziesminieku un dzejnieku saiets Jaunpiebalgā 2017No 28. līdz 30. jūlijam notiks jau astotais mūsdienu folkmūzikas un bardu festivāls Jaunpiebalgā jeb Latvijas Dziesminieku un tautas saiets Lielkrūzes ‘2017. Satikšanas, stāstu mīšana, sadziedāšanās. Rituāls, tapšana, prasmē augšana, spēkā ņemšanās. Par 2017. gada Dziesminieku saieta Lielkrūzēs vadmotīvu viens no tā aizsācējiem- dziesminieks Uldis Kākulis,- šogad izvēlējies dainu tekstu: “No zobena Saule lēca”.

  Šogad, Latvijas Dziesminieku saieta ‘2017, laikā mūsu dzejnieki un latviešu dziesminieki dalīsies gan ar sev svarīgo un jaunatklāto, gan arī ļausies sarunām un pārdomām. Dziesminieka “zobens” ir vēstījums, ko tas pauž. Tautas saietā dziesminieki un dzejnieki kopīgi ielūkosies atbildēs par to, kādi ir mūsdienu cilvēka darba un tautiskās pašapziņas izdzīvošanas rīki, un kādu Sauli gribam redzēt no tiem lecam.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  2017. gada Dziesminieku un tautas saieta meistarklases Jaunpiebalgas Lielkrūzēs mācīs vārda un skaņas spēku, balss un ķermeņa atbrīvošanu, lai tie savu vēsti godam spētu nest tautā. Veidosim spēka rituāla prasmi un saprašanu. Kopā ar amatniekiem darināsim un pētīsim skaņu instrumentus, kas dziesminiekiem palīdz izteikties.

  2017. gada tautas, dzejnieku un dziesminieku saieta Lielkrūzēs programma

  Es esmu mīlējis šo dienu- Valdis Atāls, Dziesminieku saiets Jaunpiebalgā, Lielkrūzēs 2017Visas trīs pasākuma dienas piepildīs dziesmas un koncerti. Dziesminieku saiets ‘2017 piektdienas tiks ieskandināts ar iespaidiem bagātu koncertu “Es kaldinu zobentiņu”, kurā piedalīsies gan jaunie dziesminieki, gan tie, kas meklē jaunas, netradicionālas skaņas, instrumentus, salikumus un izpausmes veidus. Dziesminieku saieta sestdienas koncerti, savukārt, kārtosies trīs kārtās – pa dienu notiks individuālie koncerti tiem tautā iemīļotajiem dziesminiekiem, kam sakrājies vairāk ko teikt. Šeit dzirdēsim pēdējā gada laikā tapušo. Pamīšus notiks dziesminieku “pudurīšu” koncerti, kuros savā starpā saspēlēsies un sadziedāsies tie, kam labāk tīk uzstāties brīvā atmosfērā nevis uz skatuves. Sestdienas vakarā – dziesminieku lielkoncerts, kur vienuviet tiksies Latvijas atzītākie, labākie un iemīļotākie dziesminieki. Neizpaliks arī nakts sadziedāšanās pie ugunskuriem. Svētdien atvadīsimies ar Valda Atāla un viņa draugu koncertu “Mājupceļš” un kopīgu uguns spēka rituālu, lai nostiprinātu šajās dienās gūto un nestu to tālāk katrs savā sētā un mājā.

  Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saieta ‘2017 pasākumu programma, drukas versija:

  8_ Latvijas Dziesminieku saiets 2017 – programma

  Visu pasākuma laiku par tīru miesu un garu rūpēsies pirtnieki. Būs iespēja sevi piedzīvot nakts takā “Es tumsiņas nebijos”. Kopīgi sagaidīsim saules lēktus un pildīsim sevi ar rīta spēku. Būs aktivitātes bērniem, peldvieta, telšu pilsētiņa, ēdināšana.

  Dziesminieku un tautas saieta rīkotāji saka vislielāko paldies Latvijas Kultūras ministrijai, latviskās dzīvesziņas kopējiem – pašapziņas un garā stiprajai Dolmaņu ģimenei, kā arī dziesminiekiem un it īpaši jau klausītājiem, kuru dēļ šī tikšanās var notikt.

  Biļetes iepriekšpārdošanā:
  no 01.06.2017 “Biļešu paradīze” kasēs;
  Papildus informācija, dalībnieku un brīvprātīgo palīgu pieteikšanās:
  www.saiets.lv vai pa tālr. 25677787 (Ilze Kalna)

  Dziesminieki laiku lokos
  / latviešu folkmūzikas un bardu kustība

  DELFI.lvPar ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā godinās Albertu Spoģi ...DELFI.lv... "Literatūra" un "Mūzika" kategorijās, ceremoniju ar muzikāliem priekšnesumiem kuplinās grupa "Bez PVN", grupa "Unknown Artist", tradicionālās mūzikas grupa "Tautumeitas", hārdroka grupa ../ kultūra Latvijā - tautas, dzejnieku un dziesminieku kustība.. »
  Otr, Feb 20, 2018
  Source: Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saiets – aktualitātes Latvijas ziņās

   

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lv'Artdocfest' paziņo par konkursa programmas pārcelšanu uz LatvijuDELFI.lvKrievijā šogad jau 12. reizi tiks rīkots dokumentālā kino festivāls "Artdocfest", tomēr tajā varēs demonstrēt vien daļu no konkursa programmas. Cenzūras, birokrātisko un ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Mai 29, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Mai 18, 2018
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens