Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā
Kulturasindustrija.lv rekomendē - skaties filmas internetā legāli, online kinoteātris bez maksas

Atbalstītājiem

Radošā kultūras industrija. Radošās izdomas un biznesa potenciāla pārmijas saziņā vidē un kultūrā / mārketinga un reklāmas kampaņas internetā
Iespējams, Tevi pārsteigs ziņa, ka ienākumi no reklāmvides spēj segt tikai nelielu daļu no izdevumiem, kuri saistās ar neliela vai vidēja apjoma radošās kultūras medija uzturēšanu un šīs industrijas satura aprites nodrošināšanu interneta vidē. Tā ir problēma visā pasaulē. Bet Tev ir iespēja atbalstīt KULTURASINDUSTRIJA.LV satura platformu. Vienalga, vai Tu esi valsts iestāde, sabiedriska organizācija, vai arī vēlies būt privāts partneris, Tev ir iespēja atblastīt KULTURASINDUSTRIJA.LV satura pastāvēšanu, vienlaicīgi dāvājot iespēju uzlabot tā kvalitātes. Par KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru: uzzini vairāk »
 

Tavs ziedojums palīdzēs attīstīt šīs vietnes satura kvalitātes

Maksājumu drošību garantē PayPal

 

Radošās kultūras industrija Uzticības Granta meklējumos

Ir tāds teiciens: kur seši amati, tur septītais ir bads. Mēs katrs vēlamies attīstīties un būt profesionāli savā darbības jomā, tomēr atduramies pret to, ka visu vienlaicīgi nepaspēt. Radošs darbs, lai nodrošinātu baudāmus rezultātus, kā jebkura cita nodarbe pieprasa vairāk vai mazāk nepārtrauktu uzmanību.
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Brīdī, kad mēs skaisti izsakāmies, darīšana sāk atpalikt no runāšanas.
Kad mums pieprasa izteikties vēl iespaidīgāk, pati tā darīšana nobāl un izbalē.

Un brīdī, kad šī uzmanība tiek nevietā sadrumstalota radikāli pretējās nodarbēs, rodas samocītas vērtības jeb nevērtīgi virspusīgs darbs. Šādām situācijām labs un, iespējams, arī vienīgais risinājums ir finansējuma piesaistes menedžments.

Ideālais finansējuma piešķiršanas modelis radošajām kultūras industrijām

KULTURASINDUSTRIJA.LV ierosina ideālo finansējuma piešķiršanas modeli radošajām kultūras industrijām. Proti, Latvijā nav mazums struktūrvienību, kuras tieši vai netieši ir saistītas ar finansējuma sadali kultūras jomā. Un, pieļauju, šī birokrātiskā aparāta uzturēšanai tiek tērēti apjomīgi finanšu resursi. Bet jājautā, vai Tu kā radošās kultūras industrijas pārstāvis esi saņēmis kaut vienu zvanu vai e-pastu no šī birokrātiskā aparāta ar piedāvājumu piemeklēt finansējumu tieši Tavam projektam? Bet tas varētu būt efektīvākais veids, kā radošās kultūras industrijas māksliniekiem saņemt finansiālo atbalstu savai jau esošai rūpalai, pašiem īpaši nelauzot par to galvu, vai viņa radošā brigāde, projekts būs vai nebūs kārtējā kaut kur izsludinātā finansējuma piešķiršanas konkursa formāta cienīgs.

Atbalsti šo koncepciju, daloties ar to sociālajos tīklos!

Industrijas menedžmenta trīs soļi pretīm radošās kultūras labākai dzīvei:

– apzinies perspektīvu: jau darbībā esošus projektus kultūras radošās industrijas jomā;
– izvērtē to potenciālu un iespējas konkrēto projektu finansiāli atbalstīt;
– sazinies ar konkrētās radošas brigādes vai projekta vadītāju un pavaicā: kā varam palīdzēt?

Uzsākot šādu kustību, esmu pārliecināts, būs neiedomājami liela atsaucība. Kultūras radošās industrijas pārstāvji paši uzsāks publicēt pozīcijas, kurās tām būtu nepieciešams finansējums. Un tad jau daudz konkrētāk kultūras struktūrvienību birokrātiskais aparāts varēs uzrunāt konkrētos radošo industriju projektu vadītājus, lai diskutētu, kā salāgot finansējuma modeļu piešķiršanas prasības ar konkrētās kultūras radošās brigādes vai projektu attīstības iespējām un vajadzībām.

Kultūras radošās industrijas menedžmentam

Saskatīji perspektīvu, atbalsti! Aicinu iedarbināt mehānismu, kura ietvaros nevis radošie indivīdi un to brigādes būtu spiesti medīt finansējumu savai radošās darbības attīstībai, bet gan šis finansējums ar finansējuma piesaistes menedžmenta starpniecību pats tos atrastu, uzrunātu, adaptētu..

Sazinies ar mani:

Vārds vai organizācija (obligāts)

Tavs e-pasts (obligāts)

Tavs piedāvājums

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Nov 17, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Okt 04, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Sep 26, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens