Radošais mārketings : Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā

Dizains interjeram, dizainera pakalpojumi

Radošais mārketings

 

Ievadvārdi:

Radošās industrijas ir samērā jauns jēdziens visā pasaulē, bet kultūra, kas balstās radošajā interneta laikmeta industrijā, kļūst arvien organizētāka un ir nozīmīga ekonomiskās izaugsmes bāze ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Būtībā tas nozīmē radošās izdomas un tehnoloģikas, mākslas un kultūras potenciālu sasaisti ar biznesu.

Uldis Altens. Dizains interjeram, PROMO un interneta mārketings / Reklāmas kampaņas internetāSaziņa, vide un kultūra: radošās industrijas, biznesa un radošās izdomas, mākslas un kultūras sasaistes / mārketinga un reklāmas kampaņas internetā..

Esi nekomerciālās kultūras pasākumu pārstāvis un meklē publicitāti bez maksas? Sazinies ar mani (kontaktforma zemāk), lai vienotos par satura/saišu apmaiņu Tavas un KULTURASINDUSTRIJA.LV vietņu starpā.

Sociālais mārketings un reklāmas kampaņu apkalpošana interneta vidē – pakalpojumi

Reklāmas saturs un maketēšana, reklāmas kampaņu plānošana internetā. Sociālo kontu apkalpošana & mārketinga aktivitātes tajos, reklāmas kampaņu apkalpošana Google, Facebook, Draugiem u.c. teksta/attēlu reklāmas tīklos pluss radošs atbalsts reklāmas tekstu optimizācijā. P.S. Sociālā mārketinga pakalpojumu cena tiek pakārtota reklāmas aktivitāšu biežumam un to administrēšanas periodam / !!! Kas būtu jāzin, lai projekts veiksmīgi startētu:
» mājaslapai jābūt orientētai uz aicinājumu darbībai;
» piedāvājumam ir jābūt konkurētspējīgam un ar iepriekš veiktu mērķauditorijas, tās vajadzību analīzi;
» baneros un kampaņas lapā nav jābūt nekam liekam- tikai konkrētais piedāvājums, kodolīgs teksts un aicinājums darbībai.

 

 

 


Sazinies ar mani!

Par nekomerciālās, radošās kultūras web projektu bezmaksas tekstu saišu apmaiņas iespējām u.c. iespējām reklamēties tieši vietnē KULTURASINDUSTRIJA.LV aicinu painteresēties atsevišķi..

Tavs e-pasts (obligāts)

Tavs pieteikums

 

Radošās industrijas kultūras pasākumu apskatiem publicitāte bez maksas:

Radošā kultūras industrija. Radošās izdomas un biznesa potenciāla pārmijas saziņā vidē un kultūrā / mārketinga un reklāmas kampaņas internetāVēlies iemantot publicitāti un esi pārliecināts/-ta par savām literārajām dotībām? Noformulē tematiski saistošu ziņu- radošās kultūras industrijas pasākuma apskatu,- un publicējies KULTURASINDUSTRIJA.LV moderētajā » facebook lapā »
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Kultūra:

1. Materiālās, garīgās vērtības (sociālā kultūra) un šo vērtību apvienojums, kas saistīts ar kādu laikmetu, tautu;
2. Attīstības, pilnības pakāpe (piem., sabiedriskās darbības vai zinību nozarēs); garīgā bagātība, inteliģence, sadzīves iemaņas.
(pēc Latviešu valodas vārdnīcas- Rīga, “Avots” ‘1987-, materiāliem)

 

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

DienaInāras Kolmanes filma Dubultā dzīve. Sekss un PSRS piedzīvojusi Krievijas pirmizrādiDienaOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā Veļikan park tika svinīgi atklāts 2018. gada ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Mai 18, 2018
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
DELFI.lvKolmanes filmu 'Dubultā dzīve. Sekss un PSRS' izrādīta KrievijāDELFI.lvOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā "Veļikan park" tika svinīgi atklāts 2018. gada 16. maijā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Mai 18, 2018
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
DELFI.lvKolmanes filmu 'Dubultā dzīve. Sekss un PSRS' izrādīta KrievijāDELFI.lvOtrais Baltijas valstu kino festivāls ar triju Baltijas valstu ģenerālkonsulu uzrunām kino centrā "Veļikan park" tika svinīgi atklāts 2018. gada 16. maijā. ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Mai 18, 2018
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens